PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R25 boştayken motordan ses geliyor ?

Cimbom05
31 Ocak 2018, 22:55
Çıldıracam bostayken debriyajı çekince bir şey yok ama bırakınca ses geliyor.
Birinci ve ikinci vitestede düşük devirlerde değişik bir ses duyuyorum sesi nasıl tarif etsem sanki motorun içine bir şey girmiş gibi motorun sesi bir tuhaflaşıyor.Bu olayın başlamasından sonra titreşimi çoğaldı.
Başka sorunu yok boştayken debriyajı bırakınca sanki içerden torna vidayla vuruyorlar gibi tık tak tik tak baya bir ses geliyor debriyajı çekince kayboluyor.

BLUERAY
31 Ocak 2018, 23:07
Konuyu yeniden açarak iyi yapmışsın, site modetatörlerine de bu sayfada durumu izzah eden kısa bir yazı yaz ve eski konuyu link vererek kaldırmalarını rica et. diğer konuya olan cevabımıda oku lütfen.

Esen kal.

Cimbom05
31 Ocak 2018, 23:14
Konuyu yeniden açarak iyi yapmışsın, site modetatörlerine de bu sayfada durumu izzah eden kısa bir yazı yaz ve eski konuyu link vererek kaldırmalarını rica et. diğer konuya olan cevabımıda oku lütfen.

Esen kal.

Eyvallah kardeşim sağol

BLUERAY
31 Ocak 2018, 23:25
Eyvallah kardeşim sağol

Uzun zamandır birisi bana kardeşim dedi... Valla nasıl sevindim bilemem. En son bu gün metroda liseli yaşta bir genç bana yer verdi.. lan dedim şov yapma otur yerine... krize girdi garibim :mrgreen:

Gece gece iyi güldüm, Allah ta seni güldürsün...harbi sesli güldüm....:mrgreen: oooy keyfim yerine geldi valla.... sağol var ol...

tokhanoğlu
31 Ocak 2018, 23:28
Mümkün olan en kısa zamanda motoru zorlamadan servise görünün derim çünkü motor daha 580 kmde ve fabrikasyon hata olabilir belki.

Cimbom05
31 Ocak 2018, 23:44
En çok mesaj diğer konuya geldi bu konuyu silebilir mısınız kusura bakmayın

BLUERAY
31 Ocak 2018, 23:59
Mod arkadaşlarım, üstadlarım bu başlıktan önce aynı koNu mükerrer başka bir başlıkta açtım. Bunu BLUERAY nick name li üyenin "problem yaşadığın konunun içeriğini başlıkta açıkça belirtmelisin" tavsiyesi yapmış bulundum. Ancak, ilk açtığım konu tavsiyeye rağmen ne hikmetse daha fazla ilgi gördü. Bu neden ile bu başlığın forumda gereksiz yer işgal etmemesi için kaldırılmasını rica ediyorum.

Valla benim bi günahım yok, bütün suç BLUERAY ındır.:mrgreen:

ARKADAŞLAR BU KONU KAPANMIŞTIR AŞAĞIDAKİ LİNKTEN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/186739-bostayken-motordan-ses-geliyor.html

yazma bişey.... yazmaaaaaa... linke devam et .... :mrgreen: