PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok acil yardım......

bur-k@
30 Temmuz 2006, 13:23
yaw motorum elden ve ayaktan çalışmıyor ....... sorun bujide üstünde dandik bişi wawr bujini söktüm ama buji içinde kaldı cıkmıyor :pr: bu buji anahtarı warmış bende o yok :pr: bujiyi cıkarmak için kaç anahtar kullanmam gerekli.???? lokma takımı falanda war amma bir türlü bujiyi sökemedim ne yapmalıyım:silent:

SAKAL
30 Temmuz 2006, 13:32
Sanayi yakınsa bi oto tamircisinden rica edersen o söker yada alırsan sen sökersin

bur-k@
30 Temmuz 2006, 13:36
la olum pazar günü sanayide adam ne arasın yaaa???? biraz mantıklı yaz ve düşün.......
yaw hadi motor dışarda helak oldu her tarafını dağıttım sizden fikir bekliyorum.....

gazman
30 Temmuz 2006, 13:51
senin isin yas kardes..:) buji anahtari bi karis kadar boyu var ve ici bos ayni su borusuna benziyor ama baslari anahtar tahmini 20~22 gibi olmasi lazim..normal lokmalarla sokemezsin hic bosuna ugrasma..kolay gelsin ..

kivanctf
30 Temmuz 2006, 13:57
karga burunla veya pense ile basını cevır bujının bu sayede gevsıcek sonra elınle bıle dondurursun ...

bur-k@
30 Temmuz 2006, 14:00
karga burunla veya pense ile basını cevır bujının bu sayede gevsıcek sonra elınle bıle dondurursun ...
tamam abi hemen deniyorum :cat: bi tarafta garaj bir tarafta bilgisayar 5dk uğraşıyom gelip bakıyorum millet ne önermiş diye.... :queen:

bu arada yıldız anahtar takımım war onla bile sökülmez mi:silent:

Mert
30 Temmuz 2006, 15:02
eğer buji yi söktüysen motorun buji kafasını tekrar tak ve plastiği yukarı çek çok basit bi olay yafss

cgl125
30 Temmuz 2006, 15:38
lokma takımı varsa içinde bujiyi sökmek için aparat vardır yoksa karga burnu ile denemekten başka çaren yok gibi

giallorosso
30 Temmuz 2006, 16:32
la olum pazar günü sanayide adam ne arasın yaaa???? biraz mantıklı yaz ve düşün.......
yaw hadi motor dışarda helak oldu her tarafını dağıttım sizden fikir bekliyorum.....

izmiri bilmem ama istanbul bostancı sanayide oluyo yine de bi şansını dene

bur-k@
30 Temmuz 2006, 19:19
bujiyi söktüm azz sonra fotolar geliyor.........

Tuncer Sezen
30 Temmuz 2006, 19:25
bujiyi söktüm azz sonra fotolar geliyor.........
Ne yani yoksa bujininde mi fotosunu koyacan:queen: Burak sen iyice coştun:cherry: Yoksa modifiye olsun diye bujiyi de mi boyadın:) Neyin fotosu bu olm:) Bujiyi çıkartamaman da ayrı bi olay zaten:P

bur-k@
30 Temmuz 2006, 19:37
hakikaten çoştum yaaa..... vaz geçtim abi koymuyorum foto :queen:
bujiyi cıkardım ama bugun pazar olduğu için bi şey yapamadım.... bir tane kullanılmış var az sonra onu takıcam....

harfendaz
30 Temmuz 2006, 19:41
bujiyi sökmen yaklaşık 6 saat sürdü.bence takmayı hiç deneme.Lastik falan patlarsa da hiç uğraşma hemen bir lastikçiye götür...

bur-k@
30 Temmuz 2006, 19:43
bujiyi sökmen yaklaşık 6 saat sürdü.bence takmayı hiç deneme.Lastik falan patlarsa da hiç uğraşma hemen bir lastikçiye götür...
ben o 6 saatte sadece motorla uğraşmadım başka bir motorla gezi yaptık 3 saat ayrıca 20 dk kada motoa ulaşıp bujiyi cıkardım dedim ya daha şimdi kullanılmış bir buji buldum az sonra onu takacam ayrıca yaptığım gezininde fotoları geliyor....