PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cb250r / Duke 250 Abs (2016)

Cosmic Moto
12 Haziran 2018, 14:00
Herkese merhaba;
Motosiklete yeni başlıyorum. İlk motor olarak cb250r yada 2016 model eski kasadan 250 duke abs düşünüyorum ikinci el. Bunları kullanmış olanlar, konu hakkında fikri olanlar nedenleri ile bana yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.

EUOGLU
12 Haziran 2018, 14:02
cb250r almanız daha hayırlıdır hem 0 alacağınıza icinde bakimini suyunu buyunu bilirsiniz

ahe
12 Haziran 2018, 14:04
soruya soruyla cevap vereyim sizin kullanma amacınız nedir? İşe git gel uzun yol şehir içi geçiş motoru mu olucak gibi gibi sorular ? :mrgreen:

zekeriyaimam
12 Haziran 2018, 14:07
CB250 kesinlikle.KTM satana kadar çok güzel satıştan sonrası zayıf

Cosmic Moto
12 Haziran 2018, 14:13
Valla şehir içi işe git gel, yakın seyahat gibi düşünüyorum. Bir süre kullanmak zorundayım hemen değiştiremem. Satış sonrası derken ne gibi sorunlardan bahsediyoruz. Bodrum’da yaşıyorum Honda servis burada var ams KTM yok. Gerçi ustamız var yakın arkadaşım ama yedek parça mıdır problem ? KTM düşünmemin nedeni parça kalitesi ve akranlarına göre daha agresif olması. ( tecrübem yok ama hep öyle duruyorum, okuyorum... :))) )

EUOGLU
12 Haziran 2018, 17:41
Valla şehir içi işe git gel, yakın seyahat gibi düşünüyorum. Bir süre kullanmak zorundayım hemen değiştiremem. Satış sonrası derken ne gibi sorunlardan bahsediyoruz. Bodrum’da yaşıyorum Honda servis burada var ams KTM yok. Gerçi ustamız var yakın arkadaşım ama yedek parça mıdır problem ? KTM düşünmemin nedeni parça kalitesi ve akranlarına göre daha agresif olması. ( tecrübem yok ama hep öyle duruyorum, okuyorum... :))) )

aldinmi satilmaz parça bulunmaz usta anlamaz avusturyalıdır hintte yapilir gel sen onu alanakadar abi sibi250

montanaturne
12 Haziran 2018, 21:29
Tecrübem yok demişsin, seçeneklerden birini agresif olduğu için seçmişsin. Benim 1.5 sene motor tecrübem var, fakat vitesli motor tecrübem az olduğu için daha hata affeden bir motor olarak mt25 le arasında kaldığımdan cb250r ı tercih ettim. Benim baktığım 2017 absiz olanlarıydı, lastiği fren sistemi vs ile hiç yeni vitesliye geçen adam motoru gibi gelmedi bana. Ondan gittim test sürüşüne dahi katılmadan fren sistemine ve lastiğe önem verdiği için 2018 absli cb250r aldım, 2017 absiz ve ircli mt25 fiyatına. Dukete durum nedir bilgim yok. FAkat tecrüben yoksa daha sukunetli motorları tercih et derim. :)

Cosmic Moto
13 Haziran 2018, 02:39
Yeni motorun hayırlı olsun. Cb250r ile tecrübeni paylaşır mısın ?