PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SHAD SH43 çanta takımı için kapak sorunsalı

viper08
07 Haziran 2018, 21:47
Herkese merhaba, NC700S motosikletim için 2. el olarak aldığım Shad Sh43 yan çantalarım için üst kapak arayışı içindeyim. Türkiye'de bulmak öncelikli tercihim , zira Motardinn den kargo maliyeti kendi kadar tutuyor. kapak bulamazsam çirkin bir görüntü oluşuyor, motorumun rengi gri ancak kapak gri olmasa da boya ile çözerim diye düşünüyorum. Farklı bir çözüm var mı Fikir verebileceklere ve yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.https://www.motardinn.com/motorcycle-equipment/shad-cover-set-sh43/136277864/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=4160345&country=tr&gclid=EAIaIQobChMIyOr306HB2wIVRofVCh152gmbEAQYAiAB EgLfivD_BwE&gclsrc=aw.ds

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Bu çantanın üst kapağın geldiği kısma silikon ile bir kalıp yapsam olur mu acaba? kuruyunca da boyarım o kısmı. böyle bir uygulama denyen oldu mu? soğuk yada sıcak silikon fark eder mi ? 275TL lik kapak setinin kargosu PTT kargo ile 192TL, sizce bu rakama gümrük vergisi de dahil midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Yok mu fikir , öneri

viper08
21 Ekim 2018, 13:32
Konu benim için hala güncel