PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yöneticiyle başım belada

BasıkÇocuk
29 Haziran 2018, 18:56
Motoru binanın alt tarafına koyuyorum
Hatta koymadan kontağı kapatıom kimse rahatsız olmasın diye koyma bidaha oraya falan dio .
Bu iş kızışacak gibi ben koymaya devam edicem de bu ceza falan yazdırabilme şansı varmı zabıtaya fln ?

watercolours
29 Haziran 2018, 19:01
Araç park yerine koyun, kimse bir şey yapamaz. İki gün sonra yönetici gelir binanın altına koyun der.

patpop
29 Haziran 2018, 19:24
Yönetici ile görüşüp motosikletin orda kalmasının güvenlik açısından(çalınma zarar görme vs) daha iyi olacağını uygun dille anlatın. Sizden başka kimsenin motosikleti varsa sizin için kapalı otopark yaptırmasını yada motosiklet için güvenlik önlemi almasını isteyin.

mavellen
29 Haziran 2018, 19:27
Kat mülkiyeti kanunu okuyun orda aradığınız kesin bilgiler vardır.Net.

silenced
29 Haziran 2018, 21:09
binanın içi değilse karışamaz,binanın otoparkı varmı

zekeriyaimam
29 Haziran 2018, 21:54
Kat mülkiyeti kanunu okuyun orda aradığınız kesin bilgiler vardır.Net.

adamın niki basık sen kanun hukuk falan diyorsun abi :)

mustafa_325
29 Haziran 2018, 21:59
Binanın alt tarafı dediğin yer neresi? Gidip milletin geçtiği giriş koridoruna bırakıyorsan motoru adamın karşı çıkması normal.

gogozh
29 Haziran 2018, 23:58
Giriş kapısını açar açmaz insanların karşısına senin basık çıkıyor ise olmaz o iş. Basık olan sen misin ? Motor mu ?
Neyse yazdığım gibi bina girişine motor koyulmaz . Acil bı durum olur falan insanların oradan rahat rahat geçmesi lazım . Bir de temizlik görevlisi arkadaş hergun senin motorun çamur izini temizlemek zorunda da değil .

Hee ben dışarı koyuyorum kıllık yapıyor diyorsan toplanıp gelelim . Her türlü oynarız o adamla orası ayrı :)

BasıkÇocuk
30 Haziran 2018, 00:31
Yok ya dışarda insanlarla alakası yok şöle diyim balkon altı gibi bi yer yani inat yapıo koyma oraya falan dio

allegromod
30 Haziran 2018, 00:44
basık motor olsaydı ben de izin vermezdim görüntü kirliliğinden dolayı

ozan1991
30 Haziran 2018, 00:44
güzelce konuş insanları rahatsız etmiyorsan ne hakla engel olur oraya koymaman için mantıklı bir neden söylesin

BasıkÇocuk
30 Haziran 2018, 03:17
basık motor olsaydı ben de izin vermezdim görüntü kirliliğinden dolayı
yükseklik korkum var

watercolours
30 Haziran 2018, 03:23
Basık motor da nedir?
Google'dan baktım da, bana kalsa mahalleye sokmam ama yönetmelik ne diyorsa o. Otomobil park yerine park edin. Zaten otomobillere ancak yetiyordur. Onlar yöneticiyle konuşsun.

motoco
30 Haziran 2018, 09:54
:) harikasınız. :)

YBRMANİA
30 Haziran 2018, 10:09
benim motorum daha doğrusu motorlarım 4 yıldır apartmanın içindeki kullanılmayan boş alanda duruyor.2 ay önce yönetici değişti.abi dedim böyle böyle dışarda mı duracak aslanım dursun tabi yerinde dedi :queen:

frankestayn1
30 Haziran 2018, 11:33
Türkçe hocana selamlar diliyorum. Apaçi gibi basık basık gezerseniz izin vermezler tabi kask falan takıyor musun?

izmir3535
30 Haziran 2018, 12:13
En güzel yöntem. Yöneticinin arabasini sprey boyayla ön kaputunu boya.
Bir daha sana yanasmaz.
Türkiyede işler böyle yürüyo.
inanin arkadaslar boyle yuruyoo.
Kim nasil algilarsa algilasin
Atom fiziğinede uzay hesaplarinada Lanet olsun😁
Artik itlik hergelelik zamani

yaşlıveacemi
30 Haziran 2018, 12:56
En güzel yöntem. Yöneticinin arabasini sprey boyayla ön kaputunu boya.
Bir daha sana yanasmaz.
Türkiyede işler böyle yürüyo.
inanin arkadaslar boyle yuruyoo.
Kim nasil algilarsa algilasin
Atom fiziğinede uzay hesaplarinada Lanet olsun��
Artik itlik hergelelik zamani

El elden üstündür ya yönetici daha it çıkarsa? Karizmayı ( kestaneyi demek daha doğru ama o kelimeyi kullanmak da bana yakışmaz ) çizdirmekte var.

Sen yine de yılanı deliğinden çıkarma taktiğini uygula.

BasıkÇocuk
30 Haziran 2018, 16:27
El elden üstündür ya yönetici daha it çıkarsa? Karizmayı ( kestaneyi demek daha doğru ama o kelimeyi kullanmak da bana yakışmaz ) çizdirmekte var.

Sen yine de yılanı deliğinden çıkarma taktiğini uygula.
Nası bi taktik ?

yaşlıveacemi
30 Haziran 2018, 23:29
Nası bi taktik ?

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye bir deyim var onu kast etmiştim. Yönetici ile git sakin sakin niye oraya koymasını istemediğini sor senin de niye oraya koymak istediğini anlat.

Tatlı dille ( lafa falanca abi veya falanca abla diye sakin başla hızlı konuşma bir sıfır önde olursun ) ya sen onu ikna et yada o seni ikna etsin orası olmaz ise sana korunaklı bir yer bulmasını rica et işi inada bindirme olacak işi de bozarsın. Durduk yerde düşman kazanma aynı yerde oturuyorsunuz bir birinizi gördüğünüzde rahatsız olacak pozisyona düşme.