PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikteki Dalaş Ve Ayna Kırma..

hachiko
01 Eylül 2018, 12:41
https://www.youtube.com/watch?v=8E7CiRicy1c&feature=youtu.be

Metilen
01 Eylül 2018, 12:50
45 le giderken ne kadar da tehlikeli bi şekilde önüne kırıyor hakikaten... te allam yarabbim. hachiko sen nerelerden buluyorsun bunları? :)

oktayakgoz
01 Eylül 2018, 13:06
Motorcu camiasının da bu saçma muhabbetleri hiç çekilmiyor. Biraz anlayışlı olmak gerek yol ver geçsin millet. Kendi makasa girerken kim bilir kaç kere milletin önüne kırmıştır.

Ayna muhabbeti ise başlı başına saçmalık karambole dengeyi kaybetse pert olacak

Metilen
01 Eylül 2018, 13:09
Motorcu camiasının da bu saçma muhabbetleri hiç çekilmiyor.

Bireysel olayları camiaya maletmesek. Bari biz yapmasak...

Seko
01 Eylül 2018, 13:19
Adamın üzerine kırdığı falan yok, aksine geçsin diye beklemiş ama bizim kafasız geçmemiş. Bu kuş beyinli motorcuların videolarını yayınlayıp hitlerini yukseltmemek lazım. O adamın yerinde olsam işi gücü gideceğim yeri bırakır o motorcu bozuntusunu yakalayana kadar takip ederdim. Ondan sonrasını da ben çekip kanalıma koyardım.

ayetlervaray
01 Eylül 2018, 13:30
kendini savunmakla alakası yok resmen vandallık bu. kendine önce güçsüz bir hedef(araba) belirlemiş. canı ayna kırmak istemiş kırmış. bide demiş ben şimdi bunu sebepsiz yere kıramam önce önüme kırmasını bahane edip diyaloğa gireyim sonra karşıyı hafif hakaretlerle bir test edeyim baktım karşısı pasif gözüküyor o zaman operasyonu başlatabilirim diye düşünmüş. kendince bir şey başardığını zannettiği içinde bunu gururla paylaşıyor. arkadaşın önceki videolarına bakarsanız hep sebepsiz yere nem kapıyor bir sürtüşme arıyor. bu arkadaşın ihtiyacı olan tek şey temiz bir dayak.

burakrak
01 Eylül 2018, 13:36
Benim eski motorum trabzona satmıştım hatta bu arkadaşa motorun yanında o eldivenle montu da ben verdim ama disk kilidini vermeyeceğimi sonraki motorumda kullanacağımı söylememe rağmen 2 dakikalığına eve çıktığımda disk kilidini çantasına atmış tabi o anda farketmedim bidaha aksam farkına vardım eğer o an farketsem kesinlikle inadına satmazdım.

snappy x
01 Eylül 2018, 13:37
kartal aynasını kırsan ne olcak amk,git mersoya yap aynısını nası kan alıyo senden

MahmutBiner
01 Eylül 2018, 13:42
ben üzüldüm izlerken yazık günah. Video olayın başladığı ilk anda ekranı dondurduğunuzda herşey ortaya çıkıyor zaten. Kavşakta diğer araçların arasına girip kendini ve takip mesafesini riske sokan bir motorcu. Zaten öndeki gri araç ani frene bassa motosiklet ona çarpacak. Yani kartala gelene kadar başka tehlikeler var. Kartal şöförünü takdir etmek gerek uzun süre sabretmiş ve tehlikeli bir hareket yapmamış. Fakat motorcunun son anda kırdığı ayna gerçekten hak olmuş yazık günah gerçekten. Belli bir olgunluğa ulaşamamış insanların motosiklet kullanmaması gerek.

Metilen
01 Eylül 2018, 13:51
Vlogger kardeşin başka bir videosunu izledim,[Ahanda bunu] (https://www.youtube.com/watch?v=LBxfrxx9bZs) baya hoş, baya ilginç bir dünyası var kendi içersinde. Güzel güzel... hachiko bulmuş gene, maşaallah.

AzÇok
01 Eylül 2018, 13:55
Bu cinsten motosiklet sürücülerinin nüfusu her geçen gün biraz daha artıyor ne yazık ki. Bunların nüfus artışının önüne geçilmezse trafik ortamı Mad Max filmine dönecek.

Formül çok kolay.
Al bir tane R25.
Bir de aksiyon kamera.
Dal trafiğe.
Bulaş herkese.

Beyin bedava... :)

hachiko
01 Eylül 2018, 13:55
Bulmadım arkadaşlar arakladım https://eksisozluk.com/kufur-etti-diye-arabanin-aynasini-kiran-motorcu--5772870?a=popular gene bize kitliyorlar hali ile.. :mrgreen:

Başlığı it dalaşı yazacaktım , dedim şimdi bana da kitlerler boşverin dedim..:mrgreen:

gerivites
01 Eylül 2018, 14:01
Trabzondaymış, kesin birisi vurur bunu :)

patpop
01 Eylül 2018, 14:02
Birazını izledim sadece ve sadece apaçilik. Köprü altındaki redline da görgüsüzlük.

hachiko
01 Eylül 2018, 14:02
Video yalan olmuş ya la..

tommygun
01 Eylül 2018, 18:06
Tühh gene videoya yetişemedik.

ÖmerFaruk199
01 Eylül 2018, 18:28
Videoyu izleyemedim ama bu tip motosiklet süren tipler hem doğru dürüst motosiklet sürücülerini kötülüyor hemde genç nesile kötü örnek oluyorlar.
Geçen birisi yanıma geldi " abi bende bundan alcam, ayna kircam " dedi ben şok :) içimden inşallah alamaz dedim alırsa bir apaçi daha çıkmış olacak..
Ama bu videolara bakıp " motosikletçiler hep böyle " diyenlere de ayrı kıl oluyorum..

peugeotcu103
01 Eylül 2018, 18:47
Videoyu kim kaldirdi ?

Metilen
01 Eylül 2018, 19:21
Ama bu videolara bakıp " motosikletçiler hep böyle " diyenlere de ayrı kıl oluyorum..

Böyle bir konuyu motosiklet sürücülerine yüklemek ayıp. R25 cilerin alayı böyle :) :) :)

Videoyu kanal sahibi kaldırdı muhtemelen ekşi ye düşünce. Halbuki reklamın iyisi kötüsü olmaz,

ÖmerFaruk199
01 Eylül 2018, 19:59
Böyle bir konuyu motosiklet sürücülerine yüklemek ayıp. R25 cilerin alayı böyle :) :) :)

Videoyu kanal sahibi kaldırdı muhtemelen ekşi ye düşünce. Halbuki reklamın iyisi kötüsü olmaz,

Bence mt7 ye akropovic takanların alayı böyle:)

Yok yok şaka yapıyorum alınmayın sakın ;)

serif abi
01 Eylül 2018, 20:49
Benim eski motorum trabzona satmıştım hatta bu arkadaşa motorun yanında o eldivenle montu da ben verdim ama disk kilidini vermeyeceğimi sonraki motorumda kullanacağımı söylememe rağmen 2 dakikalığına eve çıktığımda disk kilidini çantasına atmış tabi o anda farketmedim bidaha aksam farkına vardım eğer o an farketsem kesinlikle inadına satmazdım.

Rize mıntıkasının evladı ,malum şahıs ile akrabadır , genlerinde var ne yapsın , calmadan duramıyorlar , bu gene ufak bir disk kilidi araklamış , öbürü tüm .... İşte anladınız siz onu.

Geçmiş olsun.

A.Yaman
01 Eylül 2018, 21:36
Ben 6 sene yaşadım Trabzon'da normal sürdüğünüzde bile bela gelip buluyor sizi insanının motora saygısı yok. Arkadaşlarıma silah çektiler bu arkadaş yaşadığı sehirin farkında değil alır başına bı ihale çok endiselenmeyin.

moonspell07
01 Eylül 2018, 21:56

Abi motoru araklamadığına dua et. Ucuz kurtulmuşsun.... Ne araklamacılar var memlekette....

Exectus
01 Eylül 2018, 21:59
Tühh gene videoya yetişemedik.

Hocam siz benim videoyada yetişememiştiniz galiba :D yada karıştırıyorum.

tommygun
01 Eylül 2018, 22:09
Hocam siz benim videoyada yetişememiştiniz galiba :D yada karıştırıyorum.

Evet hocam, yine bendim :)

burakrak
02 Eylül 2018, 11:55
Abi motoru araklamadığına dua et. Ucuz kurtulmuşsun.... Ne araklamacılar var memlekette....

Aman en korktuğum şey umarim basima gelmez bir gün

shruikan
02 Eylül 2018, 14:12
gene bir r25 vakası