PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunlar da İngiltere'nin Çakalı

anilgur
31 Ocak 2018, 17:11
Her geçen gün insanoğlunun kötüye gittiğini gösteren referans video.

Kadının aracında kamera olmasa yaşayacağı sıkıntılara ne demeli...

https://www.youtube.com/watch?v=baPd58cdaec

tommygun
31 Ocak 2018, 17:14
Arabaya dönüp kamerayı kapatıp gundinin omurgasını öyle bir kırmak gerek ki bırak motor kullanmayı mutfağa bile yaya olarak gidemesin.

JOHNDOSAY
31 Ocak 2018, 17:28
çok güldüm buna hakikaten böyle insanlar varmı ya :)

COQ
31 Ocak 2018, 17:31
Kadında ki salaklığa bak.
Çağır polisi sonra kamerayı göster.
Heyecan ve korku mantığı yok ediyor maalesef.

Levent
31 Ocak 2018, 17:34
Gerek yapmış olduğum iş seyahatleri gerekse tatil programlarımda yurt dışında pek çok kez araç kiraladım. Özellikle Amerika'da aracı kiralayan adamın bana söylediği bir cümleyi asla unutmadım ve unutamayacağım.

" Ne yaparsan yap, bir yaya'ya çarpma " olmuştu.

Adamın emdiği sütü burnundan getirirler bu tip ülkelerde. O yüzden bu videodaki çaki de kendince bir yol bulmuş gidiyor. Siz siz olun, yaya'ya çarpmayın da, Amerika,İngiltere, ve Avrupa'da yanlışlık ile sürtmeyin bile derim.

sadraf
31 Ocak 2018, 17:58
kahkaha attım en sonda da diğer arkadaşına gel gel diyor :D

nines
31 Ocak 2018, 18:00
Kadında ki salaklığa bak.
Çağır polisi sonra kamerayı göster.
Heyecan ve korku mantığı yok ediyor maalesef.

olaydaki çakallar farkındaysanız 2 kişi. biri kazazede rolünde diğeri şahit. ve sonunda ikiside kaçıyor. kadın ikinci kişiyi ilk etapta çözemediği için ona derdini anlatıyor büyük ihtimalle ikinci kişide ne yaptın öldürdün adamı gibisinden kadını paniğe getirdi.

jackonbir
31 Ocak 2018, 18:02
gerek yaptığım iş oturmaları
gerek çok çalışmamdan
gerek amele olmamdan dolayı
internette çok vakit geçirdim.
ve anladığım kadarıyla bu bir kamera reklamı :queen::queen::queen:

Remzidemir41
31 Ocak 2018, 18:16
Bence troll felandır bu...

GLADiUSS
31 Ocak 2018, 18:38
Motorcunun arabadaki kameradan haberi yok izleyince ne düşünmüştür acaba

Kural [ Z ]
31 Ocak 2018, 18:47
Malesef gerçek.

Benzer hareketleri yapan ve küçük grup olarak dolaşıp aynı taktiği uygulayan yayalar da var malesef.

Kamera şart!

ozan1991
31 Ocak 2018, 18:54
Bence troll felandır bu...

böyle trollmü olur yav aracın ön taraf hasar almıştır kesin:)

-Black-
31 Ocak 2018, 23:05
çok güldüm buna hakikaten böyle insanlar varmı ya :)
Olabilir. Motorcuların ve yayaların hakları çok kapsamlı. O kadar ki, "azcık dokun da, hayatını söndüreyim rahatlığı" var. Hatalı bir şekilde bu ikisine en ufak zarar verirseniz, süründürürler. Olması gereken de bu aslında.
(Kolpocular bunu kullanmak istemiş)

BLUERAY
31 Ocak 2018, 23:51
Otomobil otomatik vites, bayan araç sürücüsü yaklaşık 20 mt önce ayağını gazdan çekiyor. Araç yavaşlıyor. durma anına geldiği zaman fren yerine gaza basıyor, gazı bıraktığı an ise panik ile tekrar frene basıyor...

İkiside bayan sürücü... Makine ve araç kullanmaya dair genetik bir kodlama var, bu milyon yıl önceden gelir. Bayanların bu konuda fıtratları gereği eksik oldukları bilimsel bir gerçektir. Eziklik değildir yanlış anlaşılmasın doğası gereğidir. Paniğe kapılmaya elverişlidirler. Gösterilebilecek istisnai vakalar dışında olan eğitimli ve genetik yapısı müsait olanları tenzih ederim.

Motorlu sürücü öyle akan trafikte malak gibi yolun ortasına işaret vermeden önlem almadan çıkamaz. Orasının aktif bir taşıt yolu olduğunu bilir ve önlem almakla mükelleftir.

AB ülkelerinin hemen hepsinde, bir aracın işaretlenmiş yaya geçit alanına yaklaşım hız sınırı vardır ve yaya asfalta adımını attığı an geçmekte olan araç durmak zorundadır. Hemen her yaya geçidinde kamera kontrol sistemi vardır.

Öyle yaya ya çarptım eyvah diye bir konu yok. Kural ihlali var. Tespit var. İşini kuralına göre yapan trafik denetmenleri var, trafik denetmenlerine itiraz edebilecek yetkide sigorta experleri var.

Durum bu, bunların alayı bizim ülkemizde de var. Ancak denetim alanı içerisinde ozon deliği kadar bir boşluk ve yetki yetersizliğine sebep olan yasal mevzuat kadar genişlik var. Kapanmasını umuyoruz.