PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trackr motosiklet için kullanılabilir mi?

FullSentetik
04 Şubat 2018, 21:25
Bir süredir Trackr diye bir ürünü araştırıyorum esasında eşyaları kaybetmemek amaçlı üretilmiş bir ürün küçük bir anahtarlık boyutunda bir özelliği de mobil uygulama üzerinden ürünün bağlı veya takılı olduğu her ne ise konumunu görmemizi sağlıyor. Tanıtımlarında bisiklet için kullanılabilir tarzında görseller var. Fiyatı da diğer takip cihazlarına göre uygun işletme maliyeti de sıfır anladığım kadarıyla motosiklet için kullanılabilir mi yada çoktan kullanan birileri varmı?

Ürünün site linki Türkiye de satanlar var 100 150 lira civarında bir fiyatı var.

http://get-trackr.io/mobile-tr/?lpid=857&utm_source=2266&utm_medium=1340-EY_TRCKR_TR_Mobile&utm_term=25610&utm_content=321& utm_campaign=GU&aff_id=2266&camp_id=25610&sub_id=1 340-EY_TRCKR_TR_Mobile&req_id=303113446&contract_id=59 3&oid=376#1

Ekarademir
04 Şubat 2018, 21:30
Baktım bende şimdi. 30 metre filan yazıyor çekim uzaklığı mı o ? Ne kadar uzaklıktan görebiliyor acaba. Bide pil kaç gün dayanıyor o önemli.

uzay gemisi
04 Şubat 2018, 21:58
sadece evin içinde nereye konduğu hatırlanmayan eşyaları bulmak için sanırım motosiklette kullanılamaz gibi duruyor

FullSentetik
04 Şubat 2018, 22:07
Bisiklet için kullanıldığını ve tanıtım videosunda gps tarzi bi olay harita görünce bi soriyim dedim bilgili arkadaşlar vardır illaki

GT250rAlanya
04 Şubat 2018, 22:20
Dostum sakın ola bu cihaza 100 150 lira para verme.. Türkiyede sdece para tuzağu bu cihaz. içine pil takarsın programı telefona indirip bluetooth açarsın. Evde kaybolan anahtarlı veya havaalanındaki çanta için bu sistem. Veyahut otoparkta kaybettiğin araban için. Bluetooth'un çektiği yeri gözün zaten görür. tabi ki maliyeti sıfır. Sakın ola bu cihazı alma. Eğer çok takip sistemi almak istiyosan bana özelden yazabilirsin.

yaşlıveacemi
04 Şubat 2018, 23:02
Bu cihaza güvenerek iş yapma. Bu cihaza bağlı eşya, motosiklet vs yanından bu program yüklü ve en fazla 30 metre mesafeden biri geçerse çalışıyor. Yani eşya kaybolduktan sonra bekliyeceksin yanından bu program yüklü bluetooth açık telefon geçeçekte sana sinyal verecek sende eşyanı bulacaksın. Ohoo ölme eşeğim ölme ( afedersin ).

FullSentetik
05 Şubat 2018, 11:59
Cevaplarınız için teşekkür ederim :)