PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Roleff Hooded

Capitao_3
12 Kasım 2018, 16:02
Arkadaşlar bu monttan almayı düşünüyorum. Fiyat ve özellik olarak oldukça hoşuma gitti. Kullananlar varmı?

https://urun.n11.com/mont/roleff-hooded-camouflage-ceket-P182653826

Kural [ Z ]
12 Kasım 2018, 17:01
Kullanmadım ancak motosiklet montu yazdığına aldanmayın. Ben hiçbir koruma görmedim. Bildiğimiz kapşonlu marka monttan ibaret.

HAZZILHAR
12 Kasım 2018, 17:31
;4406509']Kullanmadım ancak motosiklet montu yazdığına aldanmayın. Ben hiçbir koruma görmedim. Bildiğimiz kapşonlu marka monttan ibaret.

Özelliklerinde dirsek ve omuz koruma var. Sırt koruması yok. Cebi varsa haricen sırt koruması alınıp içine takılabilir. Marka olarak da pek duymadım. Kaliteli mi değil mi bilemeyeceğim. Ama subjektif yorumuma göre kötü durmadığını söyleyebilirim.

Roleff Hooded Mont
Sürtünmeye ve aşınmaya dayanıklı Kodra patentli 500D kumaş
Wind-Tex patentli su geçirmez membran
Çıkarılabilir kapşon
Kış ve bahar mevsimi için ideal
EN 1621-1 : 2012 standartlarına uygun CE onaylı omuz ve dirsek koruma
4 adet dış cep
Çıkarılabilir termal iç astar
Etek kısmında sıkılaştırma
Havalandırma panelleri
Reflektif yansıtıcı ekler

Capitao_3
12 Kasım 2018, 17:57
;4406509']Kullanmadım ancak motosiklet montu yazdığına aldanmayın. Ben hiçbir koruma görmedim. Bildiğimiz kapşonlu marka monttan ibaret.

https://www.youtube.com/watch?v=214Ymg3bhTg

kefkes
12 Kasım 2018, 21:18
Marka Türkiye'de yeni galiba ya da ben bilmiyordum.Bu mont değil, fakat aynı marka neopren üç katlı monttan aldım yakın zaman önce..Kevlar pantolon ve termal içlikle bacaklarım üşürken, üst kısımda incecik uzun kollu üzerine sadece montu giydiğimde akşam serininde ne üşüme ne soğuk hissettiriyor kisin rahat beklentimi karsilayacak sanirim bes derecelerde falan..Kalıbı fena değil ve oldukça spor, omuz korumaları gayet güzel ve sağlam bişeye benziyor, dirsek korumaları çok iyi diyemem daineseye gore kiyasla, biraz ince gibi geldi..Biraz da kollari bol gibi kalip olarak..Yakasi biraz yüksekçe ve boyuna gelecek ruzgari tamamen kesiyor fakat monta göre yaka kısmı biraz bol gibi..Bedeni giydiğim diğer montlarla birebir gibi hemen hemen..Genel olarak memnunum bence bu linkteki mont da iş görür, şapkasına çok takılmamak lazım, kaskı çıkarıp yürürken falan kullanılabilir, çıkıyor zaten..

F54
12 Kasım 2018, 23:29
rolef güzel marka dır ama sizin baktığınız yazlık mont
bende kışlık mont pantolon u var 3 yıldır kullanıyorum mototal in indirimden almıştım alt üst ikiyüz 50 tl bu kadar iyi olduğunu bilsem 3 çift alırdım

tommygun
12 Kasım 2018, 23:33
Ben de Roleff Riga spor mont kullanıyorum. Kışın soğuğu içeri almıyor, omuz ve dirsek korumaları idare eder ancak sırt koruması berbat, onu da farklı bir monttan sırt koruması aşırarak hallettim. Fermuarları da berbat. İlk hafta ön fermuar öldü, terzide 10 TL.ye değiştirttim, 3 ay sonra da sol cep fermuarı öldü, onu da yakında tamir ettireceğim.