PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask kafamda iz bırakıyor

RoofRoof
04 Ocak 2018, 18:15
Balaklava kullandım ayrıca buff da kullandım ama 1 saat kask taktıktan sonra kafamda tarla misali izler bırakıyor kask.Yok mudur bunun çaresi? Kaskı çıkarmaya utanıyorum artık

KUVVETMİRA
04 Ocak 2018, 18:21
yeni kasksa kullandıkça açıyor hafifçe, az açarsa iz yapmaz biiznillahi teala.

MahmutBiner
04 Ocak 2018, 18:22
Balaklava kullandım ayrıca buff da kullandım ama 1 saat kask taktıktan sonra kafamda tarla misali izler bırakıyor kask.Yok mudur bunun çaresi? Kaskı çıkarmaya utanıyorum artık

kafa kemik yapısı ve teninizin yapısına göre bu izler değişiklik gösterebilir. Kiminde hiç iz yapmaz kiminde çıkarınca pancar gibi görülür.

RoofRoof
04 Ocak 2018, 18:25
yeni kasksa kullandıkça açıyor hafifçe, az açarsa iz yapmaz biiznillahi teala.

Yok abi neredeyse 6-7 ay olacak kask on numara oturuyor ama şu iz olayı deli ediyor beni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

kafa kemik yapısı ve teninizin yapısına göre bu izler değişiklik gösterebilir. Kiminde hiç iz yapmaz kiminde çıkarınca pancar gibi görülür.

Benim tenim çok hassas. Hafif sıksan bile morarıyor. Ölene kadar böyle mi diyorsun yani? Daha kaliteli balaklavalar filan düzeltmez mi bu olayı?

dogan70
04 Ocak 2018, 18:26
Kullandığınız balaklava modelinden dolayı olabilir mi acaba birde onu test edin.Farklı bi balaklava deneyin.

Angrypower
04 Ocak 2018, 18:29
Bence kask küçük yada kabuk yapısı sizin kafa yapınıza uymuyor.

RoofRoof
04 Ocak 2018, 19:33
Bence kask küçük yada kabuk yapısı sizin kafa yapınıza uymuyor.

Kasta sıkıntı yok. Sıkma gibi bir şey yok.

Prohel kışlık balaklava kullanıyorum. Avrupali markaları deneyeceğim bir de

COQ
04 Ocak 2018, 19:37
Kask kafana uygun değil büyük ihtimal.
Bundan kasıt boyut değil kalıp.
Başka markaları bir dene bakalım yapacak mı?

RoofRoof
04 Ocak 2018, 20:02
Kask kafana uygun değil büyük ihtimal.
Bundan kasıt boyut değil kalıp.
Başka markaları bir dene bakalım yapacak mı?

1-2 aya yeni kask alacaktım ama böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Ben hiç sıkma falan yapmadığından tam olduğunu sanıyordum