PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yarın motorumu muayeneye götüreceğim

thedarkfire
29 Ocak 2018, 23:23
Yarın motorumu muayeneye götüreceğim ancak motorumun benzin göstergesi çalışmıyor acaba kalır mı muayeneden? Diğer hiçbirşeyinde sıkıntı yok.

scorpions_59
29 Ocak 2018, 23:25
Sorun olmaz

'-'
30 Ocak 2018, 00:30
"Zorunlu ekipman olarak motosiklet kullanıcısının mutlaka kaskı olmalıdır. Kaskta dahili bir gözlük sistemi yok ise harici olarak sürücünün bir gözlüğü olmak zorundadır"
kask camı, gözlük sistemi oluyo galiba

chevy64
30 Ocak 2018, 02:25
Plaka delik olsyi var bide cerceve vs.

sadraf
30 Ocak 2018, 04:07
aracımda çalışmayan gösterge için bırakmışlardı, motorda ne olur bilemem

shruikan
30 Ocak 2018, 04:25
geçmiş olsun

'-'
30 Ocak 2018, 11:35
"bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir"
analog sa
ibrenin gösterdiği kadar, doldur

artemis99
30 Ocak 2018, 11:57
Plaka standart boy olmalı ve vida olmamalı, vida varsa üzerini boya. Lambalar sinyalleri kontrol et yanmayan olmasın.

thedarkfire
30 Ocak 2018, 12:02
Arkadaşlar benzin göstergesi hiç göstermiyor bu arada bazen çalışıyor rampa aşağı inerken :D
Bu arada plakada vida var ama arayıp sormuştum geçen ay sorun olmaz okunuyorsa dediler. Ama belki yanlışta anlamış olabilirim plakada vida var bakalım geçmezse plakalığı değiştiricez.

artemis99
30 Ocak 2018, 12:07
Arkadaşlar benzin göstergesi hiç göstermiyor bu arada bazen çalışıyor rampa aşağı inerken :D
Bu arada plakada vida var ama arayıp sormuştum geçen ay sorun olmaz okunuyorsa dediler. Ama belki yanlışta anlamış olabilirim plakada vida var bakalım geçmezse plakalığı değiştiricez.

Geçmezse plakayı değiştir diyorlar. Vida yerleri beyazın üzerine geliyorsa daksil ile boya geç, oje kapatmıyor benden söylemesi.

aquarist4
30 Ocak 2018, 12:58
Benzin göstergesi önemli değil. Km. saatin çalışıyor olamalı, sinyaller, far, stop lamban. Ön takımdaki boşluğa bakıyorlar. Plakadaki vida biraz şansına kalmış ama geçirmiyorlar diye biliyorum. Benim plakam altındaki plakalığa 3M bant ve silikonla yapışık durumda asla düşmez, çıkartmaya kalksam da biraz zorlanırım, plaka yamulmadan çıkmaz.

thedarkfire
30 Ocak 2018, 13:16
Farlar sinyaller stop lambası çalışıyor hepsini kontrol ettim.
Sadece benzin göstergesi çalışmıyor onun harici hız km ve devir göstergesi sorunsuz çalışıyor.

Ercan Ateş
30 Ocak 2018, 13:22
Merhabalar aranıza 15 dakika önce katıldım.Bende yarın yeni aldığım ve muayenesi geçen motorumu dudullu tüvtürke götüreceğim saat 13:45 randevum var umarım geçerim motor x-max 250 lastikleri değiştirdim ve topcace taktırdım umarım sorun olmaz.

Herkese iyi günler.

thedarkfire
30 Ocak 2018, 13:23
Merhabalar aranıza 15 dakika önce katıldım.Bende yarın yeni aldığım ve muayenesi geçen motorumu dudullu tüvtürke götüreceğim saat 13:45 randevum var umarım geçerim motor x-max 250 lastikleri değiştirdim ve topcace taktırdım umarım sorun olmaz.

Herkese iyi günler.

Benimde arka ön lastikler farklı ama umarım bişiy olmaz :)
Ama ikiside yeni lastikler 224 km oldu takalı.

Diğer motorumunda muayenesi 2019 da ama onun maşallahı var herşeyi sağlam.

alasehirli
30 Ocak 2018, 14:26
Son muayene kağıdını bulamıyorum ruhsatın içerisindeydi muayenesi yaklasmis olmali sorun olur mu muayeneye girerken

ojo
30 Ocak 2018, 14:40
sistemde kayıtlı olduğu için önemli değil

escape0813
30 Ocak 2018, 14:46
Ben plakada vida var diye kaldım, geçen hafta. sonra plakalık aldım taktım motora, sanra plaka aldım 17 liraya istanbul eyüpte. bidaha randevu alıp gittim, geçtim muayeneden.

BigLion
30 Ocak 2018, 15:17
arkadaşlar sis farları var bende şu 3 modlu olandan, sorun olur mu muayenede?

chevy64
30 Ocak 2018, 15:34
Tekrar plaka bastirmaniza gerek yok. Delik olan plakayi takin cerceveye delikleride macun, silikon gibi biseyle tikayin boyayin beyaza geciyor. Plaka bastirmayla ugrasmayin

scorpions_59
30 Ocak 2018, 15:38

Gecirmezler muayeneden
Sök onları

thedarkfire
30 Ocak 2018, 17:31
Yaptırdım arkadaşlar plakadan bi sorun çıkmadı.

Boldpilot
30 Ocak 2018, 18:08
Ben polislerle görüştüm rx3i kullanırken şehir içinde kullanmazsan sıkıntı olmaz dediler. Şehir içinden kasıt yerleşim yerlerindeki caddeler sokaklar , Ankara'yı bilen bilir İstanbul yolu , Eskişehir yolu gibi yollarda sıkıntı yapmıyorlarmış (renkli olmaması kaydıile tabi).Ancak muayenede ne derler bilemiyorum.