PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazadan sonra 16. gün ve ön freni kullanabildim. tofaşçı abi sağolsun.

mavzer-i
23 Aralık 2018, 18:07
bazı bi kaç ufak iş için motosiklet sürerken 20 - 30 km hızlarda ki arka frenle durmak rahat olsun diye.

hani bi hareket vardır bilirsiniz. genelde tofaş arabaların yaptığına şahit oluruz.
diğer markalardın yaptığına nadiren tanık oluruz.

şeridinde gidersin sonra dersin ki ben bu şeritte gitmekten vaz geçtim geri gideyim dersin.
sonra şeridinde giderken biraz sola doğru geçersin ve bi anda sağa kırıp dönüp tam kaldırımın orada
fren yapıp hemen geri geri gidip dönüş manevarsı aldıktan sonra geri istikamete gidersin.

he işte bu hareketi kırmızı renkli tofaşçı abimiz tam önümde yaptı.
ama banada helal olsun çalışmayan sağ elim çalıştı. bu sebeble kendisine teşekkür ettim.

:cat:

kendisine böyle yaptım.
ama beni yanlış anlamış olmalı ki özür diledi
:thumleft:
sonra böyle bişey yaptım
buna karşılık bana el kol hareketi yapmaya başladı bağırarak.
özür diledim daha ne yapayım dedi. yani gene beni yanlış anladı.

eğer kendisi bu foruma üyeyse ona tekrar teşekkür ediyorum.

sey_47
23 Aralık 2018, 18:10
Sana bir aksiyon kamerası hediye edelim.
Daha iyi olacak sanki bizler için.

MaryJane
23 Aralık 2018, 18:14
Gecmis olsun cihan abi

RideForLife.
23 Aralık 2018, 18:32
Sana bir aksiyon kamerası hediye edelim.
Daha iyi olacak sanki bizler için.

Harbiden he :).

tommygun
23 Aralık 2018, 18:35
Tofaşçı abi yaptığın el hareketinden "aferim iyi b.k yedin, böyle devam et" dediğini düşünmüş sanırım.

zekeriyaimam
23 Aralık 2018, 20:09
Sağ elin çalışmazken motorun üstünde ne işin var? Canının hiç mi kıymeti yok kardeşim

mavzer-i
23 Aralık 2018, 21:49
Sağ elin çalışmazken motorun üstünde ne işin var? Canının hiç mi kıymeti yok kardeşim

yok çalışıyormuş bu gün keşfettim :D

Samet Ağır
23 Aralık 2018, 21:51
yok çalışıyormuş bu gün keşfettim :D

Ee ne deduk saa daa?
Geçen gün o kaaa yazdık.. :)

mavzer-i
23 Aralık 2018, 23:47
Ee ne deduk saa daa?
Geçen gün o kaaa yazdık.. :)

valla doğru diyon durmak yok yola devam pes etmicem :D

Mamba09
23 Aralık 2018, 23:54
kardeş, şu forumu blog sayfan gibi kullanacaksan bari “günlüğüm” diye konu aç da, her gün ona yaz. Bu ne yav her gün konu açıyosun, gereksiz gereksiz şeyler. Bize ne la? Geçmiş olsun anladık, uzatma yav.

mavzer-i
24 Aralık 2018, 00:26
kardeş, şu forumu blog sayfan gibi kullanacaksan bari “günlüğüm” diye konu aç da, her gün ona yaz. Bu ne yav her gün konu açıyosun, gereksiz gereksiz şeyler. Bize ne la? Geçmiş olsun anladık, uzatma yav.

yorumu okurken tam ortalarda acaba dedim şöyle bi baktım kullanıcı ismine de şaşırmadım :D
yav arkadaş beni engellesene sen

Mamba09
24 Aralık 2018, 01:26
yorumu okurken tam ortalarda acaba dedim şöyle bi baktım kullanıcı ismine de şaşırmadım :D
yav arkadaş beni engellesene sen

Kardeş engellisin zaten ama actigin zamtiruk zuntirik konular gorunuyor. sadece yazdiklarini gormuyorum. Acma su gereksiz basliklsri yav kime inadın.

mavzer-i
24 Aralık 2018, 01:33
Kardeş engellisin zaten ama actigin zamtiruk zuntirik konular gorunuyor. sadece yazdiklarini gormuyorum. Acma su gereksiz basliklsri yav kime inadın.

başında silahlı biri mi var benim yorumlarımı oku diyen.
eğer varsa selam söyle