PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı olun lütfen

Ferdi ata
03 Haziran 2018, 22:42
3 gün önce RKS 150 R sıfır satın aldım motor gaz yemıyor teklıyor 6 bın devri saatını gecmıyor sebebı nedır servıse gıttım ılgılenmedı bıde aşırı titreşim var motor 2018 model yorumlarınızı beklıyorum

hokahey
03 Haziran 2018, 23:02
ne demek lan servis ilgilenmedi? böyle bir aymazlik olamaz. servis bakmak zorunda.

kefkes
03 Haziran 2018, 23:10
Ben öyle servisin..

Motoru bırakın bakarız bile demedi mi derhal şikayet et,şikayetten bi cacık olur mu bilmem de yapılması gereken birinci işin bu olmalı. .

Buradan anca dogru olmayabilecek yorum yapabiliriz..Karburatorden olaılır motor yatmıştır pislenmiştir...Bujiden olabilir...Belki elektrik arızası var..(Bari motorun yağını kontrol et servise gidene kadar yatak sarmasin elde patlamasın makine, konunun dışında soyluyorum)

14 bin küsür kullandım titanigi, üç yildir halen kullaniyorum..Ama servis dedin mi duracaksın derim benim gozlemim.

DesAres
03 Haziran 2018, 23:13
3 gün önce RKS 150 R sıfır satın aldım motor gaz yemıyor teklıyor 6 bın devri saatını gecmıyor sebebı nedır servıse gıttım ılgılenmedı bıde aşırı titreşim var motor 2018 model yorumlarınızı beklıyorum

RKS müşteri hizmetlerini ara şikayet et ve sorunun devam ettiğini giderilmesini istediğini söyle başka bayiye yönlendiriceklerdir (kısa sürede çözülmezse tüketici haklarına vereceğim de daha çok ilgilenirler) yada aynı bayiye yönlendirip ilgilendireceklerdir. Fakat ikisi de olmazsa Tüketici Haklarına git bak nasıl adam oluyorlar.

Apo123
04 Haziran 2018, 12:58
Beyler benimde yardıma ihtiyacım var

yuki Apollo kullanicisiyim motorumu 2.el aldım ilk aldığımda gayet iyi gidiyordu şimdi ise yokuş yukarı motorun çekişi olmuyo 1. Vitesle çıkmıyor stop ediyor ama duzde gayet iyi gidiyo gazı bırakınca stop ediyor el ayak marşı çalışmıyor motoru vurduruyorum gazı sonradan alıyor nedeni ne olabilir

Ferdi ata
04 Haziran 2018, 23:51
Kardesım bana dedıgı bu motor boyledir bundan iy olmaz yapacak bişeyım yok dedi abı saçmalama dedım ben bısey yapamam dedı aldıgım yerı aradım karbırator gonderecekler ınş sorun duzelir bide 4 gun oldu aldıgım 70 zor yapıor bide titreşim arttı karbıratorle alakası varmıdır