PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : keeway arn125...

velespit-cbr
07 Ağustos 2006, 16:23
KEEWAY ARN125 bir scooter için nasıl ?eger alırsam sonradan satma imkanım varmı yani elimde kalmaz deme??????

Mdvyn-R
07 Ağustos 2006, 16:32
Baba motomax-keeway arn125'i fiyat listesinden cıkardı ... ki arn150 war 1.799 ytl'ye bende onu düşünüyorum zaten ondan alıcam , fiyatı 2.400'den düştü bu fiyata bomba yani iyiki önceden almamışım hea :wiinkk: .. elinde kalır mı kalmaz mı orasını bilemiycem de ben o motoru cok arastırdım sağlam yani sorunu yok , önceden bi jikle sorunu warmış onu da halletmişler .. Yine de seçim senin :cherry:

kimi
07 Ağustos 2006, 18:17
feyizoğlunda var 125 lik... http://www.feyizoglu.com/index.html burda vardır...

velespit-cbr
07 Ağustos 2006, 19:08
Baba motomax-keeway arn125'i fiyat listesinden cıkardı ... ki arn150 war 1.799 ytl'ye bende onu düşünüyorum zaten ondan alıcam , fiyatı 2.400'den düştü bu fiyata bomba yani iyiki önceden almamışım hea :wiinkk: .. elinde kalır mı kalmaz mı orasını bilemiycem de ben o motoru cok arastırdım sağlam yani sorunu yok , önceden bi jikle sorunu warmış onu da halletmişler .. Yine de seçim senin :cherry:
teşekkürler dostum bilgilerini benimle paylastıgın içn...:cat: motor kaliteli tamam ama motor alırken piyasasını düşünerek almak lazım bence sende ole yap arastıralım biraz... yoksa motor elimizde kalırsa cok pişman oluruz sonra..

Mdvyn-R
07 Ağustos 2006, 19:18
Kardeşm ekledim seni msn'e ordan daha ayrıntılı konuşuruz :cherry: .. hem nerdeyse aynı fiyata daha iyisi warken kötüsünü almayalım dimi ... orda konusrz ...

jar
08 Ağustos 2006, 01:51
abi çok iyi yapmışlar indirim yapmakla ya ..bence elinizde kalmaz abi çünkü çok sevilen bir ürün..

ali ışık
08 Ağustos 2006, 12:04
:) selam arkadaşlar sonunda bende honda activa aldım.bu motor hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.umarım doğru yere yazıyorumdur.hepinize iyi günler

velespit-cbr
08 Ağustos 2006, 13:28
:) selam arkadaşlar sonunda bende honda activa aldım.bu motor hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.umarım doğru yere yazıyorumdur.hepinize iyi günler
yanliş yere yazdın arkadaşım:P ...başlıkların üstünde YENİ KONU AÇ yazılı yere tıklayıp yazabilirsın...kolay gelsin...:cat:bu arada yeni motorun haırlı olsun ,kazasız belasız...