PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senatör Sofuoğlu'nun danışmanından istifa!

jacob34
30 Aralık 2018, 12:09
Semih Bostanoğlu bugün ise sosyal medya hesabından Kenan Sofuoğlu ile birlikte çekildiği bir fotoğrafını paylaşarak, danışmanlık görevinden ayrıldığını bildirdi. Bostanoğlu açıklamasında, "Sebep olduğum bir paylaşım dolayısıyla danışmanlığını yürüttüğüm Sayın Kenan Sofuoğlu yoğun eleştirilere maruz kalmıştır. O’nun insani niteliklerini dile getirme amacıyla yaptığım açıklamada sayın vekillerin haklı eleştirilerine öfkeli bir tepki göstererek, vahim bir hataya sebep oldum. TBMM’nin tüm milletvekillerinden ve halkımızdan özür diliyorum. Danışmanlık göreviyle bağdaşmayan bu durum dolayısıyla görevimden ayrılıyorum" dedi.

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/0x0/5c2780cfc03c0e238053ee1e

foxtrot
30 Aralık 2018, 12:26
buradaki garip durum fotografi ceken Sofuoğlu, cümleyi kuran da Sofuoğlu, istifa eden başka biri.. Enteresan..

hasmet
30 Aralık 2018, 12:38
Yoksa bazı milletvekillerinin danışmanlarının maaşından zorla pay aldığını, ancak Sofuoğlu'nun böyle bir şey yapmadığını dile getiren bu muydu?

Böyle yapan milletvekilleri dolandırıcıdır. Milletvekilliğini bırakması gerekir. Gel gelelim bunu ifşa eden istifaya zorlanıyor.

Yazıklar olsun. Ülke niye bu halde diye başka bir şeye bakmaya gerek yok. Batı da böyle insanlar milletvekili olmazlar. Vekillerimiz böyleyse biz nasıl milletiz diye sormamız lazım kendimize...

alp_tunay
30 Aralık 2018, 12:39
Senatör istifa edecekti yahu..Danışmanın ne kabahatı var ?...

fireblade e
30 Aralık 2018, 12:42
Gündem değiştiriyorlar.

bülent77
30 Aralık 2018, 15:15
sofuoğlunu yıpratmakdan rahatsiz oluyon ama kendi onurunu korumayı düşünmüyon. ve kimseye biat etmeyiz kula kulluk etmeyiz demiyorsun. tam akp lisin.. senin gibisi lazim akp ye.. gitme nolur.

Metela
30 Aralık 2018, 16:08
Millet tren faciasında ölüyor suçu mühendise işçiye atıyorlar, bundan sorumlu bir tane bakan ya da milletvekili istifa etmiyor, bu olay ne ki..

..YaNKee..
30 Aralık 2018, 16:32
Olayı unutturmaya çalışmak ve işin içinden sıyrılma hareketleri izliyoruz..

arndiol
30 Aralık 2018, 21:17
biraz daha zorlasalar telefon firmasını şikayet edecekler fetöcü bizi kandırdı diye

MahmutBiner
31 Aralık 2018, 11:08
Yahu arkadaş semih Kenanın yiğeni değil mi ? Doğduğundan beri kenanın yanında gerçek bir emir eri olan ? Yani biz dalga geçiyoruz falan ama semih zaten kenanın gerçek hayattak gerçek emir eri. Yani istifa ettim dediği en fazla kenan vip minibüsten meclis önünde indiğinde o inmeden araçta bekler :) okadar ayrı kalabilirler yani. Birşey oldu bitti neden kendilerini soğutmayıp böyle komik şeyler yaptığını anlayabilmek gerçekten güç :)

splender
31 Aralık 2018, 11:21
Teyzesiniin oğlunu danışmak yapmak samimiyetsizliktir.
Vekilinde yaptığı doğru değildi, sonrasında özür fln diledi ama keşke olmasaydı.
Sonrasında yapılan bu açıklama daha da vahim.

Sen kimsin ki çıkıp bide açıklama yapıyosun.
Ben şahsen bunun bir hata olduğunu kabullenmiştim. Vekilde özür diledi ztn.
Boş boş işlerle uğraşmak yerine işinizi yapsaydınız bunlar hakkında sizin saçmalaıklarınızı dinlemek zorunda kalmazdık.

Ye kürküm ye...

The Dude
31 Aralık 2018, 12:42
şu haber içerisinde enteresan detaylar İDDİA edilmiş. (https://tr.sputniknews.com/turkiye/201812291036866619-sofuoglu-paylasimi-milletvekili-danismanlari-tartismasi-baslatti/)

“Bazı milletvekilleri danışmanlarıyla işe almadan önce ‘Şu kadarını bana vereceksin’ diye anlaşıyor. Danışmanının maaş kartını alıp, kendi payını ayırdıktan sonra elden ödeme yapan da var. Bazı milletvekillerinin de üç danışman gösterip bir tane çalıştırdığını; diğer ikisinin yerine de tanıdık birilerini gösterip maaş kartlarını cebinde tuttuğunu biliyorum”

gibi.

Metehan07-70
31 Aralık 2018, 13:14
Bir dakika ya, ben mi cahil kaldım bu konuda; milletvekillerinin danışmanları nereden maaş alıyor?
Meclisten, yani devletten demeyin sakın!

MahmutBiner
31 Aralık 2018, 15:14
milletvekili danışman maaşını merak eden arkadaşlarım için yararlı olacağını düşündüğüm için paylaşıyorum https://memurunyeri.com/memur/ucret/17535-milletvekili-danismanlari-ne-kadar-maas-aliyor.html bakın görün bu hiç bir tahsili olmayan arkadaşlarımız. Yıllarca okuyup kendini paralayan öğretmenlerimizin aldığı maaşlar yanında patron maaşı kıvamında... Utanılmadan yönetilen ülkemde.

matrax33
31 Aralık 2018, 15:39
Milletvekilinin milletvekilliği yapması için maaşı var. Ona o işi ifa etmesine yardımcı olması içinde danışmanı var. Danışmanın maaşını milletvekili cebinden ödemeli. SOnuçta maaşını aldığı görev için yardımcı atıyor kendine.