PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabalar silicek suyuyla beni ıslatıyor :)

ozan1991
24 Mart 2018, 23:20
Arkadaşlar 2 oldu ıslanıyorum o değil kaskın camıda ıslanıyor.Güneşli havada oluyor üstelik 2 oldu hava güzelken niye camla uğraşıyo bunlar kasıt arıyorum ben sizinde başınıza geliyormu?:)

istanbu_gezg
24 Mart 2018, 23:25
Benim 1 kez basima geldi bayim araciniz yikadi beni dedim

Once anlamadi sonra silecekleri gosterdim yeni aldim bazi seylerini yapmadim dedi

Kasitli degil herkese tepki gostericeksek ohiooo bitermi bu hayat

artemis99
24 Mart 2018, 23:27
ayarsız silecek suyu püskürtme delikleri. benim de başıma geldi bir kere. arabanın 5m arkasındayım suyu cama değil arkaya püskürttü.

devrimkr
24 Mart 2018, 23:28
Bana da genelde oluyor cok uzun yapmazlarsa yavasliyorum ama cok uzun süre sikana tepki gösteriyorum hatta bir keresinde kiz tavliyordum o yüzden az daha :) sehir icinde tam arkasindayim bayagi uzun süre cam suyu sikti yanina gittim bagirdim sen napiyon diye icerden öyle citi piti güzel bir Alman kiz bana dogru bakti ve özür dilerim iste benimde motorum var bende motorcuyum bilerek yapmadim falan dedi :) sonra tamam bir ara beraber gazlariz dedim cok tatli güldü bende bastim gittim, kiz arkadasim var sonucta etik degil.

BatuhanK
25 Mart 2018, 00:10
Bana da genelde oluyor cok uzun yapmazlarsa yavasliyorum ama cok uzun süre sikana tepki gösteriyorum hatta bir keresinde kiz tavliyordum o yüzden az daha :) sehir icinde tam arkasindayim bayagi uzun süre cam suyu sikti yanina gittim bagirdim sen napiyon diye icerden öyle citi piti güzel bir Alman kiz bana dogru bakti ve özür dilerim iste benimde motorum var bende motorcuyum bilerek yapmadim falan dedi :) sonra tamam bir ara beraber gazlariz dedim cok tatli güldü bende bastim gittim, kiz arkadasim var sonucta etik degil.

Kaçan balık büyük olur :P

isomancan
25 Mart 2018, 00:45
Geçen 1 yıl içinde 3 kere filan yaşadım.2si yolda ilerlerken sıkmıştı 1i de yana doğru beni nasıl hedef aldıysa :) 1inde vizör açıktı ağzım yüzüm bi garip oldu

mgora
25 Mart 2018, 00:51
Su ise sorun yok :)

ufuk01
25 Mart 2018, 01:32
Bizim arkadaşın şahin i vardı. Su fışkırtıcaklarını sağa çevirmiştik. Sağdan geçen herşeye atıyoduk. Allah affetsin ergenlik :queen:

matrax33
25 Mart 2018, 01:33
Su tabancası taşı, suya suyla karşılık ver.

hasmet
25 Mart 2018, 01:57
Polen cok bu ara. Toz da birikiyor. Hemen kasit aramamak lazim.

ozan1991
25 Mart 2018, 02:09
Su ise sorun yok :)

Suydu eminim sizin farklı bir tecrübeniz mi oldu :)

kurubuz
25 Mart 2018, 09:16
O kadar çok başıma geldi ki sayısını hatırlamıyorum. Okkalı bir küfür ve devam.. Ayrıca elma, sigara izmariti ve tükürük ile de isabet almışlığım vardır.

levend84
25 Mart 2018, 09:31

Kardeşim,araçların tam arka göbek noktasında(hizasında) durursan cam suyu gelir,en azından araçların sol stop veya sağ stop lambası hizasında dur sorun olmayacaktır :)

Tecrübeyle sabit.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Bizim arkadaşın şahin i vardı. Su fışkırtıcaklarını sağa çevirmiştik. Sağdan geçen herşeye atıyoduk. Allah affetsin ergenlik :queen:

Fıskıye memesiyle oynamasan göbekten attırır suyu :)

Püf noktası üstteki yorumda.

valeros46
25 Mart 2018, 10:53
Kaskın vizörü hep kapalı gezerim. Bi kaç kez hiçbir neden yok iken açmıştım, öndeki aracın silecek suyu direk gözüme geldi. Neyse ki antifrizli su değilmiş. Anında kenara çektim. "Aldım mesajı" dedim göğe doğru. O günden beri hiç açmıyorum.

mgora
25 Mart 2018, 11:54

Yokta benimde başıma bir kaç defa geldi , acaba içine başka bir şey mi dolduruyorlar dedim :D
Yoksa su ise zaten yağmurda motora biniyoruz , demirden korksak binmeyiz.

LiseliMotorc
25 Mart 2018, 12:01
O kadar çok başıma geldi ki sayısını hatırlamıyorum. Okkalı bir küfür ve devam.. Ayrıca elma, sigara izmariti ve tükürük ile de isabet almışlığım vardır.

haykırdım :D tükürük yemek nedir :D :D :D vizörünüz kapalıydı inşallah

goreny
25 Mart 2018, 12:22
güneş arabanın ön camina vurunca normalde temiz görünen cam pis görünüyor bütün lekeleri gosteriyor.herkes silecek suyuna abaniyor.

dolayisiyla güneş karsidan direk göründügu durumlarda arabalarin uzaginda olmak lazim.:D

okanbagiscan
25 Mart 2018, 14:00
Arabayla iken benide bir kuryeci uyardı.Silecek suyun ayarsız diye.Yanımda duruyorken gösterdim jet tipi püskürtme sistemi olduğu için ister istemez su toz gibi olup uçuşuyor.Artık çevrede motor varken yapmamaya özen gösteriyorum.

yamtareroglu
25 Mart 2018, 17:52
Sözüm size değil; genel yorumdur: Burnumuzdan soluyup tepki göstermemizi gerektirecek bir durum yok, gülümseyerek sanırım silecekleriniz ayarsız derseniz hoş bir günün ve hatta güzel bir dostluğun başlangıcı bile olabilir. Ama milletimizi biliyorsunuz, her şey onu engellemeye yönelik yapılıyormuş gibi daima had bildirme çabası, en ufak sorunlarda kavga meraklısıdır.. Bunlar basit şeyler..