PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CFMOTO 250NK ALICAM FAKAT..

blodrayn12
19 Nisan 2018, 19:44
Haziran ayı gibi çıkması beklenen bu motora 15 17 bin civarı verilirmi fiyat henüz belli degil fakat bu civarlarda olucagını söylüyolar benım çok hoşuma gitti bazı yorumlarda okudum dohc motor bile yok bunlar da diyenler var ben dohc motorun ne oldugunu bile bilmiyorum acaba benim gibi çok motordan anlamayan şekline falan bakıp alan (enayiler diyim) çünkü bu motora bu fiyatı verene o gözle bakıcaklar yoksa kimseyi dinlemeyip yapışdırıyımmı :pr: :pr: :pr:

ozan1991
19 Nisan 2018, 21:12
Çıkar çıkmaz alırsan kumar oynamış olursun en azından 1-2 ay bekle motor tutulucak mı motor hakkında ne şikayetler olucak kullananlarında yorumlarını takip et.Sorunlu ve hantal bir motor olmazsa ben tutucağını düşünüyorum çünkü 250 lik seçeneği az.Bn251 i de takip etmeni öneririm o da yeni geldi abs li motor

uzay gemisi
19 Nisan 2018, 22:09
dohc dedikleri dual over head cam kısaltması oluyor. yani üstten çift eksantrikli motor anlamına geliyor. cf moto 250 nk sanırım 4 subap yerine 2 subaplı olacak. 19kw gücü var gayet yeterli ama o para verilir mi tartışılır

blodrayn12
21 Nisan 2018, 12:12
Çıkar çıkmaz alırsan kumar oynamış olursun en azından 1-2 ay bekle motor tutulucak mı motor hakkında ne şikayetler olucak kullananlarında yorumlarını takip et.Sorunlu ve hantal bir motor olmazsa ben tutucağını düşünüyorum çünkü 250 lik seçeneği az.Bn251 i de takip etmeni öneririm o da yeni geldi abs li motor

aynen olmadı 1-2 ay bekliyimde haziranda gelicek motor %90 2 ay beklersem yaz biticek :D

Hsncinar
21 Nisan 2018, 13:12
aynen olmadı 1-2 ay bekliyimde haziranda gelicek motor %90 2 ay beklersem yaz biticek :D

Selamlar,

Öncelikle motor ile ilgili yorum yapamayacağım. Ancak CFMOTO ile ilgili bazı yorumlar yapabilirim.

17.02.2018 tarihinde 400NK alımı için sözleşmemi imzaladım. Aldığım bayinin stoklarında 400NK olmadığı için 2018 model teslim edileceğini bildirdiler. Motosiklet için sözleşme imzaladığım firma, UMA'nın Marmara bölge sorumlusuyla görüştüğünde, 400NK'nın 2018 modelleri Mart ayının ortasına kadar dağıtıma başlanacağını bildirdi. 21 Nisan oldu halen bir gelişme yok. Ar-ge süreci devam ediyor, üretim sürecinde problem çıktı vb. gibi bildirimler yapılıyor. Artık 2017 model 400NK temini için uğraşıyorlar. Salı günü sonuçlanacak.

Size tavsiyem şu olur, Motosiklete dokunmadan peşinat yada ödemesini yapmayın. Haziranda geleceğini söyleyen firmaya peşinat kesinlikle vermeyin. Sonrasında boşuna beklememiş olursunuz.

Ben 2 ay boşuna bekledim, siz beklemeyin.

Ergün Er.
21 Nisan 2018, 15:27
Haziran ayı gibi çıkması beklenen bu motora 15 17 bin civarı verilirmi fiyat henüz belli degil fakat bu civarlarda olucagını söylüyolar benım çok hoşuma gitti bazı yorumlarda okudum dohc motor bile yok bunlar da diyenler var ben dohc motorun ne oldugunu bile bilmiyorum acaba benim gibi çok motordan anlamayan şekline falan bakıp alan (enayiler diyim) çünkü bu motora bu fiyatı verene o gözle bakıcaklar yoksa kimseyi dinlemeyip yapışdırıyımmı :pr: :pr: :pr:

Henüz piyasaya çıkmamış, kullanılmamış , fiyatı bile belli olmayan motora umut bağlamayın. Alternatiflere de bakın..

blodrayn12
01 Mayıs 2018, 02:04
Selamlar,

Öncelikle motor ile ilgili yorum yapamayacağım. Ancak CFMOTO ile ilgili bazı yorumlar yapabilirim.

17.02.2018 tarihinde 400NK alımı için sözleşmemi imzaladım. Aldığım bayinin stoklarında 400NK olmadığı için 2018 model teslim edileceğini bildirdiler. Motosiklet için sözleşme imzaladığım firma, UMA'nın Marmara bölge sorumlusuyla görüştüğünde, 400NK'nın 2018 modelleri Mart ayının ortasına kadar dağıtıma başlanacağını bildirdi. 21 Nisan oldu halen bir gelişme yok. Ar-ge süreci devam ediyor, üretim sürecinde problem çıktı vb. gibi bildirimler yapılıyor. Artık 2017 model 400NK temini için uğraşıyorlar. Salı günü sonuçlanacak.

Size tavsiyem şu olur, Motosiklete dokunmadan peşinat yada ödemesini yapmayın. Haziranda geleceğini söyleyen firmaya peşinat kesinlikle vermeyin. Sonrasında boşuna beklememiş olursunuz.

Ben 2 ay boşuna bekledim, siz beklemeyin.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için fakat motor yenı cıkacagı için siparişi verdigimde bi bekleme süreci olmıcakmı yanı bayıcen motoru alırken tamam ben bunu alıcam adam demicekmi hani para bende nerde motormu dicem? 😀

Huseyin9595
01 Mayıs 2018, 02:36
Zaten motosiklet alınmadan asla peşinat ödenmez böyle sorunlar yaşayan çok oluyor yoksa. Ben gidip direk parayı verip fatura mı kestirip alırım.

Bence tutacak bir motosiklet şekli çok güzel ekran mükemmel gücü gayet yeterli. 15-17 arası olacaksa fiyatıda çok iyi bu fiyat verilmez diyen arkadaşların alternatifi ne acaba merak ediyorum.

R25 OLMUŞ 26 KÜSÜR DUKE 250 24 BİN HONDA CB125R ÇIKARDI 125 CC MOTOR 20BİN TL.

Adamlar bence bikaç sene içerisinde çok daha büyüyecekler. 150 getirdi. 400 getirdi 650 getirdi 2 farklı motosiklet şimdi de 250 getiriyor ve bence en güzel görüneni 250nk

matay
01 Mayıs 2018, 02:43
Parani carcur etme..

trancexp
01 Mayıs 2018, 08:59
Arkadaşlar 5 yaşında cbr250 alın daha iyi cidden yazık yapmayın etmeyin. Yani en kötü bajaj alın. cf moto - benelli falan nedir yapmayın lütfen.

Nasate
01 Mayıs 2018, 09:02
Dostum motor çıksın acele etme, bir iki inceleme videosu koyacaklar nasılsa, bakarsın orada kafana yatarsa alırsın. Artık bu para şu motora verilirmi düşüncesini aşmak lazım. Yoksa Hiç bir motor ederinde değil şuan ki piyasada..

darkmotor
01 Mayıs 2018, 11:46
motor güzel gözüküyor bence, cfmoto Türkiyede yer edinmeye başladı bence alınabilir motor. Abs de varmış gücü de yerinde fiyatı makul seviyede neden olmasın.

Capitao_3
01 Mayıs 2018, 11:56
cf motoyu daha önce test etme şansım oldu parça kalitesi bajajın gerisinde. motorları gösterişli ve güzel. söylediğiniz fiyatlar bu piyasada makul gibi. ama gösteriş seviyorsan benelli yada dominar bak bence...

Huseyin9595
02 Mayıs 2018, 00:26
benelli de yakışıklı motosiklet yok ki cf gibi hele dominarı hiç söylemiyorum.

Not: trk 502 hariç

harabe35
23 Mayıs 2018, 17:12
Arkadaşlar 5 yaşında cbr250 alın daha iyi cidden yazık yapmayın etmeyin. Yani en kötü bajaj alın. cf moto - benelli falan nedir yapmayın lütfen.

CBR da haklısında. En kötü bajaj alın dediğin motor daha 1-2 ayda her yerinden ses geliyor diyor kullanıcıları. Kronik gösterge arızaları, giderken stop etme vs. vs. 250 NK da kaydırmalı debriyaj +debriyaj teli yok o da hidrolik. Lastikleri değişmene gerek yok çift katmanlı kauçuk. Enjeksiyon bosh, çelik fren hortumları. Tasarım KISKA. Şuan için tek sorun gördüğüm kısım Servisi. Onun haricinde bajaj a değil 10, bin basar.

carpediem55
29 Eylül 2018, 23:23
Yok mu alan kullanan ya doğru düzgün inceleme videosu da yok.

coderadam
30 Eylül 2018, 01:56
CBR da haklısında. En kötü bajaj alın dediğin motor daha 1-2 ayda her yerinden ses geliyor diyor kullanıcıları. Kronik gösterge arızaları, giderken stop etme vs. vs. 250 NK da kaydırmalı debriyaj +debriyaj teli yok o da hidrolik. Lastikleri değişmene gerek yok çift katmanlı kauçuk. Enjeksiyon bosh, çelik fren hortumları. Tasarım KISKA. Şuan için tek sorun gördüğüm kısım Servisi. Onun haricinde bajaj a değil 10, bin basar.

yavaş bassın da façası bozulmasın. çakma ktm ne idüğü belirsiz bir motor ile dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden birini kıyaslayıp bin basar demek büyük cahillik.