PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KUMLUCA SUPERENDURO YARIŞLARI

KTM250
05 Şubat 2018, 17:42
Dün kumlucadaydım ve mükemmel bir organizasyonda süper bir yarışa katıldım.Etaplardan sadece birisini kask kameramdan sizlerle paylaşıyorum..
Değerinizi bilin:)diğerlerini kanalımdan takib edin gelecek:)

https://www.youtube.com/watch?v=VRqxHDwJ5ZY

peugeotcu103
07 Şubat 2018, 18:57
Vay be helal olsun. O yarıştığınız motosiklet sizin miydi? Orda bana motosiklet vermeseler dövselerde yarışa katılmazdım. Motorum pejo ama gözümde bi S1000 RR kıymetinden fazlası var.

KTM250
21 Şubat 2018, 17:24
Vay be helal olsun. O yarıştığınız motosiklet sizin miydi? Orda bana motosiklet vermeseler dövselerde yarışa katılmazdım. Motorum pejo ama gözümde bi S1000 RR kıymetinden fazlası var.

Evet motosiklet bana ait:) Bu motosiklet zaten bu iş için üretilmiş.) Yarıştan sonra bişey olmadı halen sağlam.

shooter1
21 Şubat 2018, 17:32
adam exc almış böyle kullanmadıktan sonra ne anlamı var

gerivites
21 Şubat 2018, 17:39
Oldukça zor gözüküyor. Benim de son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı bu tarz. Bir CRF250 Rally alabilirsem hem yola hem günlük kullanmaya hem de dağa taşa vuracağım kendimi :) böyle bir parkur için uygun olur mu bilemedim, kıyamam zaten motora.

KTM250
21 Şubat 2018, 19:48
Oldukça zor gözüküyor. Benim de son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı bu tarz. Bir CRF250 Rally alabilirsem hem yola hem günlük kullanmaya hem de dağa taşa vuracağım kendimi :) böyle bir parkur için uygun olur mu bilemedim, kıyamam zaten motora.

Crf 250 ile sadece stabilize yollarda düşük süratle turlayabilirsiniz.Ama her yerede gidebilirsiniz...Keşke bende motorla 100-200km uzağa sonra araziye girebilsem ama asfaltta geçirdiğim her dakika bu motosikletler için kayıp, o yüzden römorkla gidiyoruz.

Videoda Yarışın kısaca özeti var.iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=PvYRBuLpXfw