PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR 250 sınırlarını zorladım (top speed içerir)

Sayfa : [1] 2

burakrak
05 Ekim 2018, 19:48
Yavaştan yakında motoru eline alırsın diyenlerin seslerini duyar gibiyim :) merak edenler için şunu da şuraya koyalım ;

https://www.youtube.com/watch?v=8XUQIpqUHMc

bektanist
05 Ekim 2018, 19:57
efferim nüfus artmıştı zaten başarıların devamını dilerim

mfBulut
05 Ekim 2018, 20:03
Geçen gün farklı bir başlıkta paylaştığınız videodaki kesite çok benziyor. Orayı kesip ayrı video mu yaptınız ?

tommygun
05 Ekim 2018, 20:04
Dişli değişimi, turbo takmak, uçak yakıtı kullanmak v.s gibi modifikasyon yoksa maşallah güzel basmışsın. Benimki de 250'lık ve 150 gördüm mü "yahu şu yağı değiştireyim noolur noolmaz" diyorum :D

Angrypower
05 Ekim 2018, 20:32
Abi benimki 400 lük idi. 172’yi yokuş aşağı zorla gördü. Caponlar yapıyor lakin capon yapıştırıcısına gerek kalmaz umarım :)

burakrak
05 Ekim 2018, 20:58
Geçen gün farklı bir başlıkta paylaştığınız videodaki kesite çok benziyor. Orayı kesip ayrı video mu yaptınız ?

Aynen öyle maşallah çok dikkatlisiniz :)

oldcockroach
05 Ekim 2018, 20:59

geçen 10 km yolu 4K rpm de gittim inanılmaz bir zevk verdi motor şu rodaj bitsin son 300 km deyim az basayım bende çok iştahlandım :D

mfBulut
05 Ekim 2018, 21:06

O videonun tamamını izlemiştim. Ondan aklımda kalmış sanırım. Allah kaza bela vermesin.

burakrak
05 Ekim 2018, 21:10
Dişli değişimi, turbo takmak, uçak yakıtı kullanmak v.s gibi modifikasyon yoksa maşallah güzel basmışsın. Benimki de 250'lık ve 150 gördüm mü "yahu şu yağı değiştireyim noolur noolmaz" diyorum :D

Yok hocam normal 95 kurşunsuz kullandım sadece :) Motorun bakımından hiçbir zaman kaçmam en kaliteli yağ, parça neyse kullanırım garaja koyarken akşam çiçek gibi yapıp bırakırım ama yolla çıktım mı da hakkını vermek isterim her zaman emekli amcalar gibi süremiyorum bazen şeytan dürtüyo işte. Tabi hakkından kastım burdaki gibi tapa gaz gitmek değil :) bunu her zaman değil o tünele veya uygun bir yola denk geldim mi bazen basarım tünel hafif aşağı eğimli olduğundan motor son hızı görüyor yoksa düzde bayagı zorlarsan maksimum 165-170 arası anca gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

O videonun tamamını izlemiştim. Ondan aklımda kalmış sanırım. Allah kaza bela vermesin.

Eyvallah hiçbirimize vermez umarım

tommygun
05 Ekim 2018, 21:11
Yok hocam normal 95 kurşunsuz kullandım sadece :) Motorun bakımından hiçbir zaman kaçmam en kaliteli yağ, parça neyse kullanırım garaja koyarken akşam çiçek gibi yapıp bırakırım ama yolla çıktım mı da hakkını vermek isterim her zaman emekli amcalar gibi süremiyorum bazen şeytan dürtüyo işte. Tabi hakkından kastım burdaki gibi tapa gaz gitmek değil :) bunu her zaman değil o tünele veya uygun bir yola denk geldim mi bazen basarım tünel hafif aşağı eğimli olduğundan motor son hızı görüyor yoksa düzde bayagı zorlarsan maksimum 165-170 arası anca gidiyor

Dediğim gibi maşallah güzel kaçıyor motorun, nazar değmesin :)

burakrak
05 Ekim 2018, 21:13
Abi benimki 400 lük idi. 172’yi yokuş aşağı zorla gördü. Caponlar yapıyor lakin capon yapıştırıcısına gerek kalmaz umarım :)

Herşey son hız değil hocam 400'lük makinanın torku da başka olur, bunu 1 kereye mahsus yaptım düz yolda bu hıza çıkmanın mümkünatı yok zaten

coderadam
05 Ekim 2018, 21:49
oo reis harika ya..

devam et böyle bu istikrarla gidersen çok yakında ya bi bariyerden yada bi asfalttan inşaat küreği ile kazırlar uzuvlarını. o tünellerde o hız sınırları ipn.lik olsun diye konuluyor sanıyorsun değil mi? aferin büyük marifet böyle devam.. bir kişi bir kişidir..

burakrak
05 Ekim 2018, 22:41
oo reis harika ya..

devam et böyle bu istikrarla gidersen çok yakında ya bi bariyerden yada bi asfalttan inşaat küreği ile kazırlar uzuvlarını. o tünellerde o hız sınırları ipn.lik olsun diye konuluyor sanıyorsun değil mi? aferin büyük marifet böyle devam.. bir kişi bir kişidir..

Eyw reis aynen devam sağol

ozan1991
05 Ekim 2018, 23:28
benim 400 lük 155 zor görüyor :cherry:

orh
06 Ekim 2018, 01:27
Sonrada youtubede orada burada cbr250r de karank sorunu var kronik falan yazıyorlar bende 2 yıl kulladığım bir motosiklet ama o süratlerin motosikleti değil bence fazla zorlama o hızlara çok çıkma

Nikkfurie
06 Ekim 2018, 02:12
videoyu izlemedim , 250 lik motorlada 180 e çıkmak beni korkutur , nedeni düşük hacim değil , yetersiz lastik ebadı , süspansiyon özellikleri veya aerodinamik etkileridir..

tünellerde çıkışa doğru hava akımı düşer yani vakum olduğu için hızınız artabilir , tünel gibi tehlikeli geçitlerde altınızda s1000rr bile olsa o hızlara çıkmak akıl işi değil ,

yani otoyolların tenha saatlerinde gidin en azından , belki başkasına daha az zarar verirsiniz , kendi canınızı hiç düsünmediğinizi anladık , Allaha emanet ol sevdiklerini üzme..

sharkspeedr2
06 Ekim 2018, 05:00
Ben o tünelde hız yapmak istemiyorum artık
Cunku asfalttan ziyada zemin beton cok kayiyor tutusu iyi olmayan yolda gazlamiyorum.

Youjoee
06 Ekim 2018, 07:43
Yav yaptığı tehlikeli eyvallah da, burada hakaret edince ne oluyor anlamıyorum. Odak noktanız açık bulup rencide etmek. Ne var yani adam ayda yılda bir basıyor.
Yok asfalttan kürekle kazırlar bilmem ne yakışmıyor.

burakrak
06 Ekim 2018, 08:25
videoyu izlemedim , 250 lik motorlada 180 e çıkmak beni korkutur , nedeni düşük hacim değil , yetersiz lastik ebadı , süspansiyon özellikleri veya aerodinamik etkileridir..

tünellerde çıkışa doğru hava akımı düşer yani vakum olduğu için hızınız artabilir , tünel gibi tehlikeli geçitlerde altınızda s1000rr bile olsa o hızlara çıkmak akıl işi değil ,

yani otoyolların tenha saatlerinde gidin en azından , belki başkasına daha az zarar verirsiniz , kendi canınızı hiç düsünmediğinizi anladık , Allaha emanet ol sevdiklerini üzme..

Galiba izleyen de her gün heryede 180'de kesici ile gidiyormusum izlenimi verdi ama oyle degil :) bu arada bu hiza cikmanin herhangi bir mantikli açiklamasi yok o yuzden, bir savunma aciklamasi yapmama da gerek yok haklisin bazen fazla risk aliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:56 ----------

benim 400 lük 155 zor görüyor :cherry:

100'le giderken kaç rpm'de oluyor devir saati bi deneyemedik şu dominari

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:59 ----------

Sonrada youtubede orada burada cbr250r de karank sorunu var kronik falan yazıyorlar bende 2 yıl kulladığım bir motosiklet ama o süratlerin motosikleti değil bence fazla zorlama o hızlara çok çıkma

Benim 2. Ayni motorum çok şükür bir sorun yasamadim ne bunda ne digerinde bakımlari tam bir motorda böyle bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

Ben o tünelde hız yapmak istemiyorum artık
Cunku asfalttan ziyada zemin beton cok kayiyor tutusu iyi olmayan yolda gazlamiyorum.

Ilk yapman gereken lastikleri degismek yanlis anlasilmasin lastikleri degis sonra bas demiyorum. Ayni tunelden bahsediyorsak ve orda lastiklerde sorun yasadiysan bence hemen degismelisin benim az bi param kaldi rosso 2leri hemen siparis vericem

coderadam
06 Ekim 2018, 11:43
Yav yaptığı tehlikeli eyvallah da, burada hakaret edince ne oluyor anlamıyorum. Odak noktanız açık bulup rencide etmek. Ne var yani adam ayda yılda bir basıyor.
Yok asfalttan kürekle kazırlar bilmem ne yakışmıyor.

mezarlıklar ayda yılda bir yapanlarla ve onların insanlık dışı hareketlerinden dolayı hayata veda etmiş suçsuz yolunda giden insanlarla dolu. hayati risk olan birşeyi ne var yan ayda yılda bir yapıyor diye nasıl hafife alabiliyorsun? o adam mesela o tünelde öyle gazlarken senin sevdiklerinden birisi orada olsa ve yaptığı bir hata sonucu o sevdiklerinden birine bir zarar gelse ni vır yini ıyda yıldı bir yıpıyır diyebilecek misin böyle?

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.

burakrak
06 Ekim 2018, 12:48
mezarlıklar ayda yılda bir yapanlarla ve onların insanlık dışı hareketlerinden dolayı hayata veda etmiş suçsuz yolunda giden insanlarla dolu. hayati risk olan birşeyi ne var yan ayda yılda bir yapıyor diye nasıl hafife alabiliyorsun? o adam mesela o tünelde öyle gazlarken senin sevdiklerinden birisi orada olsa ve yaptığı bir hata sonucu o sevdiklerinden birine bir zarar gelse ni vır yini ıyda yıldı bir yıpıyır diyebilecek misin böyle?

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.

E sende öyle diyom beğenmiyon reis diyom begenmiyon daha napiyim bence bu yorumları şimdi editlediğim videoya saklamaliydin mutlaka izle.

BatuhanK
06 Ekim 2018, 13:19
4 yıldır piyasada var olan bir motosikletin son hızını hala merak eden var mı gerçekten?

coderadam
06 Ekim 2018, 13:49
E sende öyle diyom beğenmiyon reis diyom begenmiyon daha napiyim bence bu yorumları şimdi editlediğim videoya saklamaliydin mutlaka izle.

Allah akıl fikir ihsan etsin başka birşey demiyorum kardeşim. Umarım toprağı bol olsun demezler.

Source53
06 Ekim 2018, 14:07
Rampa aşağı bastınız dimi bu hızı?

burakrak
06 Ekim 2018, 14:13
Rampa aşağı bastınız dimi bu hızı?

Evet hafif eğim vardı

Youjoee
08 Ekim 2018, 08:02

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.Bak kardeşim öncelikle negatif yorum yapmak için elinden geleni yapıyorsun ama ben tartışmak için yazmadım bunları,kaldıki benim eşim dostum tünelde yaya vaziyette ne işi olur ? İkincisi örnek verdiğin 90 la dobloya giren arkadaş gayet yoğun bir trafikte aşırı tehlikeli bir sürüş yapıyor, ikisini kıyaslaman zaten akıl kârı değil. Ben desteklemiyorum ama boş yolda ufak bir hız denemesi yapmış, Şunu tekrar oku BOŞ YOL YAYA YOK TRAFİK YOK

Mamba09
08 Ekim 2018, 09:27
şeytan dürtüyo işte.

Şeytanın işi gücü yok “yav şunu dürtem de kıçı kırık cbrsiyle 181 yapsın eheheheheh” diyor?

Yapıp yapıp şeytana atmak. :)

Sonra 40-50 binde motor yapılan cbr doluyor her yer. Plakasını yaz da ilanda görürsek eş/dostu uzak tutalım.

serconline
08 Ekim 2018, 10:12
Bak kardeşim öncelikle negatif yorum yapmak için elinden geleni yapıyorsun ama ben tartışmak için yazmadım bunları,kaldıki benim eşim dostum tünelde yaya vaziyette ne işi olur ? İkincisi örnek verdiğin 90 la dobloya giren arkadaş gayet yoğun bir trafikte aşırı tehlikeli bir sürüş yapıyor, ikisini kıyaslaman zaten akıl kârı değil. Ben desteklemiyorum ama boş yolda ufak bir hız denemesi yapmış, Şunu tekrar oku BOŞ YOL YAYA YOK TRAFİK YOK

Anlataaaaamaaassınn :flower: ya da anlamazdın anlamazdınnnnn :flower: sitedeki böyle herşeyi bilen uyarıları tatlı ve kibirli bir şekille karıştırarak yapan arkadaşlara hastayım :flower:

Adam basmış nolmuş yani isterse motor yansın adamın motoru bende geçen içimden geldi saniyelerce redline yaptım lastik yaktım gazladım yani bunları kontrollü ve bilinçli ir şekilde yapınca hiç bişey olmaz olursada kader der geçeriz Allah'ın dediği olur babba

Youjoee
08 Ekim 2018, 10:55
Anlataaaaamaaassınn :flower: ya da anlamazdın anlamazdınnnnn :flower: sitedeki böyle herşeyi bilen uyarıları tatlı ve kibirli bir şekille karıştırarak yapan arkadaşlara hastayım :flower:

Adam basmış nolmuş yani isterse motor yansın adamın motoru bende geçen içimden geldi saniyelerce redline yaptım lastik yaktım gazladım yani bunları kontrollü ve bilinçli ir şekilde yapınca hiç bişey olmaz olursada kader der geçeriz Allah'ın dediği olur babbaaynen başkan 💪

CrazyBullet
08 Ekim 2018, 12:04
Motorun sınırlarını değil, kendi sınırlarını zorlamışsın. O motorun lastiğine baksak kabak gibi "chicken strip" görürüz muhtemelen. Kapalı alanda biraz viraj çalış bakalım frenleri viraj içinde nereye kadar zorlayabiliyorsun.

mfBulut
08 Ekim 2018, 12:12
Motorun sınırlarını değil, kendi sınırlarını zorlamışsın. O motorun lastiğine baksak kabak gibi "chicken strip" görürüz muhtemelen. Kapalı alanda biraz viraj çalış bakalım frenleri viraj içinde nereye kadar zorlayabiliyorsun.

Kusura bakmayın da ülkemizin yollarında lastiklerinde chicken strip olmayan zaten cesaret ile aptallık arasındaki çizgide gidip geliyordur. Umarım aynı durumu hayat ile ölüm arasında da yaşamazlar.

burakrak
08 Ekim 2018, 13:00
Şeytanın işi gücü yok “yav şunu dürtem de kıçı kırık cbrsiyle 181 yapsın eheheheheh” diyor?

Sonra 40-50 binde motor yapılan cbr doluyor her yer. Plakasını yaz da ilanda görürsek eş/dostu uzak tutalım.

Kanali takip edebilirsin çoğu videomda plakam görünüyor. Mezarcilara motor satmiyorum icin rahat olsun hadi hayirli isler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Kanala üye olup videolarimda lastiğin durumunu görebilirsin.
Not: kimseyle sidik yaristirma gibi bir derdim yok. Eger egonu tatmin edicekse tamam sen daha iyi viraj yapiyosun.

zapalka
08 Ekim 2018, 13:37

bir de yapıp yapıp sonra da suçu allah'a atanlar var ; "rahmetlinin ömrü o kadarmış" :) NEyse yeri burası değil, başka zaman etraflıca yazacağım.

bakalım "ya benim krank gittik ne yapmam lazım" konusunu ne zaman açacaksın kardaş ?

burakrak
08 Ekim 2018, 14:14
bir de yapıp yapıp sonra da suçu allah'a atanlar var ; "rahmetlinin ömrü o kadarmış" :) NEyse yeri burası değil, başka zaman etraflıca yazacağım.

bakalım "ya benim krank gittik ne yapmam lazım" konusunu ne zaman açacaksın kardaş ?

Kanali takip edersen zamani gelince haberdar olabilirsin

UzunYolAdami
08 Ekim 2018, 14:26
forumda senin gibilerin uyeligini silmek gerekir ayrica ihbarda bulunup ceza ve ehliyete el konulmasi saglanmali.
trafikte baska insanlarin hayatini tehlikeye atarak neyi kanitlamaya calisiyorsun anlamiyorum.
ayrica burada sana tepki göstermek yerine neredeyse destekler nitelikte yazilar yazanlarinda senden bir farklari yok.
beden yasinizi bilmem ama beyin yasiniz sandiginizdan cok ama cok farkli ne yazik ki.

senin gibiler yuzunden duzgun motor kullananlarda böyle saniliyor.

burakrak
08 Ekim 2018, 14:30
forumda senin gibilerin uyeligini silmek gerekir ayrica ihbarda bulunup ceza ve ehliyete el konulmasi saglanmali.
trafikte baska insanlarin hayatini tehlikeye atarak neyi kanitlamaya calisiyorsun anlamiyorum.
ayrica burada sana tepki göstermek yerine neredeyse destekler nitelikte yazilar yazanlarinda senden bir farklari yok.
beden yasinizi bilmem ama beyin yasiniz sandiginizdan cok ama cok farkli ne yazik ki.

senin gibiler yuzunden duzgun motor kullananlarda böyle saniliyor.

Sayfanin sağ alt köşesinde çıkan reklam gibisiniz.

serconline
08 Ekim 2018, 14:50
Benim anlamadığım şey şu bakmadan nasıl görebiliyorsunuz :queen: bakıpta görememekmii ? görüpte bakamamakmı ? bakmadan görmekmi ? bu heee ne bu

burakrak
08 Ekim 2018, 14:57
Benim anlamadığım şey şu bakmadan nasıl görebiliyorsunuz :queen: bakıpta görememekmii ? görüpte bakamamakmı ? bakmadan görmekmi ? bu heee ne bu

Adamlar sadece şunu görüyor " cbr250 ve 181" gerisi hikaye hemen taşlayalım şunu. Bir tanesi benim vidyolarimi izlememistir. Nasil motosiklet kullandığımdan haberi yok burda önemli olan 250lik motorla 181 basmak 600luk olsa hiç problem yok ama 250 ise olay bitmistir.

BatuhanK
08 Ekim 2018, 15:05
Adamlar sadece şunu görüyor " cbr250 ve 181" gerisi hikaye hemen taşlayalım şunu. Bir tanesi benim vidyolarimi izlememistir. Nasil motosiklet kullandığımdan haberi yok burda önemli olan 250lik motorla 181 basmak 600luk olsa hiç problem yok ama 250 ise olay bitmistir.

250 lik motorla 181 görmek iş değildir. Gazı sonuna kadar açıp, motorun üstüne eğilen herkes bunu yapabilir. 600 cc de olsa son hızı görmek iş değil. İnan 1000 cc de de son hızı görmek iş değil. Hepsinden daha çabuk ulaşıyor o hıza.

Saldırı olarak alma. Sıkıntı, bunu senin büyük bir iş olarak görmen

burakrak
08 Ekim 2018, 15:10
250 lik motorla 181 görmek iş değildir. Gazı sonuna kadar açıp, motorun üstüne eğilen herkes bunu yapabilir.
Saldırı olarak alma. Sıkıntı, bunu senin büyük bir iş olarak görmen

Konunun altina yaptiğim tum yanitlari okumadiysan tekrar okumani tavsiye ederim ben bunu nasil büyük bir iş olarak görmüşüm hangi cevabimdan cikardin merak ettim

BatuhanK
08 Ekim 2018, 15:13
Konunun altina yaptiğim tum yanitlari okumadiysan tekrar okumani tavsiye ederim ben bunu nasil büyük bir iş olarak görmüşüm hangi cevabimdan cikardin merak ettim

Yani bunun videosunu çekip, forumlarda paylaşmak dahi yaptığın şeyi ciddiye aldığını gösteriyor bence.
Daha önce de yazdığım gibi, yeni bir şey de değil. Yüzlerce video vardır ortalıkta

burakrak
08 Ekim 2018, 15:18
Yani bunun videosunu çekip, forumlarda paylaşmak dahi yaptığın şeyi ciddiye aldığını gösteriyor bence.
Daha önce de yazdığım gibi, yeni bir şey de değil. Yüzlerce video vardır ortalıkta

Ya hocam yazmis olmak icin yazmayin Allah askina tamam ben bunu buyuk bi is gibi goruyorum oyle olsun.

Mamba09
08 Ekim 2018, 15:42
Ya hocam yazmis olmak icin yazmayin Allah askina tamam ben bunu buyuk bi is gibi goruyorum oyle olsun.

La de get bebe. Maymunu oturtsan oraya oda gaz açar. Videoyu da buraya koymaz. Standart keko motorcusun işte.

Al bak bu maymuna marifetlerini gör, kendinle karşılaştır. https://m.youtube.com/watch?v=gkAhTEH_B6Y

“Yazmis olmak icin yazma” dediğin adam zaten yazmis olmak icin yazmayan bi adam. Tanımasam bisi demicem. Neyse.

BatuhanK
08 Ekim 2018, 15:46
Boşver dostum gençler hızlı :) son kasası 4 yıldır var olan bir motosikletin “son hızını merak edenlere” video çeksin arkadaş. Yani kimseye :)

burakrak
08 Ekim 2018, 16:11
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/175796-ilk-sesli-vlog-denemem.html

Mamba09 isimli arkadasin actigi konudaki videosuna bir bakmanizi tavsiye ederim. Redline, teker, makas hersey mevcut ben son hiz denedim ama ben kekoyum oylemi? Hangi tarikattensiniz pardon?

BatuhanK
08 Ekim 2018, 16:19
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/175796-ilk-sesli-vlog-denemem.html

Mamba09 isimli arkadasin actigi konudaki videosuna bir bakmanizi tavsiye ederim. Redline, teker, makas hersey mevcut ben son hiz denedim ama ben kekoyum oylemi? Hangi tarikattensiniz pardon?

Hahahahah sen bu yazdıklarına inandıysan ve kendi videonla karşılaştırdıysan uzun uzadıya bir şey yazmayacağım, çünkü anlamamaya görmemeye yemin etmiş gibisin. Günaha girme :mrgreen:

burakrak
08 Ekim 2018, 16:29

Şu yazdığını tekrar hatirlatiyim

BatuhanK
08 Ekim 2018, 16:48
https://betanews.com/wp-content/uploads/2014/10/stop_wasting_time.jpg

burakrak
08 Ekim 2018, 17:02
Resmen bela oldun bi saattir ne sacmaladigini da anlamadim hala sanki videoyu sana beğendirmek icin cekmisimde sana laf anlatiyom bir saat git az otede oyna kardes

serconline
08 Ekim 2018, 17:49
Ya arkadaşlar adamı şeytan gibi taşlıyorsunuz aynısını oğuzhan yapıyor internette herkes ooo abi helal 18-19 yasında adama abi diyorlar niye çünkü o adam camiada fenomen :flower: o kadar fenomen ki ehliyetini almışlar elinden tabikipten dahil çıkarttım şimdide arabalara sarmış adam neye sarsa orda alkışlanıyor parayı buluyor bu arkadaşa bunu neden yapıyposunuz onu anlamıyorum ya bişi diyimmi bir çoğunuz he şu sitede sırf millete bilmediğiniz dili öğretmek için varsınız kimse üstüne alınmasın lafı ortaya attım alan alır hayırlı olsun adama yüklenenlerin sonuna kadar karsısındayım yok lastiği şöyledir yok burası böyledir şahsende tanıyorum o yüzden b-k atıpta günaha girmeyin