PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R1200rt' ye dikey geçiş.

Boldpilot
11 Şubat 2018, 21:38
https://i.hizliresim.com/Pl0V9N.jpg (https://hizliresim.com/Pl0V9N)
Merhaba arkadaşlar , 6 ay içinde 6. Motorum olan r1200rt için varsa bi hayırlı olsun...

Şaka şaka , mt07 ile yola devam...

Bu motosiklet hastalığının bi çözümü var mı acaba , Ankara da beraber geziye çıkmadığım motosiklet gurubu kalmadı . Cumartesi günü kafamı yastıktan kaldıramayacak kadar hastayken , bu gün herşeye rağmen 200km yol yaptım. Motosiklete binince zihnim tertemiz oluyor , acaba psikolojim mi bozuk doktora mı görünmeliyim yoksa sizde böylemisiniz ? 😀

Ekarademir
11 Şubat 2018, 21:51
Pazar günlerini iple çekerim. Pazartesi gününden başlarız arkadaşla nereye gitsek diye düşünmeye.

Motor grubundan birinin adağı varmış. Hasandağında onu yedik önce. Ordan gruptan 4 motor ayrılıp farklı bi rota üzerinden Aksaray'a döndük. Kapadokya bölgesinden bikaç yeri geçtik. Köy yolları filan. Niyet Nevşehir'e kadar gitmekti ama aşırı rüzgardan gidemedik. 150 km kadar yol yapmışızdır.

Aksaray'dayken baktık saat daha beş. Ne yapsak derken arkadaş canım tatlı istiyor dedi. Benimde canım köfte istiyordu. 60 km yol yapıp Eşmekaya kasabası var Konya Aksaray yolunda. Köfteci kardeşler diye tesis var köftesi baya meşhur adındanda anlaşılacağı üzere. Oraya gittik. Yedik oyalana oyalana döndük. Eve gireli daha yarım saat olmadı. Sabah 10da çıkmıştım.

Kışın ancak bu kadar oluyor. Havalar iyileşsin cumartesi gününden başlayacağız gezmeye. Daha uzak mesafelere gideceğiz inşallah. Ve dediğin gibi motora bindiğimde herşeyi unutuyorum.

Yani yalnız değilsin. :mrgreen:

Boldpilot
11 Şubat 2018, 21:59
Pazar günlerini iple çekerim. Pazartesi gününden başlarız arkadaşla nereye gitsek diye düşünmeye.

Motor grubundan birinin adağı varmış. Hasandağında onu yedik önce. Ordan gruptan 4 motor ayrılıp farklı bi rota üzerinden Aksaray'a döndük. Kapadokya bölgesinden bikaç yeri geçtik. Köy yolları filan. Niyet Nevşehir'e kadar gitmekti ama aşırı rüzgardan gidemedik. 150 km kadar yol yapmışızdır.

Aksaray'dayken baktık saat daha beş. Ne yapsak derken arkadaş canım tatlı istiyor dedi. Benimde canım köfte istiyordu. 60 km yol yapıp Eşmekaya kasabası var Konya Aksaray yolunda. Köfteci kardeşler diye tesis var köftesi baya meşhur adındanda anlaşılacağı üzere. Oraya gittik. Yedik oyalana oyalana döndük. Eve gireli daha yarım saat olmadı. Sabah 10da çıkmıştım.

Kışın ancak bu kadar oluyor. Havalar iyileşsin cumartesi gününden başlayacağız gezmeye. Daha uzak mesafelere gideceğiz inşallah. Ve dediğin gibi motora bindiğimde herşeyi unutuyorum.

Yani yalnız değilsin. :mrgreen:

Oh be , yalnız değilsem sıkıntı yok 😀 kapıda şirket aracı yatıyor , mazot bedava ve sınırsız. Motoru aldım alalı dönüp bakmıyorum bile , hanım psikolojin bozulmuş senin diyince birtek ben mi böyleyim acaba diye düşünmedim değil 😀

Sj's
11 Şubat 2018, 22:00
Yas ilerledikce azalir o :) Ama dogrudur, sende bir sikinti yok. Bir cogumuzun ilk 5-10 senesi boyle.

ekremcelik00
11 Şubat 2018, 22:21
Ben pcx ile kar soğuğunda işi gidip gelince Hanım;anladım artık sen bu motordan vazgeçmezsin demişti neden dediğimde bu soğukta bile motorla gezdiğinde yüzünde neşe ile eve geliyorsun demişti :))

Angrypower
11 Şubat 2018, 22:55
Walla bende işe gidip gelirken motora biniyorum die motivasyonlu şekilde gidiyorum. Lastik almam gerekiyor die yerler ıslakken psikolojim bozuluyor ama sürünmeğe devam :D