PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LASTİK ALACAĞIM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

LiseliMotorc
31 Ocak 2018, 00:24
Merhabalar ben motosikletime 130 70 17 lastik alacağım
swallow un değişik değişik desenleri var ve ben yazlık bir yazlık alacağım
bunlardan hangisi yazlık yardım ederseniz sevinirim

1-https://urun.n11.com/lastik/130-70-x-17-tl-desen-406r-swallow-38180-P192233469

2-https://urun.n11.com/lastik/130-70-x-17-tl-desen-397-swallow-38126-P192233454?gclid=Cj0KCQiAzMDTBRDDARIsABX4AWzVJsEKw o5FjCk1Z3xpF1u93Ku4Sh-3bjXk9Wksi0oB4k1jK0U6wLQaAqIsEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

3-https://urun.n11.com/lastik/130-70-x-17-tl-desen-406r-swallow-dublex-dis-lastik-P228983776?gclid=Cj0KCQiAzMDTBRDDARIsABX4AWwteJ3S8 tvb8_e-ZjOJbd3wri_oJpIPdAxnf6i9wSaP2KseLaOHZU8aAku3EALw_w cB&gclsrc=aw.ds

VEYA 3 ÜDE YAZLIKSA HANGİSİNİ ALAYIM 130-70-17 OLARAK MAX 200TL LASTİK ÖNERİLERİLERİNEZEDE AÇIĞIM

peugeotcu103
31 Ocak 2018, 00:31
Bence anlaş lastiklerine bak. Hem milletimiz kazansın hemde sen kazan. Babamın Cbf250'sinin üstünde anlaş var. Yanlış hatırlamıyorsam ikisini toplam 500 küsür liraya aldık. Babam acayip memnun .

LiseliMotorc
31 Ocak 2018, 00:33
Hocam anlaş biraz pahalı kaçıyor mağlum öğrenciyim

bu balans ayarı falan diyorlar onu nasıl halledeceğiz nedir bu balans ayarı ?

tommygun
31 Ocak 2018, 02:45
Hocam anlaş biraz pahalı kaçıyor mağlum öğrenciyim

bu balans ayarı falan diyorlar onu nasıl halledeceğiz nedir bu balans ayarı ?

İnternetten aldığın lastikleri taktırmak için lastikçiye gittiğinde onlar balans yaparlar. Buarada kardeşim uyarmadı deme;

1) Lastiklerin üretim tarihini sor, verdiğin linklerde üretim tarihi yazmıyor.
2) Seçtiğin lastiklerin 3'ü de RKS'nin orjinal lastiklerinden aman aman daha iyi değil.
3) Kış vakti yazlık lastik kullanma.
4) Daha iyi gözükebilir belki ama yine de lastiğinin orjinal ebatlarını değiştirme.
5) Ön ve arka lastiklerin farklı desenli, farklı marka, birbirlerinden farklı zamanlarda ısınan lastikler olmasın. Takım lastik al.
6) Lastik konusu çok çok önemli, aceleye getirme ve imkanın ölçüsünde alabildiğinin en iyisi al. Dandik lastik yüzünden virajı alamazsan, kayarsan ya da panik frende kızaklayıp duramazsan Allah korusun, başına ciddi bir durum gelebilir.

Nikkfurie
31 Ocak 2018, 02:58
motorunda ABS li fren yoksa kesinlikle Anlas ın kışlık lastiklerini tercih et, benim xmax da yazlık Anlas takılı, üzerinden çıkan CityGrip den daha güzel yol tutuşu var, kışın yerde 4-5 cm kar varken paketçi motorlarına baktım hepsinde Anlas Winter takılı vızır vızır çalışıyorlardı, arabaların inip çıkamadığı dik bir yokuşdan sigara içerek çıkanı gördüm yahu :) o derece yani , ya bu lastikler yada bizim kuryeler efsane :D

LiseliMotorc
01 Şubat 2018, 03:33
İnternetten aldığın lastikleri taktırmak için lastikçiye gittiğinde onlar balans yaparlar. Buarada kardeşim uyarmadı deme;

1) Lastiklerin üretim tarihini sor, verdiğin linklerde üretim tarihi yazmıyor.
2) Seçtiğin lastiklerin 3'ü de RKS'nin orjinal lastiklerinden aman aman daha iyi değil.
3) Kış vakti yazlık lastik kullanma.
4) Daha iyi gözükebilir belki ama yine de lastiğinin orjinal ebatlarını değiştirme.
5) Ön ve arka lastiklerin farklı desenli, farklı marka, birbirlerinden farklı zamanlarda ısınan lastikler olmasın. Takım lastik al.
6) Lastik konusu çok çok önemli, aceleye getirme ve imkanın ölçüsünde alabildiğinin en iyisi al. Dandik lastik yüzünden virajı alamazsan, kayarsan ya da panik frende kızaklayıp duramazsan Allah korusun, başına ciddi bir durum gelebilir.

Güzel önerileriniz için teşekkür ederim. Rks arka lastiği 2017 modeller için viraj lastiği olarak geçiyor ve cidden naylon bir lastik lastik soğukken arka frene dokundugunuz an kaymaya başlıyor sıcakken de hafif köklediğiniz zaman hiç istinasız kayıyor. ıslak zeminde gaza verip debriajı bi anda çektiğinde arka sarıyor daha dün denedim :D yazlık lastik alacağım şuankide yazlık olması lazım orjinalinin pek bilgim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:32 ----------

motorunda ABS li fren yoksa kesinlikle Anlas ın kışlık lastiklerini tercih et, benim xmax da yazlık Anlas takılı, üzerinden çıkan CityGrip den daha güzel yol tutuşu var, kışın yerde 4-5 cm kar varken paketçi motorlarına baktım hepsinde Anlas Winter takılı vızır vızır çalışıyorlardı, arabaların inip çıkamadığı dik bir yokuşdan sigara içerek çıkanı gördüm yahu :) o derece yani , ya bu lastikler yada bizim kuryeler efsane :D

Önerileriniz için teşekkür ederim. Kuryeler efsane insanlar evet :D