PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakkaride Benzinin 6.02 Tl Olması..

hachiko
27 Ocak 2018, 01:31
https://www.opet.com.tr/hakkari-akaryakit-fiyatlari

vay anasını ya.. :cyclopsan

uzay gemisi
27 Ocak 2018, 01:48
şaka maka benzin 6 lira olacak ve artmaya da devam ediyor 7 lirada görüşürüz

MotorKafa
27 Ocak 2018, 01:58

Aga iyi güzel de sen neden ekşisözlük'ten bütün başlıkları alıp buraya taşıyorsun anlamıyorum bunu.
Yani burası forum ve 25 ocak benzin zammı başlığı altında tartışılabilir bir konu bence.

Onur34
27 Ocak 2018, 02:05
1 aydir bilegim kirik fiyatlari goremisim ne zaman oldu nasil yapmislar vay anasini.merak etmeyin motorda olmadi.
millet motorda oldu dimi dedik sana binme diye geliyor yok halisahada oldu diyince morariyorlar.
Kaleye donusumlu geciyorduk sut cekti biri. sertti eli uzattigimla inlemem bir oldu.
Kirilinca duramazsin falan yalanmis devam edebilirim dedim gora filmindeki gibi iyi defansta takil kamil dediler maci oyle bitirdim.bu arada gol olmadi kurtardim:)

yaşlıveacemi
27 Ocak 2018, 03:03
bu arada gol olmadi kurtardim:)

He iyi olmuş en azından boş yere kırılmamış.:mrgreen:

54RR
27 Ocak 2018, 04:19
Sahibinden satılık temiz R1 2012 model km 17 bine yakın... yeter benzine zam benzine zam ! Daha fazla besleyemem ben bu hayvanı :mrgreen:

snappy x
27 Ocak 2018, 09:16
orda kaçak kullanıyolar sıkıntı yok

fatih.met
27 Ocak 2018, 09:46
1 aydir bilegim kirik fiyatlari goremisim ne zaman oldu nasil yapmislar vay anasini.merak etmeyin motorda olmadi.
millet motorda oldu dimi dedik sana binme diye geliyor yok halisahada oldu diyince morariyorlar.
Kaleye donusumlu geciyorduk sut cekti biri. sertti eli uzattigimla inlemem bir oldu.
Kirilinca duramazsin falan yalanmis devam edebilirim dedim gora filmindeki gibi iyi defansta takil kamil dediler maci oyle bitirdim.bu arada gol olmadi kurtardim:)

uykumu tam alamadım henüz, yazıyı okurken birden bire başka konuya atladığınızı fark edemedim ve benzin zammının motora değilde halı sahaya olduğunu söylüyorsunuz sandım ve siz böyle deyince millet niye morarıyor dedim bir anlık ve diğer üyelerin yorumlarını okuyunca anladım.

bileğinizin kırılması halı sahada olmuş benzin zammı değil. bu arada kemik çatlamasının kırılmasından daha kötü olduğunu duymuştum ve evet kemik kırılınca can yakmayabilir o kadar ama içeriden damarları kesme riski var kırılan kemiğin.

tmp
27 Ocak 2018, 10:38
Zeytin dalıda bize girecek arkadaş eskiden Ecevit düşerdi zam gelirdi şimdi Erdoğan su içiyor zam geliyor :)

'-'
27 Ocak 2018, 10:42
Allah yokluğunu göstermesin
üç gündür evde su kesik

istanbu_gezg
27 Ocak 2018, 10:48

seni hayin zaten fotografın bile bir anlam içeriuor filimde hackiyo sabiki öldükten sonra durakta bekliyor .....

demek sende yavudi ajanısın doların yükselmesini bekliyorsun

işte böyle üst akıl falan fıstık

bor 2023+ tuğr Extra combo Doblo

BLUERAY
27 Ocak 2018, 10:48
Zeytin ağacini hiç yakindan gördünüzmü ? Dalini, yaprağini.... gövdesini.....Şöyle biraz gidişati tahlil edip, birkaç adım sonra neler olabileceğini düşünün. O Dal caninizi inanin ki yakmaz.....

Arkadaş bu ne enerji yahu, araya on tane mesaj girmiş.... 😂

pertry
27 Ocak 2018, 10:53
geçirsinler 10 lira yapsınlar, hakediyo millet ve gene bunlara oy vericekler.

Ercument
27 Ocak 2018, 11:11
Maaş almaya 5 gün var.
Bugün pazara çıkmak lazım
Akşama yakın akraba düğünü var
Evlat yarın harçlık isteyecek
Pazartesi iş dönüşü benzin almak şart
Cepte 150 TL. var.
Bana ne benzinden isterse 10 lira olsun.

BLUERAY
27 Ocak 2018, 11:28
Maaş almaya 5 gün var.
Bugün pazara çıkmak lazım
Akşama yakın akraba düğünü var
Evlat yarın harçlık isteyecek
Pazartesi iş dönüşü benzin almak şart
Cepte 150 TL. var.
Bana ne benzinden isterse 10 lira olsun.

- maasin ne zaman yatacagini bilmek buyuk şans. Güzel işin var.
- Pazarda bisey yok ki zaten mevsimi degil. Makarna, hamsi, patates zamanidir şimdi.
- Akraban evlenip mutlu olucak, sen kara kara düşünücen. Senin evlat evlenirken durumu anlayip hak vericektir. Tamda grip mevsimiyken bi yol bulunur.
- Yarin pazar, otursun evinde, odasi falan daginiktir, bisey yapmistir elbet. Cezalisin sen dersin.
- Toplu taşima kullan.
- Vaaaaay, müdür iyisin ha...
- Zaten kimsenin umrunda değil ki....

O ZAMAN DANS...... 😂

tokhanoğlu
27 Ocak 2018, 11:33
Bir video vardı amca zam zam zam hani bize A* ** diyordu haklı vallaha

Ercument
27 Ocak 2018, 11:56
- maasin ne zaman yatacagini bilmek buyuk şans. Güzel işin var.
- Pazarda bisey yok ki zaten mevsimi degil. Makarna, hamsi, patates zamanidir şimdi.
- Akraban evlenip mutlu olucak, sen kara kara düşünücen. Senin evlat evlenirken durumu anlayip hak vericektir. Tamda grip mevsimiyken bi yol bulunur.
- Yarin pazar, otursun evinde, odasi falan daginiktir, bisey yapmistir elbet. Cezalisin sen dersin.
- Toplu taşima kullan.
- Vaaaaay, müdür iyisin ha...
- Zaten kimsenin umrunda değil ki....

O ZAMAN DANS...... ��

Evet evet bakış açımı değiştirdim sayende:cat: şimdi çok mutluyum:)

Shine34
27 Ocak 2018, 12:26
Bu hükümetin en çok gitmesini isteyenlerden ve en çok eleştirenlerden biriyim. Ancak benzin veya dolar meselesini zeytin dalı harekatıyla bağdaştıran adam kusura bakmayın ama bana göre gerizekalıdır. Gelinen noktada, bu operasyonun yapılmasından başka çare kalmamıştır ki bu duruma gelmemizin sebebi de malum kişidir. Ancak birisi ülkenin geleceğini etkilerken diğeri gündelik hayatı. Eğer benzine zam geliyosa bu olaydan ötürü kimsenin biryeri eksikmez 2 gün otobüse binsin.

Stock Sever
27 Ocak 2018, 12:38
Hep 10 liralık alıyorum. Bazen 4-5 samiye sürüyor, bazen 10 saniye. Bundan sonra pompacı abi sen boşa uğraşma diyip depo kapağını açıp kapatcam hemen.

'-'
27 Ocak 2018, 12:47
"Eğer benzine zam geliyosa bu olaydan ötürü kimsenin biryeri eksikmez 2 gün otobüse binsin"

süper fikir
uygulayacağım

nicksizbro
27 Ocak 2018, 12:51
Siz hala zamlara alışmadınız mı 10 tl bile olur

Shine34
27 Ocak 2018, 13:09
"Eğer benzine zam geliyosa bu olaydan ötürü kimsenin biryeri eksikmez 2 gün otobüse binsin"

süper fikir
uygulayacağım

Bu ülkede yaşamak malesef imkansız hale geldi. Ne üniversiteler de hayır var ne de yöneticilerinde. Açıkcası ben artık imkanım olsa da yurt dışına kaçsam diyorum çünkü olanlar gerçekten insan ömrü için çok fazla.

Zamanında varilin fiyatı 100$ dan 50$ a indiğinde indirim göremedik. Şimdi en ufak zamda fiyatlara yansıtılıyor.

Yolsuzluk rant vs. gibi şeyler bunların bir diğer sebebi.

Laf vurulcak onca şey varken, senin malum yerlerini koruyan insanlar orda canını verirken en azından bir süreliğine de olsa bu konuyu konuşmak saçma, yersiz.

Normalde sana cevap dahi vermem çünkü yorum yapmak için yaptığın aşikar. Yaptığın yorumun bu tartışma ortamına olumlu ya da olumsuz bir getirisi yok. Ayrıca attığın yorum, beni rencide etmediği gibi senin seviyeni gösterdi.

Zamanında 14 bin tl olan mt25 ben para biriktirene kadar 25 bin oldu. Şimdi benzin zammı mtv vs vs derken rüyamda bile görmemeye başladm. Şartlar böyleyken kalkıp hükümet leyhine birşey söylemem mümkün değil eğer derdin buysa.

hokahey
27 Ocak 2018, 13:51
5.87 ile 6.02 arasında pek fark yok.

10 lira olsun, tam olsun, düz olsun. alan alamayan belli olsun.