PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullanılmış motor yağı fetişim

uzay gemisi
28 Şubat 2018, 03:37
Motor içinde belki yüzlerce kez dönüp durmuş,
ısınmış,
soğumuş,
tekrar ısınmış ve tekrar soğumuş,
kirlenmiş,
kararmış,
yanmış,
bulanık,
artık balçık gibi olmuş motor yağının, karter tapasının yerinden sökülüp,
ele motor yağı bulaştırmadan bir anda geri çekilmesiyle motor bloğundan kalın bir ip gibi mükemmel düzenli çıkışı sırasında tarif edilemez duygular yaşıyorum.
Yağ tamamen boşaldıktan sonra karter tapasını yeni contasıyla beraber takıp ardından yeni berrak motor yağını doldurmak... ve ilk marşı basmadan önce kirlenmiş ellerimi gaz yağı bulanmış bir bez ile silerken iç çekmemle beraber üzerimden kalkan o yük, eski motor yağını yeni koyduğum motor yağının kutusuna doldurup motorun nekadar yağ yaktığını kontrol edişim...
O nasıl bir zevktir. Hayatımda daha önce hiç tatmadığım duyguları ve hisleri yaşatıyor bana motor yağı..

Tvs01
28 Şubat 2018, 07:09
ve beyin koşarak uzaklaşır..

bindiregandi
28 Şubat 2018, 08:21
Çamaşır suyu kullanmadan temizlik olmaz diyen. dip-köşe temizlik hastaları gibi.

diablof
28 Şubat 2018, 08:33
bkz:(iceri girdigimde motor yagini sivazliyordu)

allah baska dert vermesin dostum.

ben bu kadar olmasa da motordan cikan yagi zincir yaglarken kullanıyorum. benim fetisizm degil seninkinin yaninda f sadece :)

kolay gelsin.

CrazyBullet
28 Şubat 2018, 08:40
Güzel anlatım, aynı hisleri paylaşıyoruz. Sarkazmla trollugu, trollukle sacmalamayi ayırt edemeyen yorumlar gelmiş hemen, ince ince akan eski yağın içindeki çakıl taşı gibi.

Thracian
28 Şubat 2018, 08:47
Ben ne yaparsam yapayım ya boşaltırken ya doldururken bir şekilde elime bulaşıyor.:pale:

hasmet
28 Şubat 2018, 08:48
Arkadaslar, kullanilmis motor yagina cok bulasmayin. Iade edin buyuk ve merkezi bir servise ve uzaklasin. Ciddi pis ve zehirli bir kimyasal cunku. Kanser dahil deri hastaliklarina sebebiyet veriyor. Koklamak ta zararli, o da kanserojen ve kansizlik yapabiliyor. Sakin sokaga veya tuvalete de bosaltmayin. Bidona doldurup iade edin. Bazi bilincsiz tamirciler yakip isiniyorlar, onlara da vermeyin. Zinciri yaglamak icin de yeni yag kullanin, ille cok kaliteli olmasina gerek yok. 3 kurus icin kendi ve cevrenizin sagligini tehlikeye atmayin.

Quad87
28 Şubat 2018, 08:49
Ben az önce ne okudum ya :sunny:

Abi o nasıl bir fetiştir :queen: Motor yağına karşı böyle şeyler hisseden birisini merak ettim. Yağ konusunda böyleyse Hayatın diğer konularında nasıldır ::evil::::koop::

HUN
28 Şubat 2018, 09:43
yağ ele deyecek deymazse ban fetişe fetiş demem

Alisilin
28 Şubat 2018, 10:17
Benim motorun yağını da değiştiriversene, yağ hazır üşeniyorum hem de zamanım yok.
Zaten aynı memleketteymişiz.

Metehan07-70
28 Şubat 2018, 10:48
Sakın egzozla ilgili bir bakım/onarım işine kalkışma...

Y.o.K
28 Şubat 2018, 11:10
Motor içinde belki yüzlerce kez dönüp durmuş,
ısınmış,
soğumuş,
tekrar ısınmış ve tekrar soğumuş,
kirlenmiş,
kararmış,
yanmış,
bulanık,
artık balçık gibi olmuş motor yağının, karter tapasının yerinden sökülüp,
ele motor yağı bulaştırmadan bir anda geri çekilmesiyle motor bloğundan kalın bir ip gibi mükemmel düzenli çıkışı sırasında tarif edilemez duygular yaşıyorum.
Yağ tamamen boşaldıktan sonra karter tapasını yeni contasıyla beraber takıp ardından yeni berrak motor yağını doldurmak... ve ilk marşı basmadan önce kirlenmiş ellerimi gaz yağı bulanmış bir bez ile silerken iç çekmemle beraber üzerimden kalkan o yük, eski motor yağını yeni koyduğum motor yağının kutusuna doldurup motorun nekadar yağ yaktığını kontrol edişim...
O nasıl bir zevktir. Hayatımda daha önce hiç tatmadığım duyguları ve hisleri yaşatıyor bana motor yağı..

Yalnız akarken biriken yağın üzerinde oluşan küçük köpüklerin dansını atlamışsın. :joker:

rebeka
04 Mart 2018, 00:54
Ben biriktiriyorum o yağı kış aylarında kömür sobasını tutuşturmak,zincir yağlama,paslanmış anahtar,pense,kerpeten gibi aklınıza gelecek ne varsa yağlayıp paslamasını önlüyorum.ve mutlu oluyorum.

hasmet
04 Mart 2018, 04:34
Ben biriktiriyorum o yağı kış aylarında kömür sobasını tutuşturmak,zincir yağlama,paslanmış anahtar,pense,kerpeten gibi aklınıza gelecek ne varsa yağlayıp paslamasını önlüyorum.ve mutlu oluyorum.

Kullanılmış yağın içerisinde basınç ve ısıyla kanserojen bileşikler oluşuyor. Bunları kullandığınız el aletlerine yayarak bence faydadan çok zarar veriyorsunuz.

Danmark16
04 Mart 2018, 04:46
Bencede motor yagini degistirdikten sonraki ilk mars,o ses bir harika iyi dinleyin motorunuzu sesi degisiktir.Radyoda sevdiginiz biz muzik dinlersiniz ya iste o ses ilk yag degisiminde olan gibidir.

HAZZILHAR
04 Mart 2018, 06:35
İtiraf et bu sensin değil mi ?

http://i55.tinypic.com/15yy7pw.gif