PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlere sorum motorsiklet fuarında honda cb125r'ın durumu ile ilgilidir

ercey
26 Ocak 2018, 02:26
arkadaşlar sizce fuarda bu motorsikleti almaya kalksam fiyatı ne olur hiçbir yerde bu konu ile ilgili bilgi yok sizler bana bu fiyat konusu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim ehliyetim a1 bu yüzden 125 cc ikinci el veya sıfır motorlar bakıyorum önerilerinize de açığım teşekkürler.

BLUERAY
26 Ocak 2018, 02:39
Bu konuda bilgi bulamaman gayet normal. Kimse de bulamaz, sadece tahmin yürütür. Ben tahminde yürütmem. Bu işin çok bilmişleri de var, onlarında lafı ile hareket etme. Sana önerim 2015-16 aralığında 2.el bakman olacaktır. Sıfır almanın hazzı başka biliyorum ama inan ki ödenen vergi tadını kaçırır. Bu konuları biliyorsundur zaten. Fuar da da düşük cc de öyle baba bir indirim bekleme. İnanki değmez. A2 ye geçtiğin zaman hali ile önündeki süreçte de maddi imkanın yada birikimin artacaktır. Fuarlar kaçmıyor. Hevesin kursağında kalmasın. Al bi tane temiz fıtı fıtı 125 lik devam et, keyfine bak.

Scooter düşünürsen ve birikim yetiyorsa PCX125 ten şaşma. Pişman olmazsın.

PCX candır. Bende İnazuma var, ikinci motor olarak PCX150 füme renk arıyorum. Sen anla gerisini.