PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sharp 200 ilk marş basacağım motor hakkında yardımcı olur musunuz ?

Oguzzguzell5
10 Haziran 2018, 09:37
Cümleten selamun aleyküm Hayırlı kandiller.
Yarın nasipse ilk motorumu alıp ilk marşımı basacağım. Alacağım motor falcon sharp 200 daha önce okudum yok 100ü geçmiyor yok sıkıntılı diyenler oldu bir yandan bakıyorum alan çok memnun almayan tahmini konusuyor biraz bilgi verebilirsiniz motorla alakası olanlar

burakrak
10 Haziran 2018, 09:46
Cümleten selamun aleyküm Hayırlı kandiller.
Yarın nasipse ilk motorumu alıp ilk marşımı basacağım. Alacağım motor falcon sharp 200 daha önce okudum yok 100ü geçmiyor yok sıkıntılı diyenler oldu bir yandan bakıyorum alan çok memnun almayan tahmini konusuyor biraz bilgi verebilirsiniz motorla alakası olanlar

Motor hakkında bilgim yok ama sana tavsiyem rodajini kesinlikle kuralina uygun yap motoru zorlama sana artı olarak dönecektir yağ değişim zamani geldimi de 25-30 tl verip bir kutu yağ al en önemli şey bu yağa kesinlikle dikkat et. Gerisi hikaye keyfini cikar gule gule kullan herkes konusur sen bakma

Oguzzguzell5
10 Haziran 2018, 09:51
Çok teşekkür ediyorum yağ değişimi ne zaman geliyor kaç km den sonra değiştirmeliyim, bir de kendi rutin bakımının dışında sizin önerebileceğiniz bir bakım var mı ?

burakrak
10 Haziran 2018, 09:54
Kullanma klavuzunda hersey yazar

Oguzzguzell5
10 Haziran 2018, 10:05
Teşekkür ediyorum.

burakrak
10 Haziran 2018, 10:07
Teşekkür ediyorum.

Ne demek tekrar hayırlı olsun.