PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda Africa Twin sis lambası montajı

Ramazan Can
21 Kasım 2018, 13:17
https://youtu.be/3JAgDWOGKEc

arkadaşlar link attığım video da işlemin sonu var .. ne yazıkkı çalışırken video çekemiyorum ama kısa bir anlatım yapayım
sisler aliekspreden ortalama 200 liralık sis
kablo tesisatını oto sanayiden yağmur su geçimez klima kablosu ve soketlerinde yaptım yaklaşık 50 lira...
orjinal gösterge tablosu kenarında bulunan sis soketi var ona uyumlu soket 30 lira
orjinal sis düğmesi 12 lira idi ben 15 liraya doğan slx sis düğmesini uydurdum
orjinal kesme biçme yapmadan yola devam ...

https://youtu.be/3JAgDWOGKEc

video linki...

Semtin Haylazı

whitedeamon
21 Kasım 2018, 13:25
Videoda birilerine laf sokmuşsunuz sanki 😂

afat
21 Kasım 2018, 13:28
hayrına yardımcı olayım https://www.youtube.com/watch?v=3JAgDWOGKEc&feature=youtu.be

Ramazan Can
21 Kasım 2018, 13:52
hayrına yardımcı olayım https://www.youtube.com/watch?v=3JAgDWOGKEc&feature=youtu.be

yaw onu nerden attın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Videoda birilerine laf sokmuşsunuz sanki 😂

olmaz diye bişey yok...
uydurmaya çalışınca bize laf sokanlar oluyorda

SuleymanE
21 Kasım 2018, 14:20
Güzel çalışma elinize sağlık. Sadece " orijinal sis düğmesi 12 lira idi ben 15 liraya doğan slx sis düğmesini uydurdum " dediğiniz kısma takıldım, neden orjinali daha ucuzken daha pahalı başka yöntemi tercih ettiniz? Sebebi neydi ki? :)

Orijinal düğmenin de 12 tl olması garip geldi, yoksa orjinal 120tl mi demek istediniz? Uydurduğunuz düğme de gerçekten yakışmış bu arada :cat:

Ramazan Can
21 Kasım 2018, 14:38
Güzel çalışma elinize sağlık. Sadece " orijinal sis düğmesi 12 lira idi ben 15 liraya doğan slx sis düğmesini uydurdum " dediğiniz kısma takıldım, neden orjinali daha ucuzken daha pahalı başka yöntemi tercih ettiniz? Sebebi neydi ki? :)

Orijinal düğmenin de 12 tl olması garip geldi, yoksa orjinal 120tl mi demek istediniz? Uydurduğunuz düğme de gerçekten yakışmış bu arada :cat:

120 lira demek istemiştim yanlış yazmışım şimdi daha zamlanmıştır ben sene başında yapmıştım

afat
21 Kasım 2018, 15:13
yaw onu nerden attın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

olmaz diye bişey yok...
uydurmaya çalışınca bize laf sokanlar oluyorda

gold üyeliğim var aylık 9,90tl

Ramazan Can
22 Kasım 2018, 10:20
bizim üyelik gariban işi hoş gör aidatsız beleş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Güncel leyelim gözden kaçmasın

emremm
22 Kasım 2018, 10:42
.................

Lucas
22 Kasım 2018, 11:09
Servisçilik yaramamış, çökmüşsün iyice Ramço :)

MahmutBiner
22 Kasım 2018, 13:23
bende geçen arkadaşın afrikasına bağladım givi marka hiç orjinal sis soketini falan kullanmadım lego gibi bağladım 25 dakika ayarlamasıyla odaklamasıyla yarım saat falan sürdü. Üstelik akü ve kontaktan kutup aldım. Sizinki baya orjinal olmuş :D göstergesi falan orjinal soketi kullanmadığım için göstegedeki logo çalışmıyor bunda :)

Bu arada videoya anahtar kelime etiket falan ekleyin africa twin sis farı vs yazınca çıkmıyor youtubeda.

Ramazan Can
23 Kasım 2018, 09:57
Dostum bıraktım servisi otobüsü 2016 yılında bitti o iş yine yollardayız ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

bende geçen arkadaşın afrikasına bağladım givi marka hiç orjinal sis soketini falan kullanmadım lego gibi bağladım 25 dakika ayarlamasıyla odaklamasıyla yarım saat falan sürdü. Üstelik akü ve kontaktan kutup aldım. Sizinki baya orjinal olmuş :D göstergesi falan orjinal soketi kullanmadığım için göstegedeki logo çalışmıyor bunda :)

Bu arada videoya anahtar kelime etiket falan ekleyin africa twin sis farı vs yazınca çıkmıyor youtubeda.
Bu konulara yabancıyız biraz aslında haklısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Servisçilik yaramamış, çökmüşsün iyice Ramço :) dostum bıraktım o işleri servis otobüs ömrümü yedi 3 seneye yaklaştı .