PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunlar Nereden Bulunabilir ?

DesAres
14 Nisan 2018, 21:50
İyi günler ;

Ekipmanlarımdan tamamlayamadığım tek ürün olan montumu hangisini alacağıma karar veremedim size sormak istedim :
PROHEL STUNT, PROHEL 3002, PROHEL GRACE

Bunları seçememin sebebi :
4 mevsim olması kışın çok soğuklarda üşütüceğini, yazın ise çok sıcaklarda terleteceğini biliyorum ama bunlarda hava giriş ve çıkış yerlerinin olması yazında kullanabileceğim anlamına geliyor (diğer 4 mevsimlere oranla).

Yukarıda bunları seçmemin sebebini okuduysanız hava giriş, çıkış kanalı olan. 4 mevsim mont önerinizi beklemekteyim.

NOT :
Bir de İstanbul anadolu yakasındayım. Bu yukarıda yazdığım montları nerede, hangi mağazada bulabilirim (deneyip almak istiyorum) ?

ozan1991
14 Nisan 2018, 22:18
hangisini seçersin bilmem ama okmeydanında fevzioğlu motora bir sor derim telefon açıp

boboli
14 Nisan 2018, 22:38
İnternetten bulabilirsin.

DesAres
14 Nisan 2018, 22:44
İnternetten bulabilirsin.

''Bu yukarıda yazdığım montları nerede, hangi mağazada bulabilirim (deneyip almak istiyorum) ?''
Açık açık belirttim (deneyip almak istiyorum) diye, beden olmazsa kargo parası mı vereceğim. Hadi verdim diyelim gene 2-3 gün mü bekleyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

hangisini seçersin bilmem ama okmeydanında fevzioğlu motora bir sor derim telefon açıp

Hocam, internet sitesine baktım STUNT modeli var ama mağaza hafta içi açıkmış sadece :(

Angrypower
14 Nisan 2018, 22:50
Sana kullandığım mont Venom Protex2 yi öneririm.

https://www.feyizoglu.com/Protex-2-Kislik-Touring-Motosiklet-Montu_49830.html

https://www.feyizoglu.com/Texas-Deri-Motosiklet-Montu_49828.html

Stock Sever
14 Nisan 2018, 22:56
Prohel botari kullanıyorum. Kasımdan marta hiç üşümedim. Ama abi nisanda içliği bi söktüm. Havalandırmaları da açtım. Terliyorum. Abartısız diyorum. Yozgattayım. Sen düşün. Bence sonbahar kış ilkbaharda 3 mevsim giyilir de yazın adamı mahveder. 250 daha ayırıp prohel alaska falan da alsan iyi olur. Ben öyle yapacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

''Bu yukarıda yazdığım montları nerede, hangi mağazada bulabilirim (deneyip almak istiyorum) ?''
Açık açık belirttim (deneyip almak istiyorum) diye, beden olmazsa kargo parası mı vereceğim. Hadi verdim diyelim gene 2-3 gün mü bekleyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Hocam, internet sitesine baktım STUNT modeli var ama mağaza hafta içi açıkmış sadece :(

Yoo. Cumrtesi aldım ben montumu. Cumartesileri de açıktı bikaç ay öncesinde. (eylül 2017de aldım)

ogzcngdk
14 Nisan 2018, 23:04
Prohel 3002 kullanıyorum, montu kışın kullanabilirsin, sıfır dereceye kadar içeriye en ufak bir soğuk almıyor. Kışın kullanım için özel iç astarı var onu çıkarttığın zaman bahar aylarında da kullanabilirsin, fakat yazın kesinlikle kullanamazsın.

Hava kanalları veye diğer yöntemler yazın pişmene engel olmaz, yazın yazlık mont şart.

DesAres
14 Nisan 2018, 23:12
Prohel botari kullanıyorum. Kasımdan marta hiç üşümedim. Ama abi nisanda içliği bi söktüm. Havalandırmaları da açtım. Terliyorum. Abartısız diyorum. Yozgattayım. Sen düşün. Bence sonbahar kış ilkbaharda 3 mevsim giyilir de yazın adamı mahveder. 250 daha ayırıp prohel alaska falan da alsan iyi olur. Ben öyle yapacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Yoo. Cumrtesi aldım ben montumu. Cumartesileri de açıktı bikaç ay öncesinde. (eylül 2017de aldım)

Öyle yazıyordu ''Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00''

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Prohel 3002 kullanıyorum, montu kışın kullanabilirsin, sıfır dereceye kadar içeriye en ufak bir soğuk almıyor. Kışın kullanım için özel iç astarı var onu çıkarttığın zaman bahar aylarında da kullanabilirsin, fakat yazın kesinlikle kullanamazsın.

Hava kanalları veye diğer yöntemler yazın pişmene engel olmaz, yazın yazlık mont şart.

O zaman yazın mont kullanmıyacağım çünkü iki mevsim için ayrı alacak bütçe yok. 4 mevsim alırım kışdan - bahara kadar giyerim yazın montsuz olurum büyük ihtimalle.

Angrypower
14 Nisan 2018, 23:21
Benim gösterdiğim Venom'u giyebilirdin lakin karar senin. Ben o montla İstanbul trafiğinin içinde heryere gidiyorum. Şehir içi dışı farketmeden.

54RR
14 Nisan 2018, 23:39
Richa Airstream var bende efil efil esiyor :mrgreen: Baharda ve yazın kullanılabilir ama kışın yemez :)

frankestayn1
15 Nisan 2018, 10:21
Ben şahsen bunların dışında prohel colombia montunu öneririm. 4 mevsim çok sıcak tutuyor kışın terlemiştim resmen içinde ki astar çıkıyor yazın terletiyormuş ama f/p ürünü diye düşünüyorum. Hörgüçü vs de var tam racing havasında. Durt montlara bakmanı da tavsiye ederim.