PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gitsin Cbr Gelsin Pcx

Yan Yan
15 Ekim 2018, 03:11
Satılık olan cbr250 motorumun kaporasını bugün aldım.Pcx almayı düşünüyorum.Neden derseniz,zincir germe yağlama,vites değiştirme işlerinden sıkıldım.Biraz da şu pcx'în tadına bakayım diyorum.Sizce pcx nasıl bi motordur ?

bassturbin
15 Ekim 2018, 03:37
Genç attan indin olgun eşşeğe binecen :) scooterlardada varyatör bakımı vs var hemen sevinme, pcx iyide fırt fırt küçük motor.

(ツ)
15 Ekim 2018, 08:31
scooter

sol manet debriyaj değil frendir!

hokahey
15 Ekim 2018, 08:47
scooter

sol manet debriyaj değil frendir!

tren;
öpsün seni zeki müren..

aliozgun
15 Ekim 2018, 09:11
tek kelime ile 'CAN'dır.
kullanınca ne demek istediğimi anlarsın.

MaryJane
15 Ekim 2018, 09:22
Pcx Guzeldir Bizim Arkadasin Babasinda Var İş İçin Kullaniyo

Source53
15 Ekim 2018, 10:20
2 yıl PCX 150 kullandım CBR 250'den sonra performans üzer ama çok kaliteli bir motor yakıt tüketimi yüzü güldürür :) Bence Honda Forzaları da inceleyebilirsiniz

Valeyellow46
15 Ekim 2018, 11:18
Honda Forza bakabilirsiniz sıfır düşünüyorsanız.250lik modelleri ülkemize getirildi 28-29bin TL civarı şu an.

SuleymanE
15 Ekim 2018, 12:11
CBRdaki kadar bir performans beklentin yoksa her yönden seni mutlu eder. Hele hele şehir içi pratikliği ve yakıt ekonomisi anlatılmaz yaşanır.

Şöyle izah edeyim; 2014 model Xmax 250 abs skuterim varken garajda hemen yanında abimin pcx 125i dururdu. Aramızda senin motorun benim motorum olmaz isteyen istediğini alır gezerdi. Şehir içi gezmek ve ufak tefek işler için ikimiz de pcxi kullanıyorduk :D

Çünkü hem yakmıyordu, hem xmaxin bile geçemediği aralardan geçiyordu, hem de inanılmaz hafif ve dengeliydi.

Pcx gerçekten çok sağlam ve keyifli bir skuter. Bakımlarını aksatmadığın sürece de doya doya binersin.

oktayakgoz
15 Ekim 2018, 12:18
Ne cbr dan vazgeçebiliyorum nede pcx aklımdan gidiyor. Abimin keşke pcx olsa

artemis99
15 Ekim 2018, 12:38
Şehiriçi her yönden çok rahat edersin.

Fr.Sante
15 Ekim 2018, 13:17
Arka fren disk olsaydı bir de.. Durmasında sorun yok da ilk 2-3 frenlemede abuk subuk sesler çıkartıyor sinir ediyor. 2 saat park halinde dursun balata tozları ses yapıyor hemen.

Kural [ Z ]
15 Ekim 2018, 14:23
Kullanım tarzını aşağı yukarı bildiğimden söylüyorum, büyük ihtimalle kısa sürede sıkılacaksın.

Zinciri gerdirip yağlamanın zor gelişi, motosiklet değiştirmek için ne kadar geçerli bir sebeptir bilemedim...

Yan Yan
15 Ekim 2018, 16:44
CBRdaki kadar bir performans beklentin yoksa her yönden seni mutlu eder. Hele hele şehir içi pratikliği ve yakıt ekonomisi anlatılmaz yaşanır.

Şöyle izah edeyim; 2014 model Xmax 250 abs skuterim varken garajda hemen yanında abimin pcx 125i dururdu. Aramızda senin motorun benim motorum olmaz isteyen istediğini alır gezerdi. Şehir içi gezmek ve ufak tefek işler için ikimiz de pcxi kullanıyorduk :D

Çünkü hem yakmıyordu, hem xmaxin bile geçemediği aralardan geçiyordu, hem de inanılmaz hafif ve dengeliydi.

Pcx gerçekten çok sağlam ve keyifli bir skuter. Bakımlarını aksatmadığın sürece de doya doya binersin.

Fazla beklentim yok.İşimi görsün ve ekonomik olsun yeter.