PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden endurocular sevilmiyor?

nicksizbro
28 Ocak 2018, 09:50
Youttubede yabancı videoları ne zaman açsam kavga eden veya kaçan enduro kullanıcılarını görüyorum bunlar napiyo onu pek çözemedim zaten alanlar genellikle kırsal kasabalar oluyor ve çoktan yaygın lüks otomobilller bile kovalıyor.

Hani sesten dese tamam arazisine giriyordur felanda herifler öldürcek yakalasa yoksa bunlar çete felan mı?

hokahey
28 Ocak 2018, 10:18
gitmişsin ormana kuş sesi dinlemeye, sakinlik ve sessizlik içinde piknik yapmaya; bir de bakmışsın birkaç endurocu geliyor ve başlıyorlar kulaklarına tecavüz etmeye.

insanlar haliyle sinir oluyorlar.

BatuhanK
28 Ocak 2018, 11:13
Çünkü girilmesi yasak yerlere veya şahısların arazilerine giriyorlar.

nicksizbro
28 Ocak 2018, 11:16
Yalnız polisten iyi kaçıyorlar taktir ettim.

BatuhanK
28 Ocak 2018, 11:18
Hangi açıdan taktir ettiniz?

ayetlervaray
28 Ocak 2018, 14:36
bende görüyom adamlar pusu felan kuruyor endurocuları yakalamak için. oralar hep birilerinin arazisi adamlar izinsiz giriyor egzozları desen kulak kanatıyor, yıkıp geçiyolar. yabancı ülkelerde enduro kitlesinin yaş ortalaması baya düşük bununda etkisi var.

F54
28 Ocak 2018, 20:58
beyler milletin arazisine giren enduro cular değil CROSS çular lütfen karıştırmayın
bizde enduro cuyuz stok egsoz la geziyorum kuş sesi dinleyen kimseyi rahatsız etmeyecek seviyede ses çıkırıyorum kendi halimde takılıyorum
tavsiye ederim
enduro cu yu sevmeyen bence fesatlığına sevmiyor yoksa 10 numara adamlar
bi tane zibidi apache göremezsin hep kafa dinlemeye çalışan insanlar enduro motorlara biner

COQ
28 Ocak 2018, 21:02
Sevecek kadar zaman bulamiyoruz.
Hop orda, hop burdalar.
Naber nasılsin deyip bi kafani ceviriyon adam Tibet'e gitmiş.
Ne ara samimi olcan da sevecen!

DKN
28 Ocak 2018, 21:08
Sevecek kadar zaman bulamiyoruz.
Hop orda, hop burdalar.
Naber nasılsin deyip bi kafani ceviriyon adam Tibet'e gitmiş.
Ne ara samimi olcan da sevecen!

bu yazının üstüne en iyi bu gider ::gazla:: ::cekic:: ::xrock::

https://www.youtube.com/watch?v=xnKhsTXoKCI

uzay gemisi
28 Ocak 2018, 21:14
2t makinelerin açık egzozlu olanları harbiden kıyamet. Sessiz sakin ormanlık alanda 3-5 km öteden bile motorun bağırma sesi baaaap duyuluyor. sevilmemeleri için geçerli bir sebep olabilir.

hasmet
28 Ocak 2018, 21:26
Biz bazen hava guzel olunca haftasonulari turfekleri de alip cross'cu avina cikiyoruz. Cok gectikleri yerler var, belli oluyor. Karsinda pusu kurup, bi altili bira acip muhabbetin belini kiriyoruz. Uzaktan motor sesini duyunca biralari birakip, tufekleri alip pusuya yatiyoruz. Bizimki zevk icin tabi. Kesip yiyen arkadaslar olmus ama genelde cok kucuk olmadiklarindan etleri kart oluyomus dedilerdi. Oyle iste.