PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BURSADAN İZMİRE MOTOR GETİRMEK.

liquem
23 Kasım 2018, 19:34
Arkadaşlar alacağım motora 2400tl zam gelmesi sebebiyle alma işlemlerimi hızlandırmak zorudna geldim Açıkçası ekipman paramı da bu zamma vermek istemiyorum. ehliyette henüz direksiyon sınavındayım. Kullanmayı biliyorum ama Alacağım motor 0 olacağı için rodajı var ve kullanmayı çok iyi bilmediğim için sürerek getiremem. Alternatif taşımacılık yapan çiziksiz ulaşım sağlayabilecek şirket var mıdır ? nasıl bir yol izlemeliyim ?
Pazar gününe kadar çözmem lazım konuyu.

Coorai
23 Kasım 2018, 19:37
Bursa'da Mototrans var dostum yardım alabileceğin. 05323708848

liquem
23 Kasım 2018, 19:48
Bursa'da Mototrans var dostum yardım alabileceğin. 05323708848

Aradım ve görüştüm ileride taşımacılık papacak arkadaşlar için eğer düzenli sevkiyatlarda yola çıkmasını isterseniz 300lira şahsi olursa 700 lira dendi.
Fakat pek güven veremediler bana telefonda belki ben daha önce böyle bir işlem yapmadığım için olabilir. Teminat olarak nasıl birşey yapıyorsunuz dedim 220bintlye kadar kasko dedi Teslim alırken ve teslim ederken sözleşme bir belge veriyormusunuz ya da karşılıklı imzalıyor muyuz dedim hayır dendi.

kdiner
23 Kasım 2018, 20:02
Otobüse yükleyin ama önce firmalar ile konuşmanız gerek sıkıntı olmaması açısından, alan olur almayan olur.

liquem
23 Kasım 2018, 20:10
Otobüse yükleyin ama önce firmalar ile konuşmanız gerek sıkıntı olmaması açısından, alan olur almayan olur.

çok çizilmez mi ya :'( İlk motorum olduğu için el emeği göz nuru olacak. nasıl ayarlanabilir acaba

voodevil
23 Kasım 2018, 20:42
Merhaba dostum, bende bursadayım. Yaklaşık 7-8 ay önce arka lastik patlayınca hemen baktım netten ve transformoto diye biryer buldum aradım hemen geldi sağolsun. https://www.facebook.com/transformoto burda taşıma resimleri ve iletişim bilgileri var. Gelen arkadaşında işinde profesyonel biri olması beni beni ayrıca şaşırtmıştı, istersen bir görüş.

liquem
23 Kasım 2018, 23:01
Merhaba dostum, bende bursadayım. Yaklaşık 7-8 ay önce arka lastik patlayınca hemen baktım netten ve transformoto diye biryer buldum aradım hemen geldi sağolsun. https://www.facebook.com/transformoto burda taşıma resimleri ve iletişim bilgileri var. Gelen arkadaşında işinde profesyonel biri olması beni beni ayrıca şaşırtmıştı, istersen bir görüş.

800tl ücret istediler kendileri

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Bulduğum firmaları bayilere söyleyecegim bakalım neler olucak.

qqferit
23 Kasım 2018, 23:26
Bende bursadayım bende aralık ayında ilk motorumu kocaeli den aldım. Fakat işten izin alamadığım için babamı gönderdim ( babamın motorla uzaktan yakından ilgisi yok) gitmişler yüklemişler kapı önüne kadar teslim etmişler. Babam hizmetin güzel olduğunu söylemişti. Geçmiş gün fiyat ı net olarak hatırlamıyorum. Bi ara konuş istersen şirketle

orh
23 Kasım 2018, 23:28
bilen bir arkadşınla git sürsün getirsin rodajıda kolaylarsın

liquem
23 Kasım 2018, 23:48
Bende bursadayım bende aralık ayında ilk motorumu kocaeli den aldım. Fakat işten izin alamadığım için babamı gönderdim ( babamın motorla uzaktan yakından ilgisi yok) gitmişler yüklemişler kapı önüne kadar teslim etmişler. Babam hizmetin güzel olduğunu söylemişti. Geçmiş gün fiyat ı net olarak hatırlamıyorum. Bi ara konuş istersen şirketle

Hangi firma ?

qqferit
24 Kasım 2018, 00:13
Hangi firma ?mototrans. İnstagram adresi filan da var

pertry
24 Kasım 2018, 00:38
Ben antalyadan istanbula nc750 getirdim çok güzel geçti, bursadan izmire çok ufak bi mesafe bence 300 küsür atla getir ya

alp010
24 Kasım 2018, 00:41
alp010 taşımacılık izmirde ilk marşla goproyu açıyoruz bursada evinizin önünde kapatıyoruz. rodaja uygun vites ve devirle oynanması gerektiği için normalden 2 3 saat uzun sürecek yolculuğumuz. ücret: yakıt + bursada iskender + ankara bursa gidiş geliş otobüs bileti.

En iyisi izmire gidip motoru tahta palete sabitletip şehirlerarası nakliyet kamyonlarından biriyle uygun bir miktara anlaşıp bursaya kadar kamyoncuyla (yan koltukta) gelmeniz. Biraz girişken davranışla çok rahat ve ucuza kapatmış tüm süreci de takip etmiş olursunuz.
2. aynı işlemi paletsiz motoru patpatlarla sarıp otobüsün altına yüklemek ve getirmek. Ben olsam 2. seçerdim.

liquem
24 Kasım 2018, 02:31
Ben antalyadan istanbula nc750 getirdim çok güzel geçti, bursadan izmire çok ufak bi mesafe bence 300 küsür atla getir ya

Keşke ehliyetim olsa da getirsem ama henüz çıkmadı işte melet :'(

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

mototrans. İnstagram adresi filan da var

ister istemez anahtarı da teslim ediyoruz değil mi firmaya ?

whitedeamon
24 Kasım 2018, 03:13
Bu kadar mı tesadüf olur hahahaha.Bende 23 kasım cuma sabahı motorumu Tekirdağ çorlu'dan kuşadası'na getirdim.Yol falan derken çarşamba günü başlayan maceram 23 kasım cuma günü sabah 07:45 son buldu.Baya yoruldum uykusuz kaldım ama değdi.Gelince temiz bi uyudum.Daha sonra sigorta ve plaka çıkarma işlemlerini hallettim.Nasipse sabah yine yola çıkıyorum Motorla Nazilli'ye gidip döneceğim.Ben otobüsle getirdim.Motor üstünde virajlardan ne kadar zevk alsamda motor otobüste altımda giderken her virajda çukurda aklım gitti.Neyseki sağ salim getirdik.Sana önerim otobüsü iyice bir düşün.En pratik çözüm o olur.Maliyet konusunda da diğer alternatiflere göre uygun olur.

liquem
24 Kasım 2018, 05:15
aldigim motor ilenotogar 20km araç olmadan plakasiz ve ehliyetsiz götüremem bu hafta ayarlamamam lazim fiyatin artmamasi için

yasincig
24 Kasım 2018, 11:32
Merhaba motosiklet modeli nedir.

liquem
24 Kasım 2018, 12:32
rks rn 180

artemis99
24 Kasım 2018, 15:09
En kolayı Bursadan ehliyetli biri sürüp getirecek.

liquem
24 Kasım 2018, 15:11
En kolayı Bursadan ehliyetli biri sürüp getirecek.

Bir aracı firma ile konuşuyorum sevk irsaliyesi ve fatura kesiyorlar şirketleri adına öyleyse tamam bu iş fiyatta oldukça makul

Carlsberg
24 Kasım 2018, 16:50
En mantıklısı yine otobüs gibi...

Bir aracı firma ile konuşuyorum sevk irsaliyesi ve fatura kesiyorlar şirketleri adına öyleyse tamam bu iş fiyatta oldukça makul

Firma ismi nedir?

liquem
24 Kasım 2018, 18:27
mototrans firmanın adı.

liquem
26 Kasım 2018, 23:23
Arkadaşlar Motor Bayiden Hiç görmeden Tamemen Kumar oynayarak satın aldım kendileri faturaları kestiler. Fotoğraflarını attılar. Bayi adına bir sıkıntım yok şuan motoru almış gözüküyorum. TransMoto da şuan motorun taşımacılığını yapıyor gözüküyor. Umarım kazasız belasız gelir görüşlerimi paylaşırım sizlerle.
https://i.hizliresim.com/zjE9b6.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Arkadaşlar motorsikletim elime ulaştı İnternetten hiç yüzyüze görmediğim başta sevtaş sevimler otomotiv ve mototrans ve yol yardım firmasına teşekkür ederim tek sıkıntı akü yok artık yarın vurdurup aküyü sarj edecegiz

bursalıali
27 Kasım 2018, 03:30
Liquem demir atın Kuba imiş de model ismi ve teknik özelliklerini de paylaşırsan pek çok genç kardeşimizin de ilgisini çekeceği kanaatindeyim . Kazasız,cezasız , belasız ve mutluluk dolu günlerde sürmen temennilerimizle.

UğurDankı
27 Kasım 2018, 07:07
Motoru alacağınız bayi ile görüştünüz mü belki size gönderebilirler yada anlaşmalı firmaları ne bileyim iş yaptıkları bir kamyoncu dayı vardır vs?