PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hediye açısından

MotoGlock
22 Kasım 2018, 03:38
Merhabalar, direk konuya girmek istiyorum

Motosiklet hastası kız arkadaşıma birkaç hediyelik eşya almak istiyorum doğum günü hasebiyle.

İnternette model yamaha motosikletlenden falan buldum da 150tl civarı hep. Daha uyguna bulamıyorum. Onun dışında anahtarlık,buff gibi birkaç şey alıp paket yapmak istiyorum.

Düşünceleriniz varsa ek olarak paylaşabilir misiniz?

Kural [ Z ]
22 Kasım 2018, 08:30
Birkaç parça hediye yerine tek ve güzel, mümkün ise yanında taşıyacağı bir hediye çok daha hoş olacaktır.

afat
22 Kasım 2018, 08:40
[buraya bir reklam daha alınır] https://tiburon.com.tr/

MotoGlock
22 Kasım 2018, 11:52
;4409524']Birkaç parça hediye yerine tek ve güzel, mümkün ise yanında taşıyacağı bir hediye çok daha hoş olacaktır.

Öneriniz yokmu efenim ☺

gerivites
22 Kasım 2018, 11:55
Model motosikletten ziyade kullanabileceği şeyler daha iyi olur. Bütçe varsa ekipman eksiği tamamlanabilir.

GezeGeze
22 Kasım 2018, 13:21
Motosikleti olduğunu varsayıyoruz...

Arka çanta, yan çanta ...

Veya, motosikletinin orta sehpası yoksa, orta sehpa taktırtırıverebilirsiniz.

Şu arka tekeri havada tutmaya yarayan şeyin adı neyse, zincir temizliği için, ondan alabilirsiniz...

Elcik korumalar, tur camı, koruma topuzu , veya full koruma demiri gibi aksesuarlarla devam edebilir liste.

Tank yanlarına diz dayama gripleri (bunun Türkçesi ne ya... diz kaydırmazlık şeysi...)

Vb...

Usta tarafından takılacak büyük parça aksesuarlar, üzerine "1 adet şu ürün servisimizde takılacaktır" gibi bir cümle yazılıp ve servise imzalattırılıp kaşelettirilip doğum günü kartı şeklinde verilebilir... Hediye kartı veya değişim kartı gibi ...

Kaskının vizörü çizikse, vizörün yenisini alabilirsiniz...

MotoGlock
22 Kasım 2018, 23:52
Motosikleti yok, henüz almadı. teşekkür ederim.
Başka tavsiyesi olan var mı acaba

..YaNKee..
23 Kasım 2018, 08:22
model motosiklet internette pahalı olabilir. bulunduğun ildeki oyuncak toptancılarına gitmeyi deneyebilirsin..

mustafaSRC
23 Kasım 2018, 09:01
Toyzz Shop da model motosikletler vardı dolar artmadan önce 50tl di sanırsam oraya da bakabilirsin.

Kural [ Z ]
23 Kasım 2018, 09:56
Motosikleti yok, henüz almadı. teşekkür ederim.
Başka tavsiyesi olan var mı acaba

Özellikle tavsiye vermek istemedim. Sonuçta genel mali durumunuza, hediye için ayırmak istediğiniz bütçenize, sizin ve kız arkadaşınızın çevresine v.s... göre değişir.

Mesela eşime çok yakın zamanda hediye olarak bir Honda MSX125 aldım, henüz motosiklet kullanmayı bilmiyor. Ama kısmetse öğrenecek :mrgreen:

Motosikleti de yoksa ama edinmek üzere ise, birlikte gidip alınacak güzel bir motosiklet montu harika bir hediyedir. Her zaman sizin onu sardığınızı hissedecek, her giydiğinde size dokunuyormuş hissi verip sizi aklından çıkarmamasına yardımcı olacaktır.

Motosiklet edinmek üzere değil ancak istiyor ise bir action cam iyi olur. Sonuçta motosiklet haricinde de farklı yerlerde kullanılabilir, motosiklet üzerinde ise ihtiyaç sayılan güzel bir aksesuardır.

Fiyatı daha uygun hediyelere girersek, öncelikle almak istediği/beğendiği/beğeneceğini düşündüğünüz motosikletin tarzını yaşatacak güzel bir biblo, veya biblovari kaliteli bir anahtarlık hoşuna gidebilir.

Benzer şekilde motosiklette ve günlük hayatta işine yarayacak şeylerden gitmek mantıklı olur. Örneğin motosiklette de kullanılabilecek tarz ve dizaynda güzel bir sırt çantası hoşuna gidebilir.

O' nu siz tanıyorsunuz, haliyle en güzel hediyeyi siz bilmelisiniz :wiinkk::cat:

MaryJane
23 Kasım 2018, 10:00
Taksitle Ona Motosiklet Al Onu Sevindir Sevginiz Artsın