PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devir kesici hakkında bilir kişiler içeri

TheGokay
11 Haziran 2018, 18:37
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Elimde kanuni seyhan 150 motorlu kendi yaptığım bir atv var.Elektrik tesisatı atv nin beyin falan hepsi. Sorunum şu geçen günlerde dikkat etmediğim için devir e 11-12 k devir çevirtirttim ve egzoz subabının yayı kırıldı ve tırnağı sıyırdı. Kanuni seyhan 150 de videolara baktığımda 9k devirde kesici var sanırsam. Ben bunu nasıl ekleyebilirim veya eklenebilir mi ? Beyin ile alakalı bir şey ise beyin değiştirdiğimde sorunum çözülür mü yoksa komple tesisat mı değişmem gerekir ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Carbondioxid
11 Haziran 2018, 19:01
Beyin/Cdi değişimi yeter diye biliyorum.

TheGokay
11 Haziran 2018, 20:18
Beyin/Cdi değişimi yeter diye biliyorum.

Beyin in bağlantı şeması hakkında bilginiz var mı ? Çünkü şuanda takılı olan atv beyni hatırladığım kadarıyla 5 fiş olması lazım. Ama alıcağım sanırsam 6 fiş

Carbondioxid
12 Haziran 2018, 10:53
Beyin in bağlantı şeması hakkında bilginiz var mı ? Çünkü şuanda takılı olan atv beyni hatırladığım kadarıyla 5 fiş olması lazım. Ama alıcağım sanırsam 6 fiş

Maalesef hatırımda değil , servis şemasına/muadiline bakarak çözülür kolay gelsin.

TheGokay
12 Haziran 2018, 16:03
Maalesef hatırımda değil , servis şemasına/muadiline bakarak çözülür kolay gelsin.

Teşekkür ederim yardımlarınız için