PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elveda Dostum.

reclusive
12 Haziran 2018, 02:41
11.06.2018 sabah saatleri ayrılık vakti gelmişti artık.Bu benim 3. motorumdu ama diğer ikisinden çok farklı idi.3 motorumlada aramda bir bağ vardı normal iki insanın arasında olan bağlar gibi birşey.Belkide fazla abartıyorum ama içimde bir burukluk var.364 gün beraberdik ve 12bin km devirdik çoğuda uzun yol.Can sıkıntısından mı artık bilemedim küçük bir klip hazırladım gün boyu 50 defa izlemişimdir ve her izlememde keşke ayrılmasaydık diye düşünüyorum.Ben onu hor kullanmadım oda beni hiç üzmedi ufak bir kaza geçirmemize rağmen.Teşekküler dostum yeni sahibinide üzmeden uzun yıllar geçirmen dileğiyle.

https://www.youtube.com/watch?v=ozjzdpkEgTw&feature=youtu.be

Psikoloğamı danışsam :)

ozan1991
12 Haziran 2018, 02:43
biri vefat etti sandım allah rahmet eylesin yazıcaktım

levend84
12 Haziran 2018, 02:46
Motor defterini tamamen kapattinmi gardaş??

reclusive
12 Haziran 2018, 02:51
Motor defterini tamamen kapattinmi gardaş??

asla hem cc yükselticeğim hemde biraz daha rahat bir motor için ayrılmak zorunda kaldık tercihlerim arasında 2011 üstü Cbf600, xj6 diversion f bakıyorum

manqa82
12 Haziran 2018, 03:12
sakın gözün kalmasın gardaşım, r25imi maddi imkansızlıklar yüzünden 2000kmde sattım oturdum ağladım yalan yok, aradan iki ay geçti sattığım kardeşi aradım kaza yapmış pert olmuş motor üzüldüm valla ne yalan söyliyim, aranda bir bağ var ise muhakkak motorda hissediyor biliyorum saçma ama gerçek böyle bırak hayrını gör de geç düşünme yeni alacağın makineleri araştır hayal kur düşünmemeye çalış aldığın parayı say

54RR
12 Haziran 2018, 03:14
Biri gider diğeri gelir takma bu kadar beaa :P

levend84
12 Haziran 2018, 03:33
Biri gider diğeri gelir takma bu kadar beaa :P

Uleynnn...10sene evvel nişan attığımda,xmax motorumu sattiğim kadar üzülmemiştim.. oda iki teker.. buda iki teker ama ağzi yok dili yok..benzini koyduğun kadar gidiyor...

Ne yapak buda böyle bir anımdır...

Huseyin9595
12 Haziran 2018, 10:36
Hayırlı olsun. Fotoğraflardan birinde mesudiye de sanırım. Mesudiyeli misiniz ?

Thracian
12 Haziran 2018, 12:10
Benim de şu anda sahip olduğum motosiklet ile bu tarz bir bağ oluştu sanırım.Evlendikten sonra almamdan dolayı fırsat bulup fazla kullanamadım 5 yılda anca 10.000 km yapmama rağmen çok sevdim keratayı.Hiç sorun çıkarmadı hiç üzmedi,az yedi çok gezdirdi :) 2 yıldan beri satıp yeni bir şeyler bakacağım diyorum bir türlü cesaret edemiyorum.Geçenlerde arabayı sattım çok sorunsuz ve temiz olmasına rağmen gittiğine hiç üzülmedim.Ama motosiklet başka bir şey. :)

September
12 Haziran 2018, 12:56
Sıkıntılı bir ruh haline girmişşiniz.Destek almakta fayda olabilir:)

montanaturne
12 Haziran 2018, 21:36
Ben de ilk motorum pcx i satarken çok üzüldüm, lakin yerine gelen cb250r'ı da çok sevdim. Ondan yeri doldu gibi. :)