PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabiha Gökçen Havalimanı motorlara ücretli mi?

Mexico
29 Ocak 2018, 23:30
Merhaba.

Çarşamba bırakıp, pazartesi alacağım motoru. Ücretli midir? Sistem nasıl işliyor bilgisi olan var mı?

sandıkçı
29 Ocak 2018, 23:35
ücretsiz dostum.Bariyerin yanından geçip bırakıyorsun açık otoparka.Kapalıyada bırakabilirsin aynı şekilde uygun bir yere... Unutma ücretsiz olması bariyerin yanından geçebildiğin için.(geçen ay bıraktım hiçbir sorun olmadı)

Mexico
29 Ocak 2018, 23:37
ücretsiz dostum.Bariyerin yanından geçip bırakıyorsun açık otoparka.Kapalıyada bırakabilirsin aynı şekilde uygun bir yere... Unutma ücretsiz olması bariyerin yanından geçebildiğin için.(geçen ay bıraktım hiçbir sorun olmadı)

Kapalıya bırakayım o zaman hocam. Disk kilidini de takarım sorun kalmaz herhalde. Teşekkür ederim :)

Kızıl pars
30 Ocak 2018, 09:29
Havaalanı otoparkından motor çalınma hadisesi olabiliyor.

Motosikletini bırakan kişinin uzaklarda olduğu kesin olduğundan hırsızlar çok kolay ve rahatça çalabiliyor.
Havaalanındaki güvenlik ekibinin hiçbir zaman otoparkta dolaştığını görmedim.

Açıkçası ben pek tavsiye etmem ama bırakmak zorunda isen ciddi önlemler almalısın.

tommygun
30 Ocak 2018, 09:39
Hocam, kötü niyeti olan kişilerin de bu forumu takip edebileceği ihtimali var. Sen tek bir mesajınla motorunu ne zaman, kaç gün süreliğine, nereye, hangi güvenlik aparatıyla bırakacağını söylemişsin. Motorunun markası da yanda yazıyor. Eğer alıyorlarsa Kurtköy'deki İspark gibi ücretli parklara parketmen daha mantıklı, günlük 12 TL yanılmıyorsam ücret.

Mexico
30 Ocak 2018, 15:11
Hocam, kötü niyeti olan kişilerin de bu forumu takip edebileceği ihtimali var. Sen tek bir mesajınla motorunu ne zaman, kaç gün süreliğine, nereye, hangi güvenlik aparatıyla bırakacağını söylemişsin. Motorunun markası da yanda yazıyor. Eğer alıyorlarsa Kurtköy'deki İspark gibi ücretli parklara parketmen daha mantıklı, günlük 12 TL yanılmıyorsam ücret.

Hocam onu baştan akıl ettim merak etmeyin. Çarşamba değil başka birgün bırakıp, baska bir gün alacağım. Hemde çok yakın zamanda olmayacak. Bileti erken alınca baya uygun oluyordu, bende otoparkı planlayıp aldım.

Yine de uyarınız için çok teşekkür ederim :)

Kızıl pars
30 Ocak 2018, 15:25
Böyle durumlarda sigorta kutusundan ana sigortayı çıkarmak ya da akü kutuplarını sökmek basit ama etkili yöntemlerdir.
Kamyonetle gezen hırsızlara işe yaramaz ama çalıştırıp gidenlere karşı işe yarar.

tommygun
30 Ocak 2018, 16:19
Hocam onu baştan akıl ettim merak etmeyin. Çarşamba değil başka birgün bırakıp, baska bir gün alacağım. Hemde çok yakın zamanda olmayacak. Bileti erken alınca baya uygun oluyordu, bende otoparkı planlayıp aldım.

Yine de uyarınız için çok teşekkür ederim :)

Hocam motorunu bıraktığın gibi bulman dileğiyle :)

RunemagicK
30 Ocak 2018, 17:20
ben defalarca bıraktım, birşey olmadı.

Bergson
07 Ekim 2023, 11:09
Merhaba bu havalimanında güncel durum nedir bilen varmı?Dış hatlara bir haftalık bıraksak bir sorun olurmu sizce?