PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi üretim almalıyım Brezilya vs Almanya

ÖmerFaruk199
12 Haziran 2018, 17:53
Arkadaşlar çok foruma baktım ama kafamdaki soru işaretlerini kaldırmadı.lastik deposunda rosso 2 bitmiş ve orada brezilya üretimi satılıyormuş.
Motolastik'te ise Alman üretimi lastikler satılıyor fiyatı bin üç yüz TL hangisini alıyım lastik deposunu beklemeye değer mi ?
Alman üretimi alırsam gerçekten dedikleri gibi çok çabuk mu biter?
Çok kararsız kaldım ondan dolayı soruyorum cevap verirseniz çok sevinirim.

EUOGLU
12 Haziran 2018, 19:37
alman olan has rosso Brezilya olan rosso kardeşler

burak burk
12 Haziran 2018, 19:42
pilot street de tavsiye ederim çok memnunum ciddi fark yarattı ırc den sonra.sırf alman diye de 1000tl para verme derim.metzeller pilotstreet mitas mc50 gibi modellerede bak derim

EUOGLU
12 Haziran 2018, 20:39
pilot street de tavsiye ederim çok memnunum ciddi fark yarattı ırc den sonra.sırf alman diye de 1000tl para verme derim.metzeller pilotstreet mitas mc50 gibi modellerede bak derim
ben etmem ısınana kadar B E R B A T Sonra fena değil Kastamonunun o guzelim asfaltinda altinda kırık klozet varmis gibi donuyorum

RoofRoof
12 Haziran 2018, 20:46
ben etmem ısınana kadar B E R B A T Sonra fena değil Kastamonunun o guzelim asfaltinda altinda kırık klozet varmis gibi donuyorum

Bende çok memnunum pilotlardan. Sağanak yağmurda kötü asfaltta motoru yatırarak kaç viraj döndüm birinde bile acaba dedirtmedi.

burak burk
12 Haziran 2018, 20:52

valla antalyada ırc ile güzel sonuç alabiliyorsun hava kışın bile dondurucu soğuk olmadığından idare ediyordu.pilota geçince aşırı fark etti antalyada bile.zaten konu lastiğin ısınması süresi ısındıktan sonra hepsi güzel nerdeyse.şu mevsimde 1km içinde ısınıyor artık antalyada:cherry:

EUOGLU
12 Haziran 2018, 20:54
Bende çok memnunum pilotlardan. Sağanak yağmurda kötü asfaltta motoru yatırarak kaç viraj döndüm birinde bile acaba dedirtmedi.

arkamdakiler sahit arkani nasil virajda tut birak tut birak yaparak dondugumu ama islak havada harbidan iyi tuttugunu soyleyebilirim

kym
12 Haziran 2018, 20:59
20:50'den sonrasını izle hocam

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=WVRvtqqsIms

cansakın
12 Haziran 2018, 21:44
brezilya alma rossoyla uzaktan yakından alakası yok sen alman malı al .. ben brezilya malı geldi direk iade ettim lastik ölcüleri bile bi acayıp kötüü

ÖmerFaruk199
13 Haziran 2018, 00:17
brezilya alma rossoyla uzaktan yakından alakası yok sen alman malı al .. ben brezilya malı geldi direk iade ettim lastik ölcüleri bile bi acayıp kötüü

Bu alacağım lastikler arka Almanmış ön Çin dediler anlamadım pek aslında ama Brezilyadan yine iyidir.

zekeriyaimam
13 Haziran 2018, 00:35
Brezilya ile limite geldin de almanı kaldı :)