PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğitim Tavsiyesi

esekherif
02 Aralık 2018, 10:07
bugün ehliyeti aldım ama vites düşürmeye felan pek hakim değilim. Hondadan güvenli sürüş 2 yi almayı düşünüyorum 700 tl dyor indirim yaparlar mı ve de değer mi bu ücrete yoksa başka öneriniz var mı ?

Angrypower
02 Aralık 2018, 11:03
https://www.youtube.com/watch?v=tPTNTZk9JfQ

YZFR25
06 Aralık 2018, 12:21
bugün ehliyeti aldım ama vites düşürmeye felan pek hakim değilim. Hondadan güvenli sürüş 2 yi almayı düşünüyorum 700 tl dyor indirim yaparlar mı ve de değer mi bu ücrete yoksa başka öneriniz var mı ?

Honda'da nasıldır bilmiyorum ben yamaha s1 ve s2 eğitimi aldım. Yamaha'da rev match denen tekniği göstermiyorlar. Klasik vites küçültmeyi gösteriyorlar. Yani debriyajı sık, vitesi küçült, debriyajı bırak. Bu şekilde gösteriliyor. Rev match (devir eşitleme) olayını ben de yapamıyordum ilk zamanlar. Zaman içerisinde alışkanlık haline geliyor.

Uğur Bilgili
06 Aralık 2018, 12:53
Kurumsal firmadan aldiginiz ve butceniz el verdigi surece deger.

Metela
06 Aralık 2018, 13:07
Honda'dan 2 defa Gs2 ve GS3 hazırlık GS3 eğitimlerini aldım, herhalde bu konuda biraz tavsiye verebilecek düzeydeyim, ilk olarak Honda indirim yapmıyor, tabi özel bir grupla gidersen, şirket vs. o zaman belki, bu ücrete değer, neden dersen bir kere hocalar iyi, parkur 2 gün, motor hakimiyetini arttırmak için istediğin kadar devir sürükle yeter ki sana bir şey olmasın, parkurlarda genel vites 1-2 ama hocalara bu konuyu açıklarsan hemen bu konuda sana özel olarak uygulama yaptırıyorlar, eğitim alanına servisle götürüyorlar, ekipman almana gerek yok, kask, mont, eldiven,dizlik, yağmurluk her şey var, sabah sandviç, öğlen yemek, sınırsız kahve çay var, ben her aldığım eğitimden memnun kaldım motor hakimiyetim her seferinde daha da iyileşti, seneye de gs3 eğitimi sonrasında da yine imkan dahilinde gs4 almayı düşünüyorum.

figoksel
06 Aralık 2018, 13:20
Honda fan club'a üye olursanız % 5 indirim var.

Eğer motosiklet tecrübeniz sadece sürücü kursundaki eğitim ile sınırlı ise bence GS1'den başlayın.

myagdi
06 Aralık 2018, 15:14
honda eğitimine verilen paraya değer.
kesinlikle tavsiye ederim.