PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boğaziçi Köprüsünden Plakayi Kapatanlar

yasin08
30 Temmuz 2006, 16:08
ARKADAŞLAR yaklaşık 3 hafta içnde her zamanki gibi köprüden plakayı kapatım geçiyodum! aynadan ne göreyim polisler pusuya yatmış hemen çevirdiler beni! ehliyet ruhsat dedi: ehliyet yanımda fakat ruhsat abimde kaldı dedim. motoru bağlıcaz dedi.abi yapma etme öğrenciyim dedim dinlemedi yaw:pr: sonra bağlan dı motor,ertesi gün ruhsatıda götürdüm (ceza yazılmamıştı daha) masa başındaki polis cezayı yazdı tam 150ytl. ruhsat olmadığı için 45ytl pilakayı kapattığım için45 ytl fakat polis bana kanunun 92ye b fıkrasından ceza yazdı:yani kaçak gectiğim içindeğil de bilerek polisin dediğini yapmadığımdan dolayı ceza yazdı. halbuki böyle bi durum yok. ben ertesi gün farkına vardım ama cezayı çoktan yatırmıştım bile.:pr: siz de benim gibi olmak istemiyorsanız www.trafik.org.tr sitesinden trafikle ilgili bütün kuralları yazdırın bi suçunuz olduğunda fazla ve farklı ceca yazılmasın!! dikkat edin:silent:

a.c.t
30 Temmuz 2006, 16:10
gecmıs olsun daha dıkkkatlı ol bı dahakıne

yasin08
30 Temmuz 2006, 16:16
sağol kardeşim

nefret34
30 Temmuz 2006, 16:18
walla uyarıların için tşk geçmiş olsun

marefb
30 Temmuz 2006, 16:33
plakayı kapatarak geçmek oda güzel:) aferin sana:farao:

SAVASXXL
30 Temmuz 2006, 16:40
ARKADAŞLAR yaklaşık 3 hafta içnde her zamanki gibi köprüden plakayı kapatım geçiyodum! aynadan ne göreyim polisler pusuya yatmış hemen çevirdiler beni! ehliyet ruhsat dedi: ehliyet yanımda fakat ruhsat abimde kaldı dedim. motoru bağlıcaz dedi.abi yapma etme öğrenciyim dedim dinlemedi yaw:pr: sonra bağlan dı motor,ertesi gün ruhsatıda götürdüm (ceza yazılmamıştı daha) masa başındaki polis cezayı yazdı tam 150ytl. ruhsat olmadığı için 45ytl pilakayı kapattığım için45 ytl fakat polis bana kanunun 92ye b fıkrasından ceza yazdı:yani kaçak gectiğim içindeğil de bilerek polisin dediğini yapmadığımdan dolayı ceza yazdı. halbuki böyle bi durum yok. ben ertesi gün farkına vardım ama cezayı çoktan yatırmıştım bile.:pr: siz de benim gibi olmak istemiyorsanız www.trafik.org.tr sitesinden trafikle ilgili bütün kuralları yazdırın bi suçunuz olduğunda fazla ve farklı ceca yazılmasın!! dikkat edin:silent:
yav sanki marifet yapmışında haklıymışsın gibi anlatıyorsun ...
adama kanunu uygulayan bi vatandaşta kanunen haklarını bilmeleri için yol gösteriyor ..:pr: :pr: :pr: :pr:
ayıp kardeşim bari topik açıpta yazma bunları...
yaptığın hataya kulp arama lütfen.....:pr: :pr: :pr: :pr: :pr:

Tuncer Sezen
30 Temmuz 2006, 17:03
Keşke 150 değilde bi şekilde 500 ytl yazsaydı...Pişkin pişkin burada bunu anlatma bari:farao: Git bu tür garip konuşmaları yazışmaları başka yerlerde yap burası mt biz kanunlara saygılı motorcularız,burası mahalle arası değil,başkalarını da yanlış yönlendiriyosun:farao:

yapma etme öğrenciyim dedim dinlemedi yaw:pr:
Gerçekten öğrencimisin bilmiyorum ama biz buradan kaybediyoruz o kadar saçma bir eğitim sistemimiz var ki eğitim görmüş bir insan bile bu tür bir yazı yazabiliyorsa bu da onun göstergesidir:farao:

SAVASXXL
30 Temmuz 2006, 17:08
yav yaparsın edersin başından geçer bizde yaptığımız bir sürü hata vardır ama buraya yaptoığın hataya kulp aramak için konu başlığı açma...
iyi yarın bende kırmızı ışıkta geçerken yakalanıyım bana ceza yazsınlar geleyım burada polisler bana şööel yaptı bööle yaptı ceza kestiler lanet olası zenciler diye konu başlığı açayım...
yanlış arkadaşım yaptığın hata ..
kabahatler gizli kalmalıdır...bence..

semtuluce
30 Temmuz 2006, 17:22
ha kaçak geçmişsin. ha bilerek polisin dediğini yapmamışsın. sonuçta ikiside suç. ha öle yazmış ha böle yazmış cezayı.:farao:

( nese arkadaşlar. arkadaşın üzerine fazla gittik galiba. olur böle şeler.:) )

yasin08
30 Temmuz 2006, 17:23
arkadaşlar saçmalamayın (forrab) ben sadece kuralları bilin diye yazdım bu konuyu pişkinlikle ne alakası var!!!!! cezamı ödedim zaten yorum yapmak sizemi düşer!!!!!!!!! herkes kendi işine baksın!!!!!!

semtuluce
30 Temmuz 2006, 17:47
milletin yorum yapmasını istemiyorsan ozman bu topiği niye açtın!!!!

yasin08
30 Temmuz 2006, 17:51
kardeşim olumsuz yorum yapmayın çünkü görevli arkadaşlar sizede fazladan ceza yazmasın kuralları trafik org.dan çıktısını alın die bilgilenin die yazdım siz olayı farklı algıladınız!!!!!! tabiki herkesin algılaması farklı olunca böyle yorum yapılması gayet doğal...

Tuncer Sezen
30 Temmuz 2006, 17:51
arkadaşlar saçmalamayın (forrab) ben sadece kuralları bilin diye yazdım bu konuyu pişkinlikle ne alakası var!!!!! cezamı ödedim zaten yorum yapmak sizemi düşer!!!!!!!!! herkes kendi işine baksın!!!!!!

Pasin08 yorum yapmak bize düşmüyosa bu başlığı neden açtın buraya?Senin istediğin şeylerin haricinde bişeyler yazamazmıyız yani sen izin vermezsen?Cezanı ödedin diye bunu anlatmaya,bu kural ihlallerini yapmaya hakkın var mı?Kırmızı ışıkta geçip bir kazaya sebep olan adam ''kırmızı ışıkta geçtik ne var yani cezası neyse veririm parası kadar konuşun'' mu diycek?Diyecen ne alaka,o da kural ihlali senin yaptığında,kuralları hiçe saymak birde üstüne üstlük gelip burada ''Boğaziçi Köprüsünden Plakayi Kapatanlar'' diye başlık açıp ben sürekli yaparım deme hakkını kendinde görüyorsan bende burada kurallar çerçevesinde dilediğim gibi yorum yaparım...Yorum yapmak bana düşüyor adamım bu sitede açacağın bütün başlıklara yorum yapma hakkını kendimde görüyorum ve hatta diğer bütün üyelerde,ben 1.5 senedir bu sitedeyim gerçekten çok kaliteli insanlar var bu sitede ve senin burda illegal bir ortam varmış gibi rahat konuşman beni rahatsız etti...

semtuluce
30 Temmuz 2006, 17:54
Pasin08 yorum yapmak bize düşmüyosa bu başlığı neden açtın buraya?Senin istediğin şeylerin haricinde bişeyler yazamazmıyız yani sen izin vermezsen?Cezanı ödedin diye bunu anlatmaya,bu kural ihlallerini yapmaya hakkın var mı?Kırmızı ışıkta geçip bir kazaya sebep olan adam ''kırmızı ışıkta geçtik ne var yani cezası neyse veririm parası kadar konuşun'' mu diycek?Diyecen ne alaka,o da kural ihlali senin yaptığında,kuralları hiçe saymak birde üstüne üstlük gelip burada ''Boğaziçi Köprüsünden Plakayi Kapatanlar'' diye başlık açıp ben sürekli yaparım deme hakkını kendinde görüyorsan bende burada kurallar çerçevesinde dilediğim gibi yorum yaparım...Yorum yapmak bana düşüyor adamım bu sitede açacağın bütün başlıklara yorum yapma hakkını kendimde görüyorum ve hatta diğer bütün üyelerde,ben 1.5 senedir bu sitedeyim gerçekten çok kaliteli insanlar var bu sitede ve senin burda illegal bir ortam varmış gibi rahat konuşman beni rahatsız etti...

:cat: :rendeer: :wiinkk: işte bu forrap helal sana.

BY_SHADOW
30 Temmuz 2006, 18:09
kardeş konuyu sen açtığına göre isteyen istediği gibi yorum yapmakta hür özgürdür...her türlü eleştiriye açık olmalısın

watercolours
30 Temmuz 2006, 18:17
Trafik cezaları arttırılsın ki motora 20000ytl veren adam gidip önceden 300ytl de ehliyete vermeyi akıl etsin.

Barış Şuşut
30 Temmuz 2006, 18:23
12 nolu kural ihlali

yasin08
Suçu işleyip ...diğer suç işleyecekleri uyarmak forumumuza yakışan bi uslüp değildir...aynı tür mesajı tekrar ederseniz siteden süresiz uzaklaştırılacaksınız..

Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin. (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14)