PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bayramda çeşme dikili asos bozcada

schapluck
17 Ağustos 2018, 02:33
honda dn-01 ve yamaha xmax 400 ile ben ve bayan arkadaşım beraber rotamız belirlettiğim başlıkta yol arkadaşı olabilecek gezginler katılabilirsiniz çıkış 19-20.08 tam karar vermiş değiliz mesaj atın beraber program yapalım istanbul hareket rota üzerindede katılabilirsiniz (konaklama camping)

drtayfun
17 Ağustos 2018, 10:13
Bayramda Ege - Bozcaada ! Kabus gibi, düşünmek bile istemiyorum.Beyaz Türkler'in karınca gibi her yeri vıcık vıcık doldurduğu mekanlar , bırrr :mrgreen:

Emreerol
17 Ağustos 2018, 12:10
Dn-01 mi? :joker:

Bayram boyunca Dikili'de olacağım. Motosikleti görürsem gelip bi gagasını öperim. :P

KUVVETMİRA
17 Ağustos 2018, 12:18
Bayramda Ege - Bozcaada ! Kabus gibi, düşünmek bile istemiyorum.Beyaz Türkler'in karınca gibi her yeri vıcık vıcık doldurduğu mekanlar , bırrr :mrgreen:

hay agzın sarelle yesin,
gözümde canlandırınca tüylerim tikildi yemin ediyorum.

sedat karaca
17 Ağustos 2018, 21:58
umarım rezervasyonun vardır,zira bozcaada ve asos'ta boş yer yok . bu yüzden rota değişikliği yapacağım.

schapluck
18 Ağustos 2018, 18:51
camping yapacağınız için yer sorunu yok bayramda müsait olan insanlarız malesefki kalabalığı çekmek durumundayız yoksa kısa hafta sonu gezileri yapmaktan daralmıştık bide bayramda camping yerleri genelde müsait oluyor tecrübeyle sabit