PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3b baskı motosiklet

emirs
27 Kasım 2018, 12:59
Almanya merkezli uluslararası şirket*BigRep, hem 3B baskı teknolojisiyle kendisi ürün geliştiriyor hem de 3B baskı ürün geliştirmek isteyen şirketlere bu teknolojiyi sunuyor. Şirket; makine mühendisleri, yazılım geliştiriciler, endüstriyel tasarımcılar, elektronik mühendisleri, kimyacılar ve iş uzmanlarından oluşan disiplinler arası bir ekibe sahip. Böylesi güçlü bir ekip olunca da sık sık ses getiren işlere imza atıyorlar. Örneğin birkaç ay önce*dünyanın ilk 3b baskı havasız bisiklet lastiğisöylemiyle isimlerini duyurdular. Bu defa ise “dünyanın ilk 3B baskı elektirikli motosikleti” olarak tanıttıkları*Nera*var karşımızda.

https://bigumigu.com/haber/3b-baski-elektrikli-motosiklet-nera/

afat
27 Kasım 2018, 13:03
doktor bu ne :sunny:

Kural [ Z ]
27 Kasım 2018, 21:37
Bizden biri yapsa konu şu anda küfürle ve eleştiri ile dolmuş, yerden yere vurulmuştu. Ama elbet bir beğenen çıkar :thumright

logaritma
27 Kasım 2018, 21:56
eve yemek sipariş ettiğimizde yanında gelen tek kullanımlık çatal bıça seti gibi.. gidiceğin yere gittikden sonra kıvırıp çöpe atıcakmışsın gibi duruyor..

diablof
27 Kasım 2018, 22:08
motorun gidisini dikkatli bir izleyin :)

surekli moto gp deki 8 cizme sorunu yasiyor :))

sasisi ne kadar hafif olmussa, allahtan adam ustundeyken ortadan ayrilmadi.

inovasyon guzeldir, hostur. ama guvenlik daha önemli gibi :) yani goz ardi edilmeyecek kadar onemli diyelim.

ha bulursun bir donor sase, 3b yazicidan yazdirirsin tum parcalari, montajini yaparsin. o ayri olur. harika bir custom is yaparsin.

ama dedigim gibi o motora binmek büyük cesaret. ben cesaret edemezdim acikcasi.

ama tip guzel, mantik guzel. ama sase onemli yineliyorum :)

kolay gelsin.

gogozh
27 Kasım 2018, 22:26
Ne dengesiz ne dingildek birşey olmus bu böyle .