PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kaza haberi de benden...

Angrypower
04 Ocak 2018, 12:32
Bu sabah her zamankinden yavaş, her zamankinden munis, tıngır mıngır giderken E5'ten. Şükrübey metrobüs istasyonunun (Avcılar) ilersindeki alt geçidin altında bir tane arabacı gidebileceği yön yokken sağa kırıp yapıştırdı beni aşağıya. Tam ekipmanlı olmanın faydası pek birşeyim yok ama şart oldu çakar korna reflektör de bunlara işe yaramıyor. Bir yerden en yüksek şiddetli dadat alıp kulaklarına, beyinlerine kazımak lazım. Rapor tuttuk da kanımca ben hatalıyım. Resim de dönebileceği bir giriş olmadığı açık.
Bir sorum olacak. Sorum bu resim olaylarını sigortaya sonradan mı bildiriyoruz?

NOT: Duran arkadaşlara teşekkür ediyorum. Her daim full ekipman gezin...:farao:

_chaotic_
04 Ocak 2018, 13:18
Bu sabah her zamankinden yavaş, her zamankinden munis, tıngır mıngır giderken E5'ten. Şükrübey metrobüs istasyonunun (Avcılar) ilersindeki alt geçidin altında bir tane arabacı gidebileceği yön yokken sağa kırıp yapıştırdı beni aşağıya. Tam ekipmanlı olmanın faydası pek birşeyim yok ama şart oldu çakar korna reflektör de bunlara işe yaramıyor. Bir yerden en yüksek şiddetli dadat alıp kulaklarına, beyinlerine kazımak lazım. Rapor tuttuk da kanımca ben hatalıyım. Resim de dönebileceği bir giriş olmadığı açık.

Geçmiş olsun, iyi ki ekipmanınız tammış, Allah beterinden korusun.

Ben bir keresinde sigorta şirketi müşteri temsilcisiyle halletmiştim. Resimsiz gönderip sonra dosya numarası öğrenip ekletebiliyorsunuz. Sigortacınızla irtibata geçip sigorta şirketine ulaştırmasını da sağlayabilirsiniz. Yine de belki başka yöntemler de vardır.

Tekrar geçmiş olsun.

hachiko
04 Ocak 2018, 14:13
Yılbaşı gecesi bende kaza yaptım..Beyoğlunda ziftlendikten sonra mahalleye girdik birazda tepem atıktı..Yolda viraja sert girdim birde kaza olmuş yer far sinyal parçaları ile dolu onada girmeyeyim derken kaldırıma çıktım..Ufak tefek sıyrıklar..Yalnız korktum iyi..

Angrypower
04 Ocak 2018, 14:23
oooo Angry Birds naber yaa,neden troll troll başlık açıyosun sorabilir miyim ?

Neymiş arabacı yapıştırmışmış,buna kim inanır yahu... ayıp ayıpp yapma boyle

Kazayı ben yaptım ama beyin travmasını sen geçirmişsin. Allah şifa versin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Geçmiş olsun, iyi ki ekipmanınız tammış, Allah beterinden korusun.

Ben bir keresinde sigorta şirketi müşteri temsilcisiyle halletmiştim. Resimsiz gönderip sonra dosya numarası öğrenip ekletebiliyorsunuz. Sigortacınızla irtibata geçip sigorta şirketine ulaştırmasını da sağlayabilirsiniz. Yine de belki başka yöntemler de vardır.

Tekrar geçmiş olsun.

Teşşekür ederim. Hem iyi niyetin hem de verdiğin için bilgiler için.

MSMorkan
04 Ocak 2018, 14:29

Kaza emniyet şeridinde mi oldu ? Neden haksız olasınız ki?

zekeriyaimam
04 Ocak 2018, 14:42
Geçmiş olsun arkadaşım.

_chaotic_
04 Ocak 2018, 14:43
Yılbaşı gecesi bende kaza yaptım..Beyoğlunda ziftlendikten sonra mahalleye girdik birazda tepem atıktı..Yolda viraja sert girdim birde kaza olmuş yer far sinyal parçaları ile dolu onada girmeyeyim derken kaldırıma çıktım..Ufak tefek sıyrıklar..Yalnız korktum iyi..

Geçmiş olsun hachiko, ziftli halde kullanma bir daha, sonra senin haberini de almayalım. hem sen olmayınca heberler de öksüz kalır..

Birkan07
04 Ocak 2018, 14:49
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın ve iyi ki yavaşmışsın.

Kazayı ben yaptım ama beyin travmasını sen geçirmişsin. Allah şifa versin...[COLOR="Silver"]

:D memleket neden sığır etini dışardan alıyo hala aklım almıyo.

Angrypower
04 Ocak 2018, 15:43
Kaza emniyet şeridinde mi oldu ? Neden haksız olasınız ki?

Şeridin en sağındaydım. Emniyet ile normal sağ şerit arasında sanırsam. Kazadan sonra olayın şoku ile bir motorcu arkadaş gel motoru kaldıralım dedi. kaldırıp oynattık yerinden. Adama nereye gideceğini soruyordum sinirle. Yeri oynadıktan sonrada saçma salak şeyler oldu. oynatmadan fotoğraflamak lazımdı. Neyse bana ders oldu. Bir daha yangın çıksa yerinden oynatmam. Sigorta şirketi otomobil tamircisine yönlerdi motoru. Yarın arayıp soracam. Bugün halen canım acıdığından yerimden kalkmak istemiyorum.

MSMorkan
04 Ocak 2018, 16:33
Şeridin en sağındaydım. Emniyet ile normal sağ şerit arasında sanırsam. Kazadan sonra olayın şoku ile bir motorcu arkadaş gel motoru kaldıralım dedi. kaldırıp oynattık yerinden. Adama nereye gideceğini soruyordum sinirle. Yeri oynadıktan sonrada saçma salak şeyler oldu. oynatmadan fotoğraflamak lazımdı. Neyse bana ders oldu. Bir daha yangın çıksa yerinden oynatmam. Sigorta şirketi otomobil tamircisine yönlerdi motoru. Yarın arayıp soracam. Bugün halen canım acıdığından yerimden kalkmak istemiyorum.

İnşallah haklı bulunursunuz ama genelde haksız bulunan bir konumda olmuş kaza. Çok geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin.