PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MH DRİFT 150 BİR SORUNUM VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ. VİDES SORUNUUU

Emircan1905
29 Nisan 2018, 00:18
Selamın aleyküm bende mh drift 150 var daha sıfır aldım motorda sıkıntı yok ama motor boştayken 1 takıyorum tak diye ses geliyor 2 atıyorum yine aynı 3 4 5 sıkıntı yok ama 3 den 2 ye cekıyorum yine aynı ses 1 cekıyorum yine aynı bu sıkıntıyı nasıl gidere bilirim yardımcı olurmusunuz lütfen..

Stock Sever
29 Nisan 2018, 23:06
Selamın aleyküm bende mh drift 150 var daha sıfır aldım motorda sıkıntı yok ama motor boştayken 1 takıyorum tak diye ses geliyor 2 atıyorum yine aynı 3 4 5 sıkıntı yok ama 3 den 2 ye cekıyorum yine aynı ses 1 cekıyorum yine aynı bu sıkıntıyı nasıl gidere bilirim yardımcı olurmusunuz lütfen..

Sanırım sıkıntı değil. 1e taktığımda benim de tak diye ses geliyor. Sanırım ön dişli anlık hareket edince zincire iletiyor. Ses oradan geliyor. 2. Vitese atarken de geliyor. Onun da vites kolundan geldiğini düşünüyorum. Sonraki viteslerde sizin dediğiniz gibi sorun yok. Kısaca bende de böyle. Sanırım sorun yok. Ustalarımız daha iyi bilir tabi. Ben 4000 kmdir böyle kullanıyorum.

Mertcan39
29 Nisan 2018, 23:13
soğukken yapar genelde

darkmotor
29 Nisan 2018, 23:20
Mondial mcx'te aynısı yapıyordu,hatta şuan kuba rainbow cupumda da aynısını yapıyor.Pek önemsenecek birşey değil vites değiştirince şanzumandan ses geliyor.Aslında benim hoşuma gidiyordu.