PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SHARK SPEED R2 KASK HAKKINDA

özgür özbay
21 Eylül 2018, 01:32
Arkadaşlar abilerim kask alıcam yeni motorcuyum motorum Pulsar 200 NS bu kaskı düşünüyorum kullanan veya bilgisi olan var mı yada başka mı kask?
Polikarbon değil de fiberglass istiyorum almışken biraz iyi alayım diyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Kask : https://urun.n11.com/kask/shark-speed-r2-sauer-kapali-kask-P213131301?Beden=XL&gclid=EAIaIQobChMIya7y2c_K3QIVykMYCh1cmQ6wEAQYASAB EgIVpvD_BwE&gclsrc=aw.ds

watercolours
21 Eylül 2018, 07:54
Google'a Shark Speed R2 yazmak, o linki seçip kopyala-yapıştır yapmaktan daha kolay geldi. Şöyle yapalım:

https://urun.n11.com/kask/shark-speed-r2-sauer-kapali-kask-P213131301?Beden=XL&gclid=EAIaIQobChMIya7y2c_K3QIV ykMYCh1cmQ6wEAQYASABEgIVpvD_BwE&gclsrc=aw.ds

yulis
21 Eylül 2018, 08:35
Ben bu kendinden gözlüklü kasklara ısınamadım bir türlü,bir süre sonra ses çok artıyor bence.Hoş bu kaskı kullanmadım benim nitro öyle olmuştu

bir süre sonra artık mekanizmadan rüzgar sesi almaya başlıyor.Kardeşimin dandik kaskının sesi daha azdı:)sağlamlık konusunda bir yorumlamam yok maalesef

Emrah Düzgit
21 Eylül 2018, 09:05
Bunları da kontrol et bence

https://urun.n11.com/kask/shoei-xr1100-gri-kask-kampanya-P262840823
https://urun.n11.com/kask/shoei-xr1100-diab-divinity-tc-6-kampanya-P262840581

özgür özbay
21 Eylül 2018, 15:05
Düzeltmen için teşekkür ederim 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

evet öyle ama vizörsüz olarak bell var onun da fiyatları biraz pahalı geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

evet bunlar da güzelmiş araştırayım

sharkspeedr2
21 Eylül 2018, 16:20
nickimden de anlaşılacağı gibi :cherry:
ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.
Aldığım ilk günden beri iyi ki almışım dedim fiyatının üstünde bi konfor var pedleri çok kaliteli.mekanik aksamlarıda cok kullanışlı.güneş gözlüğü gerçekten bir güneş gozlugu gibi kalitesi var öyle süs diye koymamışar ben güneş gozluksuz kullanmıyorum ve gunes gozlugunun bır artısıda şeffaf vizörü açık şekilde gunes gozlugu kapalı sekılde kullanıyorum hem ıcerı bol bol hava gırıyor hemde yolu cok rahat goruyorum.
onun harıcı benımkı carbon run modeli idi full carbon fiber olan boyutuna göre çok hafif bir kask
çok rahat pedleri sökülüp takılıyor.bu kaskın altında çene pedi var rüzgar ve soguktan muazzam koruyor bir kere cıkarıp denedım bayagı hava ve soguk gelıyordu ama çene pedi gerçekten cok kullanışlı yazın falan cıkarıyorum tabi.bu arada 1 ay önce interkom bagladım miss gibi oldu.birdaha kask alsam yıne shark alırım ama bu sefer race r pro modelını alırım shark ile devam edecegım.
sormak ıstedıgın soru varsa cevaplarım.
not: bu arada Türkçeyi katletmiş olabilirim affola.

özgür özbay
21 Eylül 2018, 16:35
Yorumun için teşekkür ederim kaskı beğendim zaten özellikleri de güzel merak ettiğim f/p düzeyi yani 1-2 kask daha var bu fiyatlarda hjc fg17 mesela değer mi değmez mi o aklımda. Bide kafa yapıma uyarsa shark düşünüyorum��

watercolours
21 Eylül 2018, 17:19
Bildiğim kadarıyla güneş vizörleri tek başına koruma etkisi yok. Asıl vizörün kapalı olması gerekiyor.

Apices
21 Eylül 2018, 17:34
nickimden de anlaşılacağı gibi :cherry:
ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.
Aldığım ilk günden beri iyi ki almışım dedim fiyatının üstünde bi konfor var pedleri çok kaliteli.mekanik aksamlarıda cok kullanışlı.güneş gözlüğü gerçekten bir güneş gozlugu gibi kalitesi var öyle süs diye koymamışar ben güneş gozluksuz kullanmıyorum ve gunes gozlugunun bır artısıda şeffaf vizörü açık şekilde gunes gozlugu kapalı sekılde kullanıyorum hem ıcerı bol bol hava gırıyor hemde yolu cok rahat goruyorum.
onun harıcı benımkı carbon run modeli idi full carbon fiber olan boyutuna göre çok hafif bir kask
çok rahat pedleri sökülüp takılıyor.bu kaskın altında çene pedi var rüzgar ve soguktan muazzam koruyor bir kere cıkarıp denedım bayagı hava ve soguk gelıyordu ama çene pedi gerçekten cok kullanışlı yazın falan cıkarıyorum tabi.bu arada 1 ay önce interkom bagladım miss gibi oldu.birdaha kask alsam yıne shark alırım ama bu sefer race r pro modelını alırım shark ile devam edecegım.
sormak ıstedıgın soru varsa cevaplarım.
not: bu arada Türkçeyi katletmiş olabilirim affola.

Bende 4 yıldır texas modelini kullanıyorum. Gerçekten çok kaliteli malzemesi var. Sevmediğim tarafı havalandırma kanallarının biraz yetersiz kalması.

sharkspeedr2
21 Eylül 2018, 18:32
Aynen öyle ama otobanda falan asla açmıyorum tabi normal vizöre devam 😊

özgür özbay
21 Eylül 2018, 18:54
Alınır diyosunuz yani?

re_death
21 Eylül 2018, 21:53
bldiğim kadar speed r artık üretilmiyor spartan modeline geçtiler speed r ın yerine , bende speed r kullanıyorum 2015 de almıştım , üretim tarihini kontrol ettirin bence
birde 60 dan sonra rüzgar sesi başlıyor, 100km üstü içeride fırtına kopuyor , uzun yolda kulaklıksız sağır eder bilgin olsun