PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karakolda Darp İddiası..

hachiko
11 Ocak 2018, 01:46
https://i.hizliresim.com/PlvLGv.png

Gün içinde sosyal medyada bayağı konuşulan bir haber..

Trabzon’un Yomra ilçesinde eşinin aracına çarpan ehliyetsiz bir sürücüyü şikayet etmek için gittiği Emniyet Müdürlüğü’nde darp edildiğini iddia eden vatandaş o onları sosyal medyaya yükledi. Edinilen bilgiye göre, Yomra ilçesinde bir kişi eşinin aracına çarpan ehliyetsiz motosiklet sürücüsünü şikayet etmek için gittiği Yomra Emniyet Müdürlüğü’nde darp edildiğini iddia ederek, yaşadığı o anları cep telefonu kamerasına kaydetti. Ehliyetsiz motosiklet sürücünü şikayet etmek için gittiği karakolda polislerle ilk olarak sözlü tartışma yaşayan vatandaş, darp edildiği iddiasıyla görüntüleri sosyal medyaya yükledi. Kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlenilen görüntülerde bir polis, “Benim görevimi engelliyorsun” diyerek vatandaşı uzaklaştırmaya çalışıyor. Diğer bir polis ise, “Bu görüntüleri çekiyorsun haklı çıktın şimdi” derken, mağdur olduğunu iddia eden vatandaş, “Benim suçum ne, buraya konuşur musun” ifadelerini kullanıyor. Bu esnada bir polis vatandaşa “Git işine” diyerek elindeki cep telefonuna vuruyor. “Ehliyetsiz bir adam benim eşime vurmuş beni karakoldan dışarıya atıyorsunuz” diyerek polislerle birlikte karakolun içerisine giren vatandaşa o esnada bir polis, “Sus lan yeter, adamı çıldırtma git şuradan” diye bağırarak itmeye başlıyor. Diğer polislerin de dahil olmasıyla büyüyen tartışmanın sonunda darp edildiğini iddia eden vatandaş, görüntülerin sonunda “Siz ne yapıyorsunuz” diyor. Öte yandan, isminin Burak olduğu öğrenilen vatandaş, bu olay nedeniyle psikolojisinin bozuk olduğunu belirterek, olayı bütün emniyet camiasına mal etmek istemediğini söyledi..

Video ve kaynak : http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/video-izle/karakolda-darp-iddiasi-IlupXY4uwzFj.html

yaşlıveacemi
11 Ocak 2018, 02:28
Başkasını bilmem bir gün akşam on sıraları maltepe sahil yolunda araba ile giderken arkamdan bir araba çarptı beni üç elektrik direği mesafesince (150 metre)sürükledi kaç km süratle vurduysa. Meğer iki araba yarışıyormuş beni görünçe makas atmak için hızlanmış diğeri de yol vermiyeçeğim diye hızlanmış makas atamayınca tabi bana çarptı. Benim araba oldu spor araba bagaj ve arka koltuklar yok. İndim aşağı şoktayım. İki dakika içinde maltepedeki bütün polisler geldi 20 veya 30 tane memur belki daha fazla ben şoktayım her yer polis hemen patrona telefon açtım onlarda tesadüf yakında düğündelermiş onlarda geldimi en az elli kişi bunu gören halkta toplandımı oldu bayram yeri.

Patron dedi sen hastaneye git dedim bir şeyim yok olsun ilerde çıkar sen git. Gittim peşimden diğer arabadaki üç kişi geldi sedyeyle biraz önce kaza yerinde gülüşüyorlardı ayakta sapa sağlam hemde sedyeyi polis itiyor. Neyse muayene olduk hepimize sağlam raporu verdiler. Polis attı arabaya beni götürdü Küçükyalı polis karakoluna arkamdan onlarda geldi. İfade odasına aldılar beni (saat gece 02.00 civarı) daha ağzımı açmadım içer de iki polis biri bana nasıl bağırıyor biz seninlemi uğraşaçağız başka işimiz yok mu saat kaç olmuş sayıyor öbürü sessiz gülümsüyor.
Neyse olayı anlatacam öyle olmaz böyle yazılmaz bağırıyor yazdı bir iki satır imzala şunu çık dışarı olmuş gecenin kaçı zaten şoktayım ayakta zor duruyorum attım imzayı dedim ne olursa olsun kapandı olay.

Sonuç yarışan arabalardan birindeki polis memuruymuş. Sonradan fark ettim. Kaza anında aşağı inince kaza yapan diğer arabadakileri bu yönlendiriyordu önümüze kırdı diye hastanede de sedyeyi itenlerden biride buydu. Benim patron memur bey sen niye bunlarla bu kadar ilgileniyorsun deyinçe ortadan kayboldu orada anladım memur olduğunu.

matrax33
11 Ocak 2018, 04:36
Bu haber metnini yazanı sağlam darp etmek lazım. Okuyorum okuyorum patinaj çekmekten öteye geçemedim.

tokhanoğlu
11 Ocak 2018, 07:02
Başkasını bilmem bir gün akşam on sıraları maltepe sahil yolunda araba ile giderken arkamdan bir araba çarptı beni üç elektrik direği mesafesince (150 metre)sürükledi kaç km süratle vurduysa. Meğer iki araba yarışıyormuş beni görünçe makas atmak için hızlanmış diğeri de yol vermiyeçeğim diye hızlanmış makas atamayınca tabi bana çarptı. Benim araba oldu spor araba bagaj ve arka koltuklar yok. İndim aşağı şoktayım. İki dakika içinde maltepedeki bütün polisler geldi 20 veya 30 tane memur belki daha fazla ben şoktayım her yer polis hemen patrona telefon açtım onlarda tesadüf yakında düğündelermiş onlarda geldimi en az elli kişi bunu gören halkta toplandımı oldu bayram yeri.

Patron dedi sen hastaneye git dedim bir şeyim yok olsun ilerde çıkar sen git. Gittim peşimden diğer arabadaki üç kişi geldi sedyeyle biraz önce kaza yerinde gülüşüyorlardı ayakta sapa sağlam hemde sedyeyi polis itiyor. Neyse muayene olduk hepimize sağlam raporu verdiler. Polis attı arabaya beni götürdü Küçükyalı polis karakoluna arkamdan onlarda geldi. İfade odasına aldılar beni (saat gece 02.00 civarı) daha ağzımı açmadım içer de iki polis biri bana nasıl bağırıyor biz seninlemi uğraşaçağız başka işimiz yok mu saat kaç olmuş sayıyor öbürü sessiz gülümsüyor.
Neyse olayı anlatacam öyle olmaz böyle yazılmaz bağırıyor yazdı bir iki satır imzala şunu çık dışarı olmuş gecenin kaçı zaten şoktayım ayakta zor duruyorum attım imzayı dedim ne olursa olsun kapandı olay.

Sonuç yarışan arabalardan birindeki polis memuruymuş. Sonradan fark ettim. Kaza anında aşağı inince kaza yapan diğer arabadakileri bu yönlendiriyordu önümüze kırdı diye hastanede de sedyeyi itenlerden biride buydu. Benim patron memur bey sen niye bunlarla bu kadar ilgileniyorsun deyinçe ortadan kayboldu orada anladım memur olduğunu.
Geçmiş olsun dua et sana yıkmamışlar suçu😬

TIGERSHARK
11 Ocak 2018, 11:38
Aynen dua et suçu ana yıkmamışlar (yaşlıveacemi)

Malesef TC kabile devletine dönüştüğü için şaşırmıyoruz böyle olaylara