PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol Tavsiyesi

anilgur
05 Ocak 2018, 14:27
Arkadaşlar:bestmt: merhaba,

Öncelikle bu konuyu açmamın sebebi; ben dahil olmak üzere bir çok motorcu arkadaşımın yurdumun yollarından muzdarip olması. 2018 kışının maşallahı var, doğru düzgün ne yağış var ne de soğuk, tabii ki hafta sonu gelsin de kendimizi yollara atalım diye heyecanla bekliyoruz.

Şimdi size sormak istediğim, memleketimde yeni asfalt atılmış keyifli yollar nerelerdedir?:silent::silent: Örnek vermek gerekirse; ben son dönemde Bozhane (Beykoz) ve Darlık'a (Şile) uğramadan günü tamamlamıyorum.

Bunlara benzer virajlı güzel asfalt hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız herkes nasiplenir diye düşündüm.

Teşekkürler:king:,

nicksizbro
05 Ocak 2018, 14:36
Havanın böyle olması daha kötü dengesiz bir hava var hazırlıksız yakalanmak daha kötü.

Ahmet Turan Peker
05 Ocak 2018, 14:38
Rumeli feneri yolu bu dene 😂

anilgur
05 Ocak 2018, 15:40
Havanın böyle olması daha kötü dengesiz bir hava var hazırlıksız yakalanmak daha kötü.

O zaman Accuweather kullan üstad, bir gün sonrasını %85 tutturuyorlar 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Rumeli feneri yolu bu dene 😂

Öneri için teşekkürler ancak hava güzel olduğunda orası da ana baba günü gibi oluyor malesef:pale:

Bu arada geçtiğimiz haftalarda Çiftalan tarafını denedim Kemerburgaz üzerinden, yolları beterdi:farao:

EpaddaiC
05 Ocak 2018, 16:25
Arkadaşlar:bestmt: merhaba,

Öncelikle bu konuyu açmamın sebebi; ben dahil olmak üzere bir çok motorcu arkadaşımın yurdumun yollarından muzdarip olması. 2018 kışının maşallahı var, doğru düzgün ne yağış var ne de soğuk, tabii ki hafta sonu gelsin de kendimizi yollara atalım diye heyecanla bekliyoruz.

Şimdi size sormak istediğim, memleketimde yeni asfalt atılmış keyifli yollar nerelerdedir?:silent::silent: Örnek vermek gerekirse; ben son dönemde Bozhane (Beykoz) ve Darlık'a (Şile) uğramadan günü tamamlamıyorum.

Bunlara benzer virajlı güzel asfalt hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız herkes nasiplenir diye düşündüm.

Teşekkürler:king:,

Havalar bozmaya başladı İstanbul'da durum ne bilmem ama meteoroloji abimiz de arada bir uyarı yapıyor önleminizi alın.

Alonedark93
05 Ocak 2018, 16:35
Uçmakdere güzel tercih olabilir ama biraz uzak kaçabilir.

Gidersen aman dikkat!!!
Viraj çıkışı manda boku çıkabilir. :P

TestaSt.11
05 Ocak 2018, 16:37
iğneada gidilebilir

mutluemlak
05 Ocak 2018, 17:11
darlıktan sonra sola metinin oraya donmeden ıskının ordan saga don
yaklasık 5km devam et cıkan sapaktan sola don
orada buldugun butun yollara gır
asfalt yenı
vırajlar harıka
manzara harıka.

Birkan07
05 Ocak 2018, 17:31
Ne güzel ya bi dünya seçenek sunulmuş. Antalya'da sadece kemer yolu var :) gerisi düz ova bildiğin.