PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne oldu bu Benzinlikte dayak yiyen motorcu davası?

Romedon
01 Şubat 2018, 11:45
Böyle bir dava vardı geçen sene Rahmetli AEA bile bu işin üzerine yürümüş hatta hukuk çerçeveli bi program hazırlamıştı. Gelişmeler nedir durum nedir bilen eden yokmu bayağ zamandır aklıma gelip gelip sorucam diyip unutuyorum.

Hatırlamayanalr için

https://www.youtube.com/watch?v=1WbAQXBuJKM

_chaotic_
01 Şubat 2018, 12:07
Ne olduğunu bilmiyorum ama hiç birşey olmayacagindan eminim.

JOHNDOSAY
01 Şubat 2018, 12:18
adamın suratında meymenet yok sonuçlansa ne olacak denetimli serbestlik salıverirler.

EmirŞengezer
01 Şubat 2018, 12:35
Şahıs hakkında yanılmıyorsam önceden hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verilmiş. Yani yeni bir suça karışınca bu kez yırtamıyor. Eski ceza da üstüne ekleniyor.

Ben de merak içerisindeyim.

MSMorkan
01 Şubat 2018, 12:36
Ben de çok merak ediyorum. Her yeri araştırdım hiç bir bilgi bulamadım.

mavellen
01 Şubat 2018, 12:54
Garibana olunca yalan olur.Arkası sağlam biri olsa kimse peşini bırakmazdı.Hayranım bu yargımıza.Hakkınızı aramak için illa medyaya düşmeniz lazım haricinde kimse birşey yapmıyor.Gelen düdüklüyor giden düdüklüyor yazık bu millete.

Enes ŞENTÜRK
01 Şubat 2018, 13:35
Böyle şeylerde maalesef adaletimiz çooooooook geç işliyor. En iyisi kendi adaletini kendin sağlamak :)

ZümeR
01 Şubat 2018, 13:41
Sanırım şöyle oldu:

Arkadaş 7ği dayakla 1 nebze olsun akıllanmıştır,
Arkasından gelene yol vermeyi öğrenmiştir,
Her 5-10 sn. de ayna kontrolünü öğrenmiştir,
Yeni kamera alıp dikenli çalı gibi takılacak yer arayıp buradan malzeme çıkar mı olayının sonuçları öğrenmiştir,
Neticede haksızsın ve haksız bir olayın peşine düşerek haklıymışçasına "yargıya taşıyacağız bu konuyu!!" diyenler bile ölmüştür,
Umarım sağı boşken sağdan gitmeyi ölmeden önce öğrenmiştir.

Seko
01 Şubat 2018, 14:12
Ne olacak ? O iğrenç konuşma şekilleriyle "hoyırdır oglim" diye diye millete diklenmeye devam ediyorlardır. Halbuki motorcu bunları orada haşat etseydi, çenelerini yerden toplasalardı şimdi evlerinde kuzu kuzu oturuyor olacaklardı. Bu tiplere devlet ceza veremiyorsa kendin vereceksin.

CloudyFa
01 Şubat 2018, 14:12
Altındaki arabalardan güç alıyorlar galiba sen kimsin oglem sen kimsin pat küt pat

istanbu_gezg
01 Şubat 2018, 14:16
Sanırım şöyle oldu:

Yeni kamera alıp dikenli çalı gibi takılacak yer arayıp buradan malzeme çıkar mı olayının sonuçları öğrenmiştir,
Neticede haksızsın ve haksız bir olayın peşine düşerek haklıymışçasına "yargıya taşıyacağız bu konuyu!!" diyenler bile ölmüştür,

sen kim olduğunu sanıyorsun haddini bildirmek lazım sana ve senin gibilere

şak şaka....

dediğin gayet doğru kimle nereye kadar uğraşabilirsindediğin gibi kimseye uğraşmamak gerekiyor malesef pire deve olabiliyor ...

BU video çıktığında youtube de klavye kahramanları vardı yok gidip indirelim adamları tokatlayacağız vs vs buharlaştı galiba bu arkadaşlar :D

kygsz
01 Şubat 2018, 14:24
Sanırım şöyle oldu:

Sağa girme fırsatı bulduğu anda girdi zaten sırf sol şerit diye ordan kimsenin 200 le gitme hakkı yok ki ,silahlı 3 kişiden bir motosikletinin dayak yemesini hak görüyorsanız size tek söyleyeceğim umarım aynısı başına gelmez ..

Uğur
01 Şubat 2018, 14:27
Dayak yedikten sonra motorcu arkadaşımızın lehine bir hukuki karar çıkması,bizim ülkemizde motosiklet ve benzin fiyatlarının indirime gitmesi gibi imkansız bir olay.

mchi
01 Şubat 2018, 14:38
Bu cocuk gariban anlarım. Geçenlerde otel lobisinde karısıyla dayak yiyen ünlünün davası ne durumda acaba. Sedat peker kılıklı eleman da tv de embesil bi konuşma üslubuyla açıklama yapmıştı. En iyi meslek mafyalık sanırım kursu falan varsa bi eğitim alsaydık.

nines
01 Şubat 2018, 17:18
Böyle şeylerde maalesef adaletimiz çooooooook geç işliyor. En iyisi kendi adaletini kendin sağlamak :)

ozamanda karşıdakini adam yerine koyuyorlar olan yine sana oluyor. yasalarımız diyor ki bu videodaki olay bir anlık sinir ama kendi adaletini kendin sağlama olayı planlı suç

mccxcix
01 Şubat 2018, 17:20
Maalesef ülkemizde adam vurup 3-5 sene yatıp çıkıyorlar, bu heriflere hiç bir şey olmamıştır...