PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da ekipman alışverişi için mağaza

b0ddah
19 Haziran 2018, 08:33
Arkadaşlar merhaba,

İstanbul'da ekipman alışverişi için önerebileceğiniz mağazalar var mı? Dün bir kaç mağazaya alışveriş için girdim ama satıcıların tarzı hiç hoşuma gitmedi. Soru soruyorum geçiştiriyor, alacaksan al almayacaksan git kafasında idi. Nakit alacağım diyorum 50 TL iniyor. Ekipman alışverişinde nakit alımda daha iyi indirimler yapılıyor diye okumuştum bir konuda kar marjları yüksek olduğu için (%15-%25 arası iskonto).

Hem esnaflığıyla hemde fiyatlarıyla tavsiye edeceğiniz mağazaları bekliyorum.

teşekkürler

yokon
19 Haziran 2018, 09:05
Merhaba,

Ben yeni başlıyorum motosiklete. Mağazaları pek tanımıyorum, bilmiyorum. Şansıma hem ilgili, hem de nakite ciddi indirimler yapabilen bir mağazaya denk geldim. Ekipmanın çoğunu da buradan aldım. http://www.motoruma.com/

mkolia
19 Haziran 2018, 09:25
Okmeydanı Feyzioğlu na gidebilirsiniz müşteriye ilgilidirler miktar farketmeksizin

ashes35
19 Haziran 2018, 09:43
Hiç %15-20 indirim almadım. Kaldı ki her girdiğimde 2k dan aşağı malzeme almadım, aldırmadım. Yapan yer varsa bilmek isterim.

ozan1991
19 Haziran 2018, 09:47
Okmeydanı Feyzioğlu na gidebilirsiniz müşteriye ilgilidirler miktar farketmeksizin

Feyzioğlu %5 yapıyor indirimi,gerçi %15 yapan yer varsa bende bilmek isterim

EldekiDebryj
19 Haziran 2018, 13:49
Peşin olarak 10.000tl civari alisveris yapmistik. Ama oyle buyuk indirimler yapildigini hatirlamiyorum. Sadece 1 gunluk egitim hediye edilmisti onu da kullanmadik zaten. Ama tavirlari gayet duzgundu tuvturkun orada bir magazaydi. Oyle basindan savmalik, ilgisizlik yoktu cok ilgilendildi. Toplu olmayan alisverislerde de farkli magazalara ugradik kimsenin indirim yaptigi yok. Kadikoydeki bircok magazaya girmisizdir. Sadece motoplusta pantolon aldim en son onda nakite cok az indirim yaptilar kendileri.

peugeotcu103
19 Haziran 2018, 14:10
motosikletaksesuarlari.com kadıköy'de iyi bir yer indirim falan da yapıyorlar

artemis99
19 Haziran 2018, 14:20
%15 - 20 indirim beklemeyin, yok öyle bir dünya. Anca seri sonu falan denk gelirse avantajlı olur onun da çoğunlukla bedeni olmaz. Motosiklet aksesuarları mağazaları internet satışına fazla alışmış genellikle dükkana gelenle ilgilenmiyorlar. Fazla takmamak lazım ne almaya gidiyorsanız önceden karar verip öyle gidin.

YasinC
19 Haziran 2018, 14:23
Forumda da aktif olan Oğuz bey galiberr pantolonlarını üretiyorlar. Fiyatları rakiplerine göre baya uygun bakmanızı öneririm. Ama dediğiniz iskontolar zor

PETRICHOR
19 Haziran 2018, 15:16
Ben feyizoğlundan almıştım tüm ekipmanlarımı, sticker almak için gittiğimde bile ilgilendiler.

Feyizoğlu iyidir.

CagrioneTR
19 Haziran 2018, 15:52
Ben halen alamadığım motorumdan önce kendime kıyafet aksesuar almayı planlıyorum. Sizce feyizoğluna gitsem almayacam piyasa araştırması yapıyorum desem ilgilenirlermi??

ozan1991
19 Haziran 2018, 16:00
Ben halen alamadığım motorumdan önce kendime kıyafet aksesuar almayı planlıyorum. Sizce feyizoğluna gitsem almayacam piyasa araştırması yapıyorum desem ilgilenirlermi??

ilgilenirler orada girer girmez biri hoşgeldin der başında bekler söylersin ona şuan almıycağını araştırdığını montu dene kaskı dene merak ettiğini sor bişey olmaz

tunatrkr
19 Haziran 2018, 16:02
İndirim için motosikletaksesuarlari na bakmanı öneririm. Ben kaskı oradan normalin üzerinde bir indirimle almıştım.

b0ddah
19 Haziran 2018, 16:55
İndirim konusu da ben forumda bir konuda okudum ama ben asıl takıldığım tavırlari oldu. Bir şey soruyorumcl kıyaslamak için isteksiz isteksiz veya çok bilmiş cevaplar belkide bütçemi beğenmedi bilemiyorum alacaklarım bot hariç 3 bin civarı tutuyor.

Ama feyizogluna bakacağım madem fiyatlar yakın en azından esnaf olan kazansın

ozan1991
19 Haziran 2018, 16:58
İndirim konusu da ben forumda bir konuda okudum ama ben asıl takıldığım tavırlari oldu. Bir şey soruyorumcl kıyaslamak için isteksiz isteksiz veya çok bilmiş cevaplar belkide bütçemi beğenmedi bilemiyorum alacaklarım bot hariç 3 bin civarı tutuyor.

Ama feyizogluna bakacağım madem fiyatlar yakın en azından esnaf olan kazansın

feyzioğlunda susadım yandan alıyım dedim adama getiriyim dedi şişeyi açtı bardağa doldurdu tutuşturdu elime :cherry:

BikeManiac
19 Haziran 2018, 17:16
motosikletaksesuarlari.com kadıköy'de iyi bir yer indirim falan da yapıyorlar

Evet bu mağazaya kesinlikle uğra, fiyatları da makul.
Okmeydanı feyizoglu da iyidir ama fiyatları bir tık piyasanın üzerinde. Fakat ilgi alaka çok iyidir.

Tvs01
19 Haziran 2018, 22:03
Buyur hocam https://www.motosikletonline.com

Yeri avcılar e-5 üzerine taşındı 1 ay kadar oldu. Ozan bey var orada çok ilgili birisi, nakitte indirim yapar, fiyatlarda diğer sitelere ve mağazalara göre en düşüğüydü, ben mont almıştım. Kendisi de motorcu biraz sohbet etmiştik kendisi ile. Haklarında da internette, n11 de va bir tane şikayet bulamadım..

RoofRoof
19 Haziran 2018, 23:33
Ben bi Motoruma'dan bi de Feyizoğlu'ndan memnunum. Motoruma'da ki elemanlar hem iyi anlatıyor ürünleri hem de websitelerinden %10 indirim yapıyorlar. Ürün yelpazesi de diğer satıcılara göre biraz daha geniş gibime geldi.

RunemagicK
20 Haziran 2018, 00:10
motoplus kadıköy

Tvs01
20 Haziran 2018, 03:57
Feyizoğlu tamamen kazık zaten fiyatları yüksek tutuyor indirim yapsa ne olur

travel
30 Temmuz 2018, 14:01
Merhaba,

Şu an ehliyet alma sürecindeyim ve yakın zamanda Mondial RX3i Evo alarak motosiklet camisanıa eşimle birlikte katılacağım.

Bu süreçte siz değerli deneyim sahibi arkadaşlardan destek almak istiyorum.

Haftaya eşim ve kendim için ekipman alacağım.

Kask, mont ve koruma ekipmanları için desteğe ihtiyacım var. Toplam bütçem 6000 - 7000 TL. Daha fazla üzerine çıkmak istemiyorum.

Güvenlik konusunda takıntılı bir insanım o yüzden bütçemi elimden geldiğince yüksek tutmaya çalıştım.

İstanbul'da kazıklanmadan tek seferde alışveriş yapabileceğim ve indirim yapacak yer var mı? Nakit ya da KK alabilirim. Yorumlarda Feyizoğlu öne çıkmış. Tüm markaları satıyorlar mı?

Kask için eşim AGV K3 modellerini begeniyor. Ben de güvenlik testlerince onaylanmış başka kask var mı araştırma içindeyim. Sizlerin yorumları nelerdir?

Mont konusunu kesinlikle çözemedim. Deri al diyen var tekstil al diyen var Çok karanlıkta kaldım, aydnlatırsanız sevinirim

Ayrıca eşimle birlikte artçılı sürüş eğitimlerine katılacağız. Bunun için de eğitim veren kaliteli kurumlar varsa öğrenmek isteriz.

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler

gurcanozturk
30 Temmuz 2018, 14:46
Merhaba,

Şu an ehliyet alma sürecindeyim ve yakın zamanda Mondial RX3i Evo alarak motosiklet camisanıa eşimle birlikte katılacağım.

Bu süreçte siz değerli deneyim sahibi arkadaşlardan destek almak istiyorum.

Haftaya eşim ve kendim için ekipman alacağım.

Kask, mont ve koruma ekipmanları için desteğe ihtiyacım var. Toplam bütçem 6000 - 7000 TL. Daha fazla üzerine çıkmak istemiyorum.

Güvenlik konusunda takıntılı bir insanım o yüzden bütçemi elimden geldiğince yüksek tutmaya çalıştım.

İstanbul'da kazıklanmadan tek seferde alışveriş yapabileceğim ve indirim yapacak yer var mı? Nakit ya da KK alabilirim. Yorumlarda Feyizoğlu öne çıkmış. Tüm markaları satıyorlar mı?

Kask için eşim AGV K3 modellerini begeniyor. Ben de güvenlik testlerince onaylanmış başka kask var mı araştırma içindeyim. Sizlerin yorumları nelerdir?

Mont konusunu kesinlikle çözemedim. Deri al diyen var tekstil al diyen var Çok karanlıkta kaldım, aydnlatırsanız sevinirim

Ayrıca eşimle birlikte artçılı sürüş eğitimlerine katılacağız. Bunun için de eğitim veren kaliteli kurumlar varsa öğrenmek isteriz.

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler

Honda'nin yolculu surus egitimi var benim hatirladigim.

https://safetyturkiye.com/egitim-programlari#yolculu-surus

Anfibi
30 Temmuz 2018, 14:56
Arkadaşlar merhaba,

İstanbul'da ekipman alışverişi için önerebileceğiniz mağazalar var mı? Dün bir kaç mağazaya alışveriş için girdim ama satıcıların tarzı hiç hoşuma gitmedi. Soru soruyorum geçiştiriyor, alacaksan al almayacaksan git kafasında idi. Nakit alacağım diyorum 50 TL iniyor. Ekipman alışverişinde nakit alımda daha iyi indirimler yapılıyor diye okumuştum bir konuda kar marjları yüksek olduğu için (%15-%25 arası iskonto).

Hem esnaflığıyla hemde fiyatlarıyla tavsiye edeceğiniz mağazaları bekliyorum.

teşekkürler

Fc.moto dan bak begen sonra burdaki magazalarda urunu gor dene begen siparis ver.

CagrioneTR
30 Temmuz 2018, 16:29
Fc.moto dan bak begen sonra burdaki magazalarda urunu gor dene begen siparis ver.

Bu dediğin çok eskidendi Şimdi baktım EURO 5,70 olduğundan türkiyede 1100 liraya aldığım kaskı 1800 liraya alıyorum FCMOTO dan.

yokon
30 Temmuz 2018, 17:30
Motoruma tek geçerim. Abus 8077'yi, Revit yazlık montu ve sırt korumasını güzel bir indirimle almıştım. Çok araştırmıştım, diğer mağazalar aldığım fiyatın yanından geçmiyordu.

Anfibi
30 Temmuz 2018, 20:51
Bu dediğin çok eskidendi Şimdi baktım EURO 5,70 olduğundan türkiyede 1100 liraya aldığım kaskı 1800 liraya alıyorum FCMOTO dan.

Walla üründen ürüne değişiklik gösterir,ben geçen sene tcx rush waterproof botu 630 liraya aldım o zaman 850 idi Türkiye'de.Şuan da yaz indirimleri gelicek dyno d1 pro bot'u 1200-1250 civarı birşeye alıcam piyasada 1500 den aşağıya yok yanınada yine 400 liraya gelicek berik eldiven burda en aşağı 700 lira çektikleri eldiven.

ashes35
30 Temmuz 2018, 23:48
Motoruma güzel yerdir lakin ekipman almadan önce kendime göre kurallarım var bir malı 4 mağazadan fiyat almadan almam. Hasanpaşa ya gidip küçük mağazalara girin özellikle mont için outlet yazanlara onlarda en ucuzu oluyor genelde ama beden sıkıntısı olabiliyorz

inzell
31 Temmuz 2018, 00:14
www.motoplus.com.tr (http://www.motoplus.com.tr)