PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni 200 s racer yardımi..!

#Egemen
12 Haziran 2018, 03:16
Selamun aleykum arkadaslar ben yeni 18 ime girdim ve bu gunleri bekliyordum kendi uzerime motosiklet almak istiyorum bütçe sıkıntım olduğu için kanuni 200 s racer düşünüyorum bulunduğum şehirde 1500 tl ye gayet uygun bir fiyata buldum motorunda hiçbir sıkıntı yok çalışmayan aksamı yok ama dış görünüşü pek eski duruyor sağ grenajında sinyal yuvası kırılmış kocaman bir delik var ve grenajları piyasada yok nette bir farkli modelininkini buldum onunda rengi uymuyor ve tanesi orjinali ve sıfırı 240 tl çin malı bir motor çok fazla bir fiyat bende o motoru alip dis gorunusunu yawas yawas adam etmek istiyorum mat siyah kaplama yaptirmayi dusunuyorum guzel bir goruntu olacagini dusunuyorum ve çift egzos egzosun biri orjinal öteki farkli bir motorun orjinal egzosu zaten çift egzos sevmiyorum egzosun soldakini iptal etmeyi dusunuyorum siz bu konuda ne dusunuyorsunuz.

levend84
12 Haziran 2018, 03:42
Aleykum selam gardaş..

1.500 tl ye alacağin 2007-2008 o eski motor.. nasıl desem bilemedim,ustalarla seni akraba yapar evin yolunu bulamazsin..

Sen gel beni dinle,500 daha koy cub tarzı veya cege tarzi motor al.

#Egemen
12 Haziran 2018, 03:57
Yaw kardeş doğru diyorsun da ben cup veya cg tarzı makinalar sevmiyorum benim alacağım süper sport güzel bir makina kafam çok karisik ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:56 ----------

Piyasası 2000 tl zaten temizi en kralı ama bunn dis gorunuste biraz sikintilari oldugu icin 1500 tl

DesAres
12 Haziran 2018, 05:25
Yaw kardeş doğru diyorsun da ben cup veya cg tarzı makinalar sevmiyorum benim alacağım süper sport güzel bir makina kafam çok karisik ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:56 ----------

Piyasası 2000 tl zaten temizi en kralı ama bunn dis gorunuste biraz sikintilari oldugu icin 1500 tl

Hocam sevmiyorsun CUP, CG tarzı ama en bol parça, ucuz parça bunlarda. Kanuni yok zaten parça nerden bulacaksın (sıkıntı yaşarsın) !