PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet İçin Demir Çanta Önerirmisiniz

farfur
09 Nisan 2018, 00:34
motosiklet için demir çanta önerirmisiniz.plastik ve deri olmasın plastik kırılıyor deri yırtılıyor ikisindende aldım taktım hepsi çöp oldu.
fiyat 200 tlyi geçmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Güncel....

Nikkfurie
09 Nisan 2018, 01:34
Bahsettiğin çanta alüminyum olmasın ? olsun dersen sadece bağlantı aparatları bile 500 tl civarı iken 200 liraya çanta zor..

kaliteli (Givi,Kappa) plastik çantaları motoru takla attırmadıkdan sonra kırman zor , yada içinde çimento torbası falan taşımadıysan :mrgreen:

çanta bağlantı aparatın varsa alüminyum alet edevat kutuları oluyor uygun fiyata alıp montaj yapabilirsin, biraz çeyiz sandığı gibi duruyorlar ama işini görür..

https://www.tekzen.com.tr/chanta-re20-aluminyum-takim-cantasi-50x26x22-cm-2216718

artemis99
09 Nisan 2018, 02:00
200 TL ye alüminyum çanta olmaz. Plastikler bile 200 den başlıyor.

yamtareroglu
09 Nisan 2018, 03:28
Aslında tanıdık bir pencere veya katlanır balkon camı yapan yere alüminyumdan yaptırılabilir. Onlar Alüminyum kaynağı da yapabiliyorlar..

BikeManiac
09 Nisan 2018, 07:35
piyasada bulabileceğin en ucuz alüminyum çanta trexes marka yerli imalat çantadır. onun da taban fiyatı 1000 tl den başlar, bağlantı demiri hariç.
200 tl ye imkansız, sen bu sevdadan vazgeç bence.

Kızıl pars
09 Nisan 2018, 09:08
Ne iş yaptığını, çantayı ne için kullandığını bilmiyorum ama,
Deriyi yırtıp plastiği de kırdı isen inan bana Aliminyumu da ya yamultursun, ya da bağlantısından kopartırsın.
bahsettiğin fiyata belki 2. el aliminyum bulursun o bile zor.

moonspell07
09 Nisan 2018, 09:21
Ben pcx ile giderken gece karanlık saygıdeğer belediye kazmış asfaltı düzgün kapamamış solda araba var arkamda başka bir scooter frene bile basamadım bir girdim kappa k35 vardı plastik tırnağı kırıldı fırladı metrelerce sürüklendi sadece sürtünme izleri oluştu kırılma olmadı arkamdan gelen motor da girdi onun çanta da fırladı gitti yani siz nasıl kırdınız anlayamadım

farfur
13 Nisan 2018, 23:43
köy yollarında bozuk yollarda kullandığım için çok sallantı yapıyor bu yüzden yırtılıyor kırılıyor aliminyum çantalarda çok pahalı.

bu çantayı alıcam plastik çantadan uzun süre dayandı.bu sefer sağlamlaştırıcam 5 kat dikiş attırıcam.

https://i.hizliresim.com/vj3Z0v.jpg