PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde rehberlik

TheGokay
03 Temmuz 2018, 11:03
Arkadaşlar izmirde bana rehberlik yapabilecek olan var mı ? Kalıcak yerim var fakat nerelere nasıl giderim bilmiyorum. Yardımcı olabilecek varsa özelden veya buradan yazarsa sevinirim

Tundzhay
03 Temmuz 2018, 13:02
motosiklet ile mi gideceksin? aracın var mı?
eğer yoks abi kentkart almalısın. sonra heryere gidersin. gitmek istediğin yerleri de internetten bulabilriisn. sonuçta herkesin zevki ayrı

patpop
03 Temmuz 2018, 13:18
Gün önemli. Ne tür bir araç kullanacağında . ayrıca nereye gitmek istiyeceğinde önemli bir konu. Bana kalırsa İzmir içi gezmek için motosiklet kullanmak akıl karı olmaz.

TheGokay
03 Temmuz 2018, 18:26
Yanımda öğrenci kimlik kartım var bunla öğrenci kent kart çıkartabilir miyim ? Gezmek içinde minibüs otobüs falan kullanıcam.Fakat aklımda bir soru var. Seferihisar da çifitkalesi adası diye bir yer varmış.buraya ulaşımı nasıl sağlayabilirim ?

patpop
03 Temmuz 2018, 19:03
Tekne yat vs kişi başı 20tl ile 100 TL veya fazlasına götürürler. Grup varsa daha rahat olur.( ne kadar uzaksa,kişi sayısı azsa fiyat artar) Yada grubun birine katılma fırsatın olursa gezer gelirsin. Öğrenci kent kart çıkarda süresi ne kadar sürüyor bilmiyorum. Yani 1 günde çıkar mı????

buteo
03 Temmuz 2018, 19:05
Öğrenci kartla uğraşma bir günde çıkmaz zaten o ya normal sivil kart al ki mantıklısı budur ya da 3-5 kart al ama 3-5 kartı doldurup kullanamazsın normal sivil kentkart al her yere ulaşım izban-metroyla çok kolay zaten dolmuşla çok uğraşmazsın