PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsmet Badem'i motor kazasında kaybettik.

Thugboy0622
06 Eylül 2018, 17:36
http://www.basketfaul.com/UserFiles/OzetResimleri/1536243448_669x417.jpg

Eski basketbolcu ve basketbol yorumcusu olan,banada basketbolu sevdiren insanlardan birisi olan İsmet Badem'i Çanakkale'nin Çan ilçesinde geçirdiği motorsiklet kazası sonucu kaybetmemizin derin üzüntüsüyle bu başlığı açıyorum. Edirne'li bir basketbolsever olarak kişisel olarakta tanıdığım pırlanta gibi bir insanı kaybettiğimiz haberi gerçekten çok üzdü beni arkadaşlar. Aranızda illaki benden başka sevenleride vardır önce ailesine sonra sevenlerine sabırlar diliyorum.
Huzur içinde yat İsmet abi. Senin istediğin gibi Edirne'yi basketbol şehri yapma mücadelemiz hala devam ediyor.Gözün arkada kalmasın.

mustick
06 Eylül 2018, 17:40
Allah rahmet eylesin. Basketbolu bize sevdiren adamdı.

SavageGarden
06 Eylül 2018, 17:44
ben dahil bir nesile basketbol sevgisi aşılayan, murat murathanoğlu'nun sevilen ekürisi ismet abi
huzur içinde yatsın.

o diil, ne b.ktan zamanlar bunlar ya..
sevdiğimiz motorcular ardı ardına aramızdan ayrılıyor

Thugboy0622
06 Eylül 2018, 17:50
ben dahil bir nesile basketbol sevgisi aşılayan, murat murathanoğlu'nun sevilen ekürisi ismet abi
huzur içinde yatsın.

o diil, ne b.ktan zamanlar bunlar ya..
sevdiğimiz motorcular ardı ardına aramızdan ayrılıyor

pırıl pırıl bir insandı. gözlerim dolu şuan resmen dediğin gibi ne b.ktan zamanlar dostum.

Rahmetlinin instagramda son paylaşımı :(
https://pbs.twimg.com/media/DmaySvWW4AEDVO1.jpg:large

artemis99
06 Eylül 2018, 18:02
Allah rahmet eylesin. Motosiklet tutkusu olduğunu bilmiyordum. Murat Murathanoğlu ile birlikte NBA maçları ile tanıdık kendisini.

hachiko
06 Eylül 2018, 21:47
http://i.habergazetesi.com.tr/resimler/6092018/4f46cc4c903m.jpg

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

Ekrem_06
06 Eylül 2018, 23:43
Allah rahmet eylesin, bir bir gidiyor herkes kaza nasıl olmuş merak içindeyim. Deneyimli bir sürücü sonuçta öf içim sıkılıyor valla Allah gani gani rahöet eylesin ailesine sabırlar diliyorum.

taşkın pekca
07 Eylül 2018, 10:54
kaza nasıl olmuş dengesini kaybedip düştüğünü söylüyorlar

retox70
07 Eylül 2018, 11:15
Efes Pilsen,İTÜ, Eczacıbaşı, İsmet Badem , Spor Sergi.
Bana basketbolu sevdiren 5 li, 4 ü gitti.
İsmet Bademi çok severdim, Allah rahmet eylsin.
Ama söylemeden de geçemiyeceğim. o kask olmaz abi. Ölüm nedenini bilmiyorum yıllarca cruiser kullandım ama ben o kaskı takmam abi. Hele şehirler arası yolda imkansız.
Çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun.

kurubuz
07 Eylül 2018, 11:40
Sözcü gazetesinden alıntıdır :

"Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden basketbol yorumcusu İsmet Badem’in oğlu Burçin Badem, babasının trafik kazası sonucu hayatını kaybetmediğini açıkladı.

Konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yapan Burçin Badem, “Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil” ifadelerini kullandı.

İşte Badem’in o paylaşımı;

Üzüntümüzü paylaşan durum öğrenmek isteyen dostlar Babamı hastaneden teslim aldık. Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil en büyük aşkı motorunu sürerken fenalaşıp düşüyor. Onun ustaliginda birinin kontrolünü kaybedip kaza yapacağı durum yok

— Burçin Badem (@burcinbadem) 6 Eylül 2018"

Basketbol camiasının başı sağolsun. Çok değerli bir insandı.

OğuzÖztürk
07 Eylül 2018, 11:47
Allah c.c. rahmet eylesin.

http://www.milliyet.com.tr/ismet-badem-in-olum-nedeni-ortaya---2738025-skorerhaber/

artemis99
07 Eylül 2018, 12:46
Sözcü gazetesinden alıntıdır :

"Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden basketbol yorumcusu İsmet Badem’in oğlu Burçin Badem, babasının trafik kazası sonucu hayatını kaybetmediğini açıkladı.

Konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yapan Burçin Badem, “Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil” ifadelerini kullandı.

İşte Badem’in o paylaşımı;

Üzüntümüzü paylaşan durum öğrenmek isteyen dostlar Babamı hastaneden teslim aldık. Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil en büyük aşkı motorunu sürerken fenalaşıp düşüyor. Onun ustaliginda birinin kontrolünü kaybedip kaza yapacağı durum yok

— Burçin Badem (@burcinbadem) 6 Eylül 2018"

Basketbol camiasının başı sağolsun. Çok değerli bir insandı.

Oğlunun motosiklet hakkında bir bilgisi yok anlaşılan. Motosiklet üzerinde iken fenalaşıp düşersen bu da bir motosiklet kazasıdır. Motor üstünde olmayıp evinde koltuğunda fenalaşsaydı ölmeyecekti belki de. Sonuçta yolda motor sürerken düşmemiş mi? Kaza kazadır. Yani kaza yapmayacak kadar usta olmak diye bir şey yok ki. Daha ne ustalar kaybetti bu camia motosiklet kazalarında.

Olcan138
07 Eylül 2018, 16:57
Oğlu da kaza geçirmediğini iddia etmiyor zaten; kaza sonucu ölmediğini, öncesinde gelişen koşullar sebbiyle fenalaşıp kazaya sebebiyet verenin bu koşullar olduğunu belirtiyor.
Hem İsmet Badem gibi biri için, hem de tüm motosiklet kullanıcılarının, hatta motosiklet olgusunun imajı için çok da makul ve mantıklı bir açıklama olduğunu dşünüyorum.

Thugboy0622
08 Eylül 2018, 12:16
Geçenlerde kalp amelyatı olmuştu anladığım kadarıyla bu rahatsızlıktan dolayı fenalaşmış.